18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usunęli "Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera"

feranos • 2013-05-24, 21:04
Kiedy Heyah wypuściło swoją reklamę ukazującą zbrodniarza wojennego, rewolucjonistę, komunistę i socjalistę Lenina reklamującego sieć komórkową powstała na facebook'u strona "Ocieplanie wizerunku Adolfa Hitlera" ukazująca Hitlera w satyrycznym świetle. Strona zaczęła się rozwijać miała kilkanaście tysięcy lajków, powstała nawet strona www.dorzeszy.eu.
Jednak nagle wczoraj jak grom z jasnego nieba zaczęła się nagonka. Zbanowano wszystkich adminów, a na stronie pojawił się obrazek:


No i tego samego dnia kilka godzin później strona przestała istnieć, a "wyborcza" (cytuje to gówno) raczyła dodać post:


Jednym słowem faszyzm powrócił, nie można się już śmiać z Hitlera, bo grozi to banem na fejsie, a i niechęcią społeczną. Na szczęście autor założył już nową stronę na facebooku:
www.facebook.com/dorzeszy.eu

Santoryn

2013-05-25, 14:59
k***a, dałem piwo przez przypadek ! oddawaj :krejzi:

oc...........an

2013-05-25, 15:46
Tja, skoro komunizm jest taki straszny i w ogóle, to dlaczego komunistyczne Chiny tak ładnie się rozwijają? Przecież to komuchy!

A, no i radzę nie mówić źle o komunie 12 milionom polaków, którzy dostali mieszkania za które nawet złotówki nie zapłacili.

Komuna ma parę rozwiązań, na które demokracja nigdy nie wpadnie.

@cerastes weź ogarnij temat, a dopiero później napie**alaj swoje statystyki.


Co do zabitych, to oblicza się je na 21 do 70 milionów istnień, co w liczbach bezwzględnych wcale nie czyni je największymi...

Dr.Jekyll.Mr.Hyde

2013-05-25, 15:57
Jakie zbrodnie żydowskie? Co ty gościu pie**olisz? POLSKA MYŚL NARODOWA? Hahaha dobre! Artykuły na tej stronie są prawie tak samo dobre jak "Mikołaj Kopernik twórcą kanapki" i "Latające pingwiny". Weź się pie**olnij w głowę i skończ z tą prymitywną, polską nienawiścią. Zacofane, wściekłe, biedne bubki... Może rozpocznijmy akcję "j***ć UFO"? Skoro i tak się inspirujesz gównem pisanym w pocie czoła przez jakiegoś żydofoba i twojego jebniętego dziadka, który zaraził wnuczka tym samym zmuszając go do szukania tych porytych artykułów. A może najpierw był twój stary a potem ty? ;]

michael323

2013-05-25, 16:36
@DUST DEVIL
Wyczuwam Trolla ale nie mogłem się powstrzymać:
Chiny to są komunistyczne z nazwy, gospodarka jest wyjątkowo "kapitalistyczna" (w ogóle Chiny to jakiś dziwny twór ;) .
Tak swoją drogą to: "raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę" :P

feranos

2013-05-25, 18:04
Dobrze może i mój komentarz a propos tego, że faszyzm = nacjonalizm był błędnie sformułowany, jednakże chciałem trochę nawiązać to dzisiejszych czasów i "wyborczego" wypaczenia, każdy kto jest patriotą jest faszystą. A i wiem, żę Hitler był lewicowcem bardziej niż prawicowcem i co do tego się zgadzam.

pi...........ja

2013-05-25, 18:13
Liczba ofiar komunizmu wciąż rośnie za sprawą Kima III Śmiesznego i czerwonych bojówkarzy w Ameryce Łacińskiej. Tylko lewak kłóci się z faktami.

jackool

2013-05-26, 00:21
Każde media mają siłę manipulowania ludźmi : TRWAM, TVN, GAZETA WYBORCZA czy telewizja publiczna która jest finansowana przez rząd inne media przekazują informacje w.g własnych przekonań. Nawet tutaj gdzie jesteśmy, rodzą się stronnicze artykuły o "ciapatych" czy "murzynach" jeśli komuś nie pasuje dane medium poprostu go nie słucha, czyta itp...

Ale wytłumaczcie mi jedno jak można Michnika nazywać komuchem ? Wie ktoś czemu się jąka?
polecam pierwsze lepsze źródło jakim jest wikipedia..
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

W latach 1968–1989 należał do głównych organizatorów antykomunistycznej opozycji w PRL[1]. Jego relegowanie z uczelni przyczyniło się do zaistnienia wydarzeń marcowych w 1968. Adam Michnik był działaczem Komitetu Obrony Robotników i „Solidarności”, więziony i represjonowany jako więzień polityczny. Od 1989 do 1991 sprawował mandat posła na Sejm kontraktowy. Jest kawalerem najwyższych odznaczeń państwowych: polskiego Orderu Orła Białego i francuskiej Legii Honorowej.