18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszał czarny poborca riopstę celną mego ojca.

Ra...........it • 2014-11-13, 12:18
Sroga zima, podkrakowska wieś, czekamy z ojcem na przybycie księdza z jego ministrantami odzianymi w komeszki. Pragniemy posługi i poświęcenia niczym PO ponownej władzy.

Spytasz o pobudki? są trywialne - po wizycie duszpasterskiej mamy iść na ryby z przerębla łowione. W oczekiwaniu na kaganek oświaty i obrazek z maryjką szykujemy sprzęt, wiążemy haki, ostrzymy wiertło itp. Wszystko gotowe! czeka ułożone w kuchni na stole. Wpada czarny, zrobił czary mary, SKASOWAŁ KOPERTĘ, zostawił obrazek, spisał w kajecik uwagi i wychodząc zerknął do kuchni...

Xiadz: Ooo widzę akcesoria! biorą rybki w taka pogodę?
Tato: (bez zastanowienia) Proszęęę księdza w Polsce tylko ryby nie biorą...

Podejrzewam ze koperta go lekko przypaliła w kieszeni. Zmykał niczym diaboł przed święconą wodą.

bardzo proszę o wyrozumiałość orto nazi

Falsum

2014-11-13, 13:02
Problem nie w tym: kto bierze; lecz kto daje... :kawa:

casimus

2014-11-13, 13:08
Tylko jeden błąd - orto nazi wybaczają Ci tym razem.

Ra...........it

2014-11-13, 13:17
dają też ci chłopcy w komeszkach.... to jest problem

~Beny

2014-11-13, 14:41
Jak z gracją napisane :)

Ra...........it

2014-11-13, 15:08
W ch.uj delicjusz ze mnie, poza tym jestem kóre.wsko złotousty.

Pozdrawiam młoda damo

pinkie222

2014-11-13, 15:12
Sam dajesz a potem pedalisz, że biorą... pedał z ciebie. Taki zły ksiądz, kopertę bierze! A sami jak niewolnicy i pedały czekacie aż po nią przyjdzie i mu ją wykładacie. Co za niewolnicza mentalność...

Ra...........it

2014-11-13, 15:39
pedały to twoi przodkowie obszczymurku. Moi rodzice dali i gówno ci do tego, czy ja piszę że zły ksiądz? śmieszna sytuacja wyszła to i dzielę się z Wami. Mój ty ideale wolności braweheart z otwocka. będzie piekło! (cię dupsko)

Pochodzę z katolickiej rodziny, sam mam na to przymrużenie oka (pewnie jak większość z Was) ale pielęgnuję niektóre tradycje (pasterka, koszyk do święcenia z dzieciakami, śmigus dyngus (to chyba też katolickie). Sobótki - wiecie co to były sobótki? zajebiste ogniska palone na całych wsiach, wiara się bawiła, teraz to umarło...szkoda.
Malkontentom polecam na jewtubie piosenkę róże europy "BIURO"

pinkie222

2014-11-13, 15:51
Widać, że pochodzisz z katolickiej rodziny, to naprawdę widać po powyższym poście. Dodawać tego nie musiałeś.

P.S. te tradycje nie są katolickie, tylko pogańskie. Ale zaraz zaplujesz mnie swym katolickim jadem i nienawiścią zaprezentowaną powyżej jeszcze bardziej.

pinkie222

2014-11-13, 15:57
Swoją drogą nigdy nie byłem w Otwocku, naprawdę tak tam jest? SragicMabit jest znawcą, może odpowie. Chociaż będąc katolikiem pewnie prędzej zbluzga niż pomoże.

Elandar

2014-11-13, 16:17
"Usłyszał czarny poborca riopstę celną mego ojca."
Poeta piardolony.

KrisCFC

2014-11-13, 16:33
casimus napisał/a:

Tylko jeden błąd - orto nazi wybaczają Ci tym razem.



Jeden błąd? Nie jesteś spostrzegawczy na tyle by być tą elitą. ;)

A co do księdza - na ch*j mu te koperty ludzie dają? Przecież oni nie idą do ludzi po pieniądze tylko nieść wiarę (czy coś tam)...

A tak, dokarmiacie tych, którzy mają dostatek... ;)

johram

2014-11-13, 16:48
cudna xyvka-pinkie222...różowe rajtki i napinka

bombeleknaleweczka

2014-11-13, 17:00
pinkie222-wojujący ateista marzący o Ipadzie pod choinkę.