18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upierdliwe gnojki w kadrze...

Halman • 2023-07-13, 11:24

dobry operator i to ogarnie...

Rob=t

2023-07-14, 17:42
Mam nadzieje że tego cwe*a namierzyli i mu wpie**olili,bo co innego głupie gówniakowe zabawy a co innego narażanie takiego na kalectwo bo jakieś głupie k***iska muszą potańczyć w miejscu publicznym. Co to za zj***na moda na tańće w metrze,czy samolocie itp.

Marcinqqq napisał/a:

tam jest 5 hektarów wolnego miejsca obok, nikomu te przedstawienie nie przeszkadzało, natomiast gnoje którym wydaje się że wszystko wolno celowo przeszkadzały, fakt może nie ten facet powinien ukarać gnoi tylko ojciec, zdjąć im publicznie gacie i spuścić wpie**ol pasem, ale w tych czasach to nie realne bo takie p*zdusie jak ty zaraz by się rozpłakały i poszły na skargę do unii europejskiej że w Polsce homofobia i rasizm, swoją droga jaką k***ą (tusk itp.)trzeba być żeby kablować na swój kraj



wpie**ol bo sobie poskakały przed jakimiś atencyjnymi kurewkami? Ale pie**olisz typie ,.Ode mnie by dzieciaki pochwałe dostały że zwalczają te tiktokowe rakowisko.

robert12339

2023-07-14, 20:43
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



A mi tam się podobało, gówniaki pewnie specjalnie to robili żeby wk***iać, przestrzeń publiczna jest dla wszystkich i nie powinno się drażnić drugiego człowieka.

vodka81

2023-07-14, 22:38
Bambrych napisał/a:

Ty ryj masz lewacki.
Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.



jak twój kaszojad robi coś takiego, to współczuje rodziców mu w takim razie

metyoo

2023-07-16, 14:03
Pisiorowaty napisał/a:

Jaką k***a pracę co ty pie**olisz człowiek??
To nie jest sadystyczne tylko kretyńskie zachowanie... gówniaki się bawią i tyle... Jak zobaczę następnym razem takie p*zdy tańczące sam będę skakał k***a, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim k***a te kulasy połamał.
Jak nie odróżniacie sadyzmu od idiotyzmu to jest k***a wasz problem ja bym mu manualnie wytłumaczył



ty, statysto-aktorzyno! jeżeli nie rozróżniasz przypadkowego wejścia w kadr od chamskiego wpie**alania się centralnie przed kamerą i ochocze podskakiwanie, żeby zasłonić jak najwięcej, jak najbardziej przeszkodzić, to jesteś głupszy niż twoja matka myślała! mały sk***ysyneki zasłużył na taką karę! nie trzeba brać pieniędzy, żeby nazwać coś pracą debilu! a jeżeli nie potrafisz uszanować czyjejś pracy to nie nadajesz się do życia w społeczeństwie! a gdybyś trafił na mnie to prędzej skończyłbyś w rynsztoku z rozbitym łbem, niż dotknął kamerę!

Pyszuki

2023-07-20, 08:25
Mnie tam za mlodego rodzice nauczyli, ze nie przeszkadza sie innym, nigdzie..