18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

USA, stan Floryda - przestępstwa seksualne.

NealCaffrey • 2013-04-22, 20:03
W hrabstwie Bradford rozpoczęło się ustawianie znaków. Jakich? Są to znaki ostrzegające przed przestępcami, którzy zostali skazani za przestępstwa na tle seksualnym.

Tablice znajdują się przed posiadłościami najgorszych przestępców, którzy zostali skazani za gwałty na dziecku lub osobie dorosłej. Jeden z przestępców oświadczył, że nie ma problemu z ostrzegającą tablicą, otrzymał lekcję i więcej nie zrobi takich rzeczy.

"Sexual Predator" :D


przemello

2013-04-22, 21:50
@Chicago gówno wiesz a pie**olisz! Widziałem dzisiaj w Trudnych Sprawach jak proboszcz pedofil dobierał się do dzieci więc mi tutaj nie mów że było inaczej!

JaE

2013-04-22, 21:51

milosciprzyjazn

2013-04-22, 21:55
Chicago napisał/a:


Jestem ateistą, ale pie**ol się.
No ile można w kółko o tym samym.. Nie dość, że gówno prawda, to jeszcze nic oryginalnego. Za każdym razem ktoś wspomina o plebaniach i księżach, gdy mowa jest o przestępstwach seksualnych. Jesteście nudni i mało błyskotliwi.
Dalej kieruj się stereotypami i staraj się błyszczeć na internetowych forach, a skończysz tak jak ludzie wspomnieni w materiale wyżej. Tyle że z tabliczką "mentalny sp***oleniec".



Ja jestem wyznawcą Wielkiego Potwora Spaghetti, ale pie**ol się. (jakiekolwiek to ma znaczenie.. bo nie wiem czy oczekujesz jakiegoś przyklasku za bycie ateistą?)

To jest ku*wa sadistic i to jest właśnie miejsce na takie nudne, stereotypowe i w kółko wałkowane, chamskie żarty nt. grup kulturowych , społeczności itp., które mają na celu wyłowanie przysłowiowego bólu dupy. Możęmy równie dobrze czepiać się katoli w kółko wałkujący temat ciapatych i kóz lub szowinistów uważających, że miejscem kobiet jest kuchnia itp. itd, ale co nam wtedy tak naprawdę zostanie??! tylko BÓL DUPY

Jackyll

2013-04-22, 21:56
Chicago napisał/a:



Jestem ateistą .


szczerze wątpię, choć nie napisałeś, że jesteś pedałem co by cię trochę tłumaczyło , bo dupa widzę boli :-D

Chicago napisał/a:



Jestem ateistą, ale pie**ol się.

No ile można w kółko o tym samym.. Nie dość, że gówno prawda, to jeszcze nic oryginalnego. Za każdym razem ktoś wspomina o plebaniach i księżach, gdy mowa jest o przestępstwach seksualnych. Jesteście nudni i mało błyskotliwi.
Dalej kieruj się stereotypami i staraj się błyszczeć na internetowych forach, a skończysz tak jak ludzie wspomnieni w materiale wyżej. Tyle że z tabliczką "mentalny sp***oleniec".


osa79

2013-04-22, 21:58
@Chicago

księże proboszczu mogę zlizać śmietanę z twych boskich kolan ????????

milosciprzyjazn

2013-04-22, 21:58
przemello napisał/a:

Widziałem dzisiaj w Trudnych Sprawach jak proboszcz pedofil dobierał się do dzieci więc mi tutaj nie mów że było inaczej!


O jejciu, jaki z Cb zmyślny, przebiegły troll huehuehueee niesamowite

NealCaffrey

2013-04-22, 22:03
Chicago napisał/a:


Jestem ateistą, ale pie**ol się.


Od poniedziałku do soboty bo w niedzielę trzeba do kościoła? :trollencjusz:

Chicago

2013-04-22, 22:04
milosciprzyjazn napisał/a:



Ja jestem wyznawcą Wielkiego Potwora Spaghetti, ale pie**ol się. (jakiekolwiek to ma znaczenie.. bo nie wiem czy oczekujesz jakiegoś przyklasku za bycie ateistą?)

To jest ku*wa sadistic i to jest właśnie miejsce na takie nudne, stereotypowe i w kółko wałkowane, chamskie żarty nt. grup kulturowych , społeczności itp., które mają na celu wyłowanie przysłowiowego bólu dupy. Możęmy równie dobrze czepiać się katoli w kółko wałkujący temat ciapatych i kóz lub szowinistów uważających, że miejscem kobiet jest kuchnia itp. itd, ale co nam wtedy tak naprawdę zostanie??! tylko BÓL DUPY



Żaden k***a sadistic. Z tej strony robi się wylęgarnia pajaców którzy chcą zdobyć jak najwięcej piw, starają się błyszczeć i myślą, że jak będą pod każdym filmikiem napie**alać o tym samym, to będą wielce zajebiści.

ellsworth

2013-04-22, 22:11
Dlaczego nie stawiać takich przed miejscem zamieszkania WSZYSTKICH przestępców od morderców, na piratach drogowych kończąc. Byłoby dopiero ciekawie, a nie takie wybiórcze.

milosciprzyjazn

2013-04-22, 22:12
Chicago napisał/a:

Z tej strony robi się wylęgarnia pajaców którzy chcą zdobyć jak najwięcej piw, starają się błyszczeć i myślą, że jak będą pod każdym filmikiem napie**alać o tym samym, to będą wielce zajebiści.


Dobra, ale przypisujesz to tylko jednej z grup (anty-katolom), a nie widzisz chyba że wielu (w tym i katolom i ateistom i nie tylko...) możnaby to przylepić. I (nie)stety na tym polega sadistic.

pi73rmaster

2013-04-22, 22:14
Cytat:

O jejciu, jaki z Cb zmyślny, przebiegły troll huehuehueee niesamowite


XXI wiek, kiedy kogoś ironizującego nazywa się trollem.
Ja pie**olę

Chicago

2013-04-22, 22:21
milosciprzyjazn napisał/a:


Dobra, ale przypisujesz to tylko jednej z grup (anty-katolom), a nie widzisz chyba że wielu (w tym i katolom i ateistom i nie tylko...) możnaby to przylepić. I (nie)stety na tym polega sadistic.



Mylisz się, nie skupiam się na jednej grupie. Wisi mi to, w co kto wierzy, to nie moja sprawa i nie będę zagłębiał się w takie dyskusje. k***icy dostaję jedynie, jak pod co drugim materiałem widzę te same, odgrzewane kotlety. I tu nie chodzi o religię.

Byłem tak zażenowany tym wyścigiem o piwa, że aż założyłem temat. Jak chcesz to sprawdź, religia stanowi tu tylko malą część.
http://www.sadistic.pl/sposob-na-darmowe-piwka-vt190676.htm

T0B1

2013-04-22, 22:33
Serio? W USA? A poprawność polityczna? A prawa mniejszości? Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że z powodu ostatnich wydarzeń w Bostonie USA wycofało wydawanie wiz między innymi dla Polski można śmiało powiedzieć, że wreszcie poszli po rozum do głowy.

Loaloa

2013-04-22, 22:34
Jak to mawiają: "uderz w stół, a nożyce się odezwą".

Cytat:

Jestem ateistą, ale pie**ol się.



Miło, że wyjawiłeś nam swój światopogląd, tylko, że nie ma on żadnego związku z moim komentarzem. Nie napisałem przecież niczego, co sugerowałoby moją niewiarę w boga (dla uproszczenia przyjmijmy, że chodzi o boga czczonego przez katolików). Zasugerowałem pośrednio, że wśród członków grupy zawodowej, jaką jest kler katolicki jest więcej pedofili, niż wynosi średnia dla populacji Polski. No chyba, że dla ciebie wiara w boga jest tożsama z wiarą w absolutnie kryształową czystość każdego księdza w Polsce. W takim wypadku pozostaje mi tylko wyrazić głębokie ubolewanie nad stopniem twojego zidoktrynowania.

Cytat:

No ile można w kółko o tym samym.. Nie dość, że gówno prawda, to jeszcze nic oryginalnego. Za każdym razem ktoś wspomina o plebaniach i księżach, gdy mowa jest o przestępstwach seksualnych. Jesteście nudni i mało błyskotliwi.



Można bardzo długo. Jedni nie mogą przeżyć dnia bez napisania "żydzi do gazu", inni uwielbiają "j***ć pedałów", jeszcze inni (a może ci sami?) marzą o tym, żeby "raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę". Ja mam przedni ubaw szydząc z religii (w szczególności z katolickiej) i kleru i patrząc na ból dup sadolowych katoli. Jesteś niesprawiedliwy próbując pozbawić przyjemności niezłej beki akurat mnie.

Cytat:

Dalej kieruj się stereotypami i staraj się błyszczeć na internetowych forach, a skończysz tak jak ludzie wspomnieni w materiale wyżej. Tyle że z tabliczką "mentalny sp***oleniec".



Sugerujesz, że zostanę ukarany za wyrażanie moich poglądów? Tych nieprzychylnych instytucji Kościoła Katolickiego i pracowników tej firmy razem wziętych, albo każdego z osobna? Wiem, że chciałbyś, by pewnego dnia twoje życzenie się spełniło. Założę się, że sam zgłosiłbyś się do umieszczenia takiej tablicy przed moim domem. Ty, który przecież jesteś wielce oświeconym ateistą.

przemello

2013-04-22, 22:59
@milosciprzyjazn, możesz mnie nazywać trolem :) ja raczej nazwę Ciebie mało inteligentnym, skoro nie potrafisz wyczuć ironi :)