18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upośledzony pokonuje przeciwnika

Pener • 2012-12-04, 15:22
:lol: k***a, po co?

pozycja "motylem jestem" na końcu :amused:

EudezetReprezent

2012-12-04, 18:17
preliator mysle ze ty i twoj post jestescie bardziej uposledzeni niz ten chory dzieciak,idz do lekaza moze ty jeszcze nie wiesz ze jestes chory ;)

dback

2012-12-04, 18:19
Co to k***a było. W buszu takie dzieci się żywcem zakopuje a tak...
a tak to najman ma przej***ne...

Qrecik

2012-12-04, 18:24
Pinokio w akcji.

cowboy

2012-12-04, 18:26
k***a, po co? spelnianie marzen?
jestem rasistom, a wiele ludzi twierdzi, ze rasizm to choroba.
prosze mi teraz dac murzyna do zaj***nia, inaczej poczuje sie urazony.

preliator

2012-12-04, 18:27
sarkoziu napisał/a:



kurde gdybyś ty miał porażenie dziecięce, nie mógłbyś chodzić sam, własciwie to nawet ruszać się a interesowałbyś się sportem to wszystko co było by dla ciebie zrobione w taki sposób byłoby piękne. k***a miałem napisać komenta żeby dostać piwa ale naprawde mi szkoda tego dzieciaka, postawcie się w jego sytuacji, nawet biedaczyna nie może iść się sam wysrać a ty k***a piszesz o oszustwie? Nie wiem czy kiedyś bawiłeś się z małymi dzieciakami, młodszymi od ciebie i dawałeś im wygrywać, nie wiem chociażby dawałeś się okiwać w piłke. Dla ciebie to jest nic ale zawsze to daje małym radość ze okiwali wiekszego starszego, to samo jest tutaj jeden ułomny a drugi sprawny, nawet gdyby ten niepelnosprawny się cieszył z tego ze ludzie się smieją i klaszczą to i tak dobrze, odrobina szczęścia w jego przej***nym życiu. przynajmniej widzowie go nie wyśmiali i nie wygwizdali jakby to było w polsce.



I do czego dojdzie ta cywilizacja, jeśli będziemy promowali upośledzonych, kalekich, biednych itp.? Bo tak właśnie działa państwo socjalne, opiekuńcze: "To nic, że nie możesz chodzić. Będziemy udawali, że możesz" - czy to sprawi, że ktoś stanie na nogi? Nie - to tylko utwierdza człowieka w jego kalectwie, odbierając wolę do pracy nad sobą. Równość? Nie ma czegoś takiego, to tylko idea. Jedni mają łatwe życie, inni pod górkę - i wszyscy powinni w miarę swoich możliwości iść do przodu. Nie dawałem się "dzieciakom okiwać", bo nikt mi nie dawał. To mnie nauczyło, że w życiu nic nie ma za darmo, że nikt nie będzie się litował - to zmusza do działania. Faceta w damskich ciuszkach można z grzeczności nazywać kobietą, jeśli tak się czuje, ale nie zmieni to faktu, że jest facetem.

Bóg

2012-12-04, 18:29
@sarkoziu
Widzisz jak ma przej***ne. Mogli go zawczasu wyskrobać i nie miał by tylu problemów. A tak to on do niczego się nie nadaje. Nawet pedofilom szkoda rżnąć takich ,bo w ogóle nieaktywny.

Loaloa

2012-12-04, 18:38
Ciekawe co by zrobili, gdyby dwóch takich doszło do finału.

Heretyk

2012-12-04, 18:39
a mógł zabić...

kojak94

2012-12-04, 18:39
Ten zdrowy oszukiwał :O :<

be_k

2012-12-04, 18:54
Najmana i tak by rozpie**olił, swoją drogą ja rozumiem że wzruszające i święta idą, ale sadistic, to sadistic.

lartex

2012-12-04, 19:07
flawless victory

EvilPenguin

2012-12-04, 19:21
ten chłopak jest chyba bardziej ... niewidomy, niż upośledzony ... ale sam nie wiem

vaxulerd

2012-12-04, 19:25
Moim zdaniem było ustawione.
:D

Zl...........ny

2012-12-04, 19:39
cowboy napisał/a:

k***a, po co? spelnianie marzen?
jestem rasistom, a wiele ludzi twierdzi, ze rasizm to choroba.
prosze mi teraz dac murzyna do zaj***nia, inaczej poczuje sie urazony.



Ty jesteś analfabetą, ktoś cię źlę poinformował :roll: