18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upośledzony pokonuje przeciwnika

Pener • 2012-12-04, 15:22
:lol: k***a, po co?

pozycja "motylem jestem" na końcu :amused:

JedzMojLagier

2012-12-04, 20:27
k***a kto tu promuje kalekow, o czym tam ktos pie**olil nie chce mi sie cytowac, co to znaczy w ogole promocja kalekow ? :D ja pie**ole hahah =D promocja kalekow, jakby dzieki tej promocji moglbym na wlasne zyczenie stac sie taki kaleki bo mi to imponuje, oto chodzi w promocjach sportow itp, tak ? k***a dali dla dzieciaka pewnie juz po zawodach chwile uciechy i tyle, pewnie ten co sie dal unicestwic wygral caly turniej i dla niego ta akcja byla tylko zwienczeniem sukcesu, gdzie przez kolejne 2 lata byl chwalony przez rodzicow i trenera za tak przyjacielski gest. Amerykanie placza na takich filmikach, ciesza sie - chwala im za to, a polaczki tak k***a polaczki ;D zawsze widza drugie dno, poniza, sprowadza do swojego poziomu - bycia gownem, zerem ...

kidra

2012-12-04, 20:50
no ale na ch*j to? poj***na ameeryka....

le...........ce

2012-12-04, 21:09
ch*j tam z tym czy upośledzony czy nie :lol:

W jakim pięknym stylu odleciał po wygranej walce :krejzi:

naitsyrk

2012-12-04, 21:20
k***a... dać tam murzyna to podszedł by, jebnął jak workiem i jeszcze kieszenie przeszukał czy czegoś nie ma.

brisen

2012-12-04, 21:43
na ch*j sie napinacie. chlopak ma smutne zycie, chociaz troche radosci go spotkalo.

kares

2012-12-04, 21:50
preliator napisał/a:


"To nic, że nie możesz chodzić. Będziemy udawali, że możesz" - czy to sprawi, że ktoś stanie na nogi? Nie - to tylko utwierdza człowieka w jego kalectwie, odbierając wolę do pracy nad sobą.



Jak ty durniu jeszcze mało o życiu wiesz.

MauMauMaurycy

2012-12-04, 22:35
Pener nareszcie marzenia ci się spełniły?

Lordzik92

2012-12-04, 23:03
W starozytnej Sparcie nie sprzeczali sie tak jak wy patrzac na niepelnosprawne dzieci....

Tuiq

2012-12-04, 23:13
To samo co z tą upośledzoną śpiewającą w "Mam talent". Bez przesady.

firer

2012-12-04, 23:26
Fundacja MAM MARZENIE czy tam inna dała radę.

pi...........ka

2012-12-05, 00:20
haha Gośc nawet nie wie na jakiej jest planecie :D

w3n5zu

2012-12-05, 00:27
Rozumiem "spełnianie marzeń" chorych dzieci ale k***a bez przesady...

kamilo159

2012-12-05, 02:18
Nigdy bym nie chciał tak spełnionych marzeń na jego miejscu dziękuję k***a poleżę... a jeśli mu to poprawiło w jakiś sposób humor to przynajmniej tyle.......

Dżoker

2012-12-05, 02:44
preliator napisał/a:



I do czego dojdzie ta cywilizacja, jeśli będziemy promowali upośledzonych, kalekich, biednych itp.? Bo tak właśnie działa państwo socjalne, opiekuńcze: "To nic, że nie możesz chodzić. Będziemy udawali, że możesz" - czy to sprawi, że ktoś stanie na nogi? Nie - to tylko utwierdza człowieka w jego kalectwie, odbierając wolę do pracy nad sobą. Równość? Nie ma czegoś takiego, to tylko idea. Jedni mają łatwe życie, inni pod górkę - i wszyscy powinni w miarę swoich możliwości iść do przodu. Nie dawałem się "dzieciakom okiwać", bo nikt mi nie dawał. To mnie nauczyło, że w życiu nic nie ma za darmo, że nikt nie będzie się litował - to zmusza do działania. Faceta w damskich ciuszkach można z grzeczności nazywać kobietą, jeśli tak się czuje, ale nie zmieni to faktu, że jest facetem.



co ty k***a w ogóle ze sobą porównujesz? Dobry gest, zamiast powiedzieć "tak, to było zajebiste" to zawsze znajdzie sie jakaś k***a, która stwierdzi, że to było złe i świat przez takie rzeczy sie niszczy. no ja pie**ole, czemu niektórzy są tak pok***ieni na umyśle.