18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek z 4 piętra.

zły_skurwiel • 2013-03-31, 22:28
Kobieta pomyliła hamulec z gazem i zjechała/zleciała z piętrowego parkingu(z 4 piętra) na ziemie.



sama akcja od 0:55

Chicago

2013-03-31, 22:31
Ale skurczybyk miał farta! Scena absurdalna, rodem z serii "Oszukać Przeznaczenie" :mrgreen:

masterstcs

2013-03-31, 22:34
haha i juz chciała jechać dalej :D

ds...........gr

2013-03-31, 22:59
Oglądać od 0:55

jacekmatys

2013-03-31, 23:09
A już myślałem że to OKAR19 dał filma

M1n1s7eR

2013-03-31, 23:10
Myślałem, że winda spadnie z 4 piętra w dół i chciałem pisać, że zajebisty opis :D

stery_srh

2013-03-31, 23:27
Oczywiście feministki i wszelakie kobiety wyzwolone uważają inaczej, ale życie pokazuje, że kobiety w większości, to jednak z kuchni wychodzić nie powinny - dla bezbieczeństwa swojego i innych.
Jeździ ich znacznie mniej niż facetów, a co chwilę się gdzieś słyszy o manewrach w tym stylu - a to zj***ła się z piętrowego parkingu, a to wjechała komuś do domu, a to jeszcze coś...
Jakoś nie bardzo się słyszy o tym, żeby to facet pomylił gaz z hamulcem. :facepalm:
A potrafią jeszcze wjechać komuś w dupę - bo się akurat malowała, odjechać z pistoletem od dystrybutora we wlewie i wiele innych numerów, których się raczej nie spotyka w męskim wydaniu... :hitler:
Oczywiście "faceci-p*zdy za kółkiem" też się zdarzają, ale to jednak rzadkość. Mniej więcej taka sama, jak kobieta która potrafi prowadzić dobrze auto na tyle, żeby też wyjść obronną ręką z awaryjnych sytuacji, a nie tylko zamknąć oczy i niech się dzieje wola nieba.

wiesiors4

2013-03-31, 23:30
-Tommy napisał/a:

Kobieta pomyliła hamulec z gazem i zjechała/zleciała z piętrowego parkingu(z 4 piętra) na ziemie.


Zabrać k***a prawko dożywotnio! Jak k***a można pomylić pedały (gdzie pewnie miała tylko 2)? Za odpie**alanie takich akcji jak i na przykład jechanie pod prąd na rondzie/autostradzie należy się odebranie k***a prawka i zabranie auta pod młotek to może tępe dz**ki zastanowią się 55 razy zanim zachce im się zrobić prawko. Lamusów za kółkiem to samo się dotyczy.

I nie mówię tu o wszystkich kobietach, znam kilka, które jeżdżą świetnie, jedna z nich nawet lepiej niż ja :oops:

Z moich obserwacji wynika, że tylko 10% kobiet są świetnymi kierowcami, 30% jeszcze daje rade, ale reszta to nieogarniające p*zdy stwarzające zagrożenie na drodze i gdy tylko wpadają w poślizg puszczają kierownicę, zakrywają oczy i piszczą :homer:

zły_skurwiel

2013-04-01, 00:12
wiesiors4 napisał/a:


Zabrać k***a prawko dożywotnio!



Prawko wygasło jej automatycznie w momencie zderzenia z ziemią, kobieta zgineła na miejscu ;-)

markop4321

2013-04-01, 00:14
Jak przeżyła to nie daje piwa.

Ciocia_Wiedźma

2013-04-01, 00:27
Dziwi mnie jakim cudem takie ofermy dostają prawko i kto im daje do użytku samochód? (Nie mam prawka, boje się, że mi w dupe taka dzida wjedzie), widać w hameryce lodzik załatwi wszystko.

Costa

2013-04-01, 01:47
Sądząc po dachu, z kobitki zostało to co najlepsze ;)

Pizkes

2013-04-01, 03:55
Jak można, k***a, pomylić hamulec z gazem??

bloodwar

2013-04-01, 07:32
stery_srh napisał/a:


Jeździ ich znacznie mniej niż facetów, a co chwilę się gdzieś słyszy o manewrach w tym stylu - a to zj***ła się z piętrowego parkingu, a to wjechała komuś do domu, a to jeszcze coś...
Jakoś nie bardzo się słyszy o tym, żeby to facet pomylił gaz z hamulcem. :facepalm:



Nie dalej jak wczoraj widziałem na tym serwisie fotkę Cadillaca który wjechał w dom sąsiadów bo FACET nim kierujący pomylił pedały, więc Twoja teoria jest z dupy wzięta, przeproś kobietki bo FOCH!