18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Usłyszał czarny poborca riopstę celną mego ojca.

Ra...........it • 2014-11-13, 12:18
Sroga zima, podkrakowska wieś, czekamy z ojcem na przybycie księdza z jego ministrantami odzianymi w komeszki. Pragniemy posługi i poświęcenia niczym PO ponownej władzy.

Spytasz o pobudki? są trywialne - po wizycie duszpasterskiej mamy iść na ryby z przerębla łowione. W oczekiwaniu na kaganek oświaty i obrazek z maryjką szykujemy sprzęt, wiążemy haki, ostrzymy wiertło itp. Wszystko gotowe! czeka ułożone w kuchni na stole. Wpada czarny, zrobił czary mary, SKASOWAŁ KOPERTĘ, zostawił obrazek, spisał w kajecik uwagi i wychodząc zerknął do kuchni...

Xiadz: Ooo widzę akcesoria! biorą rybki w taka pogodę?
Tato: (bez zastanowienia) Proszęęę księdza w Polsce tylko ryby nie biorą...

Podejrzewam ze koperta go lekko przypaliła w kieszeni. Zmykał niczym diaboł przed święconą wodą.

bardzo proszę o wyrozumiałość orto nazi

Bart9201

2014-11-13, 17:52
Nie wiem czy to wyczerpanie po robocie, czy autor edytował tekst, czy widzicie błędy gdzie ich nie ma... Oświeci ktoś?

Edit: Spojrzałem na tagi ;) Ale w tekście nic.

Bladź

2014-11-13, 18:03
Zawsze jak widzę tytuł twojego tematu to mam nadzieje że to będzie coś śmiesznego no ale po przeczytaniu następuje suche rozczarowanie.

pinkie222

2014-11-13, 18:18
To całe argumenty - "wojujący ateista marzący o ajpadzie pod choinkę". Nie jestem ateistą, nie używam ajpadów, nie obchodzę Bożego Narodzenia. Spinajcie się dalej, bo ktoś wam prawdę powiedział :D

jasiejag

2014-11-13, 21:39
Jak nie chcesz to nie dawaj koperty, a jak już dajesz to nie płacz, że ksiądz bierze. Jakby tobie dawali to byś nie brał?

Hannibal_PL

2014-11-13, 22:37
Jak większość tu komentujących nie rozumiem śmieszności tej sytuacji. Dla mnie to jest bardziej tragiczne że daje się czarnemu kopertę a później narzekacie że daliście. Syndrom sztokholmski czy syndrom murzynka?

jabba_the_hutt

2014-11-13, 23:45
"Spytasz o pobudki? są trywialne - po wizycie duszpasterskiej mamy iść na ryby z przerębla łowione."

Co to k***a za pobudki? Stara cię na ryby nie wypuści, jak księdzu zeszytu do religii nie pokażesz, czy co?

kwrtwlp

2014-11-15, 15:54
Sapwood napisał/a:

Problem nie w tym: kto bierze; lecz kto daje... :kawa:



Ja bym im dał, k***a stryczek.