18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny

meszamorum • 2012-01-04, 20:41
Każda z kobiet byłaby prze szczęśliwa budząc się w swoje urodziny na łożu pełnym kwiatów, śniadaniem podanym do łóżka oraz sesją półgodzinnego seksu oralnego z rana. Każda.
Ale nieeee ... moja matka nie.

Ravager

2012-01-04, 20:48
Czemu? Mnie jakoś nic nie mówiła, gdy w poprzednie urodziny obudziła się z moim penisem w ustach...

BongMan

2012-01-04, 21:35
@up
Ale jesteś ch*jowy...

ktoslos

2012-01-04, 21:51
@up ty tez.

xiontZ

2012-01-04, 22:06
@up
I ty ;-)

Ravager

2012-01-04, 23:11
@BongMan, jesteś w sumie jednym z niewielu użytkowników sadola, których kojarzę po postach i jako jedyny kojarzysz mi się ze straszną ch*jowizną. Co trafiam na jakiegoś suchara, mogę mieć niemal pewność, że Ty jesteś jego autorem - nie muszę sprawdzać. Co czytam jakiś idiotyczny komentarz - w ciemno wiem, że o Ty. Na początku wyłapywanie i podsumowywanie Twojej głupoty było całkiem zabawne, a potem machnąłem ręką i stwierdziłem, że po co mam strzelać bramki komuś, kto i tak cały czas ładuje sobie intelektualne samobóje.

A w kontekście jednego z Twoich sucharów o braniu w dupę (który z pewnością był zapisem autentycznej rozmowy odbytej z chłopakiem) w zupełności rozumiem, dlaczego teksty z podtekstem heteroseksualnym zupełnie Cię nie bawią.

BongMan

2012-01-05, 08:48
O intelektualnych samobójach wypowiada się ktoś, kto jest na tyle sp***olony żeby wyzywać czyjąś matkę przez internet... Próbujesz grać inteligenta-cynika a'la doktor House, ale nie wychodzi ci to i robisz z siebie zwykłego chama, tępaka i prostaka.

bazzyl

2012-01-07, 02:26
Dlaczego na kawałach zawsze ktoś musi napisać, że kawał ch*jowy itp. k***a tylko tu.
Każdy inny post ma normalne komentarze

ja...........03

2012-01-07, 09:46
zapadajcie na śmierć mózgową sk***ysyny , klient na przeszczep nie zna dnia ani godziny

Miranda

2012-01-07, 10:20
bazzyl
pewnie dlatego, że siedzi tu masa no-life'ów, którzy przeszli internet dwa razy i nie ma już na świecie kawału, którego by nie przeczytali.

Albo mają po prostu tak sp***olone poczucie humoru, że już nic ich nie bawi.

lintu

2012-01-07, 10:24
@bazzyl

Może dlatego, że większość kawałów tutaj naprawdę JEST ch*jowa, skopiowana z Kaczora Donalda, Agory albo urodzona przez tzw. intelekt któregoś z userów. A obrazki i filmy większości trzymają poziom. To nie jest pie**olenie dla samego pie**olenia - jeśli ma kilku stronach z rzędu są same suchary, to można się wk***ić, bo w tym czasie można robić miliard ciekawszych rzeczy. Np. przeglądać harda.

@Miranda

Wracaj do garów.

chetek

2012-01-07, 10:57
@Ravager, BongMan

Internet ocenił.

BlueChampion

2012-01-07, 12:56
tego typu zarty sa po prostu niesmaczne, wypie**alaj z takim gownem i jaraj sie tym sam na klopie!!! a poza tym to wgl nie jest sadystyczne, to jest po prostu poj***ne -_-

lintu

2012-01-07, 13:58
@BlueChampion

Nie poj***ły Ci się przypadkiem portale? Bo nie wiem, co tu właściwie robisz.

BlueChampion

2012-01-07, 14:45
podziwiam twoj nick, a jak masz spaczony umysl to idz do psychiatry i opowiadaj o swoim ciezkim dziecinstwie