18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upierdliwe gnojki w kadrze...

Halman • 2023-07-13, 11:24

dobry operator i to ogarnie...

PentagramOdDiabła

2023-07-13, 18:50
Ha STFU na komentarze, że gówniako to, gówniako tam.. to. Widać jakie dzieciństwo mieliście... W piwnicy przed kompem całe życie.

Juzwa

2023-07-13, 19:13
Pisiorowaty napisał/a:

Jak zobaczę następnym razem takie p*zdy tańczące sam będę skakał k***a, ciekawe który mi nogę podłoży bo bym im wszystkim k***a te kulasy połamał.



Skoro ważysz 150 kg to się nie dziwię, ze połamałbyś kulasy temu operatorowi.

Beale

2023-07-13, 19:25
Ale laski są popie**olone

Perhydrol

2023-07-13, 19:30
Plzdntkllmy napisał/a:

Chciał poskakać sobie dla beki to podłożyli mu nogę dla beki xD



Otóż to! Niech wygłupy działają w obie strony. A że dzieciak nie nadążył.. Jego problem, nie umie się bawić :amused:

Ca...........on

2023-07-13, 19:34
WentylatorOdDiabła napisał/a:

]Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



Wyobraziłem sobie, że tam jesteś i właśnie tymi słowy reagujesz. Masz piwo, bohaterze!

kolejny

2023-07-13, 22:58
Zajebiste, brakuje tylko wjeżdżającego tira w bande tiktokerów

Maxone

2023-07-13, 23:28
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE





PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



A gdyby to dziecko było czarne?

lesku73

2023-07-14, 00:43
Ale fajnie gnojek jebnął ryjem o beton, brawa dla kamerzysty!

JebacPis100procent

2023-07-14, 05:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



j***ć tego gówniaka.

eMCeONe

2023-07-14, 09:09
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



Dokładnie k***a.. zero wychowania, grunt to chowanie i wpajanie w szczyli samowolki i braku poszanowania. Nie ważne czy k***a, nie ważne czy spawacz, czy j***ny debil z tiktoka.. każdy pracuje by mieć hajs. Wolę idiotów z tiktoka, którzy robią coś, niż j***nych socialusów, którzy tylko wyciągaj łapę po hajs wrzeszcząc "nam się należy". A ty się nie zesraj, jak cię matka nie wychowa, to życie cię wychowa.. Młody dostał zajebiście cenną lekcję, by nie wpie**alać swojego nosa tam gdzie nie trzeba.

Cipczan

2023-07-14, 10:03
Bambrych napisał/a:

Ty ryj masz lewacki.
Jakby mojemu kaszojadowi tak zrobił to by ta kamerkę z dupy wyciągał pedalec jeden.



A nie lepiej wytłumaczyć dziecku, że nie należy przeszkadzać innym? Chowasz debila, Twój problem.
Miał zasraniec 90% placu wolnego. Niestety, madka i Sebek wpajają wartości od małego.


Kidl3r

2023-07-14, 10:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



Kultura działa w 2 strony

hellmartin

2023-07-14, 12:32
PentagramOdDiabła napisał/a:

Za takie coś ten pedał z kamerką powinien wpie**ol obskoczyć. pie**ole jakiś uliczny performers czy inne ch*jostwo na tic toka . Młody mało co kręgosłupa sobie nie połamał, głowy nie rozj***ł bo co? Jakieś tępe c**y sobie na środku ulicy tańczą z pedałem na czele. Zanda nawet nie zareagowała bo ujęcie które można powtórzyć ważniejsze. Zero człowieczeństwa w tych czasach. k***y j***nE



Nie ważne czy robią tiktoka czy rzeźbią achillesa. Robią coś a ch*jki intencjonalnie przeszkadzają. DObrze tam gówniakom. Nauczą się nie wchodzić w kadr jak ktoś robi zdjęcie albo filmik.
To samo jest jak jesteś na plaży, wakacjach, w górach - chcesz sobie albo komuś zrobić zdjęcie bez mordy obcego człowieka na pierwszym planie a święte krowy albo ślepe zjeby paradują Ci i musisz czekać ch*j wie ile bo nie można na 2 sekundy się zatrzymać

yfd

2023-07-14, 15:45
pie**olicie jak potłuczeni. Wolny plac ,coś sobie na nim zaplanowali, a gówniaki specjalnie chciały utrudniać. Karma jednego momentalnie dopadła i bardzo k***a dobrze. Koniec dyskusji.

SkoPio1

2023-07-14, 16:09
Pisiorowaty napisał/a:

ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś napie**ala dzieciaka i



Czyli musiałeś się obracać wśród tępych ch*jów.
Takich, którzy uważają, że c(w)elowe psucie komuś nagrania, to coś fajnego.

Gówniarze wiedzieli, że robią coś złego, że są ch*jami i dobrze, że przynajmniej jeden wyrżnął swoim tępym łbem w asfalt (czy tam beton, nie ma drążyć podłoża).
Jeśli wybił sobie zęby albo uszkodził to, co ma w tym miejscu, w którym normalni mają mózg - to bardzo dobrze.

A jeśli nie, to wyrośnie z niego k***a-aktywista klimatyczny czy inna k***a-anftifa.
Dlaczego? Bo się nauczy, że nie ma kary za psucie innym życia i za c(w)elowe wk***ianie innych.
Ze szkodą dla świata.
:-)