18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urodziny

meszamorum • 2012-01-04, 20:41
Każda z kobiet byłaby prze szczęśliwa budząc się w swoje urodziny na łożu pełnym kwiatów, śniadaniem podanym do łóżka oraz sesją półgodzinnego seksu oralnego z rana. Każda.
Ale nieeee ... moja matka nie.

BlueChampion

2012-01-07, 15:01
ty jestes na tym zdjeciu? zaprawde wspulczuje ci ze masz tak krzywy ryj... czy szanowny @angel moze mi wyjasnic z jakiego powodu dostalem ostrzezenie? za wyrazenie swojej opinii, czy za przeklenstwa, ktore na tej stronie sa akceptowane? nie widze nic sadystycznego w tego typu kawalach, to chyba nie ten serwis...

dziaad

2012-01-07, 15:04
zajebiście, kolejne starcie napinaczy;)

~Angel

2012-01-07, 15:06
:roll:
wyraźnie masz napisany powód w ostrzeżeniu - wystarczy przeczytać

BlueChampion

2012-01-07, 15:11
to nie jest napisany powod odnosnie mojego posta, a odnosnik do regulaminum(forum). w tym miejscu pragne zacytowac centuriona ,,Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.", co to za admin ktory obraza uzytkownika, za komentarz ktory mu sie nie spodobal wyzywaja go od idiotow? plebs umyslowy-tyle w temacie

~Angel

2012-01-07, 15:19
BlueChampion napisał/a:

to nie jest napisany powod odnosnie mojego posta, a odnosnik do regulaminum


wystarczy kliknąć i będziesz miał szczegółowo opisany powód

Centurion napisał/a:

Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3



Jeżeli nie podobają się Tobie zasady wyznaczone przez administratora forum to po upływie 30 dni od otrzymania ostrzeżenia możesz skasować swoje konto.
Nikt po Tobie płakać nie będzie.

Pener

2012-01-07, 15:25
angel napisał/a:

Jeżeli nie podobają się Tobie zasady wyznaczone przez administratora forum to po upływie 30 dni od otrzymania ostrzeżenia możesz skasować swoje konto.
Nikt po Tobie płakać nie będzie.



ja bym mu warunkowo nawet usunął te ostrzeżenia pod warunkiem, że od razu skasuje konto :roll:

lintu

2012-01-07, 15:50
dziaad napisał/a:

zajebiście, kolejne starcie napinaczy;)



Ja tam jestem chilloutowy chłopak


Rafal1757

2012-01-07, 20:53
to jest sadol. forum trochę specyficzne gdzie miejsce jest na wszelakie skrzywienia psychiczne i odchyły od normy. Jeśli ktoś zbyt wrazliwy - niech nie wchodzi

piotrov

2012-01-08, 01:41
BluChampion, krecie gdzie się jakiś pajac kłóci to wiem po samych komentarzach że jest to BC... co Ty tu k***a robisz?