18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek z 4 piętra.

zły_skurwiel • 2013-03-31, 22:28
Kobieta pomyliła hamulec z gazem i zjechała/zleciała z piętrowego parkingu(z 4 piętra) na ziemie.



sama akcja od 0:55

androgenius

2013-04-01, 12:52
bloodwar napisał/a:



Nie dalej jak wczoraj widziałem na tym serwisie fotkę Cadillaca który wjechał w dom sąsiadów bo FACET nim kierujący pomylił pedały, więc Twoja teoria jest z dupy wzięta, przeproś kobietki bo FOCH!



Facet ma ewentualnie prawo się pomylić jak jest naj***ny lub porobiony jakimś konkretnym prochem, natomiast babie wystarczą 2 nogi i 3 pedały, nie róbmy z tego sensacji :roll:

Poza tym, wierzysz k***a w takie tłumaczenie? Zwyczajnie go sąsiad wk***iał.

jasiob1

2013-04-01, 12:58
Myślałem, że winda z tą babką spadnie z 4 piętra. Chciałbym zobaczyć taki filmik.

ellsworth

2013-04-01, 13:15
A po początku myślałem, że windą spadła 4 piętra. Byłoby coś oryginalnego :(

kzf

2013-04-01, 14:03
Jebła to jebła...

Ja zawsze będę zdania, że do prawka powinny być robione BADANIA PSYCHOTECHNICZNE. To nie jest jakieś cholernie trudne (4 testy papierkowe, 4 testy na maszynach), koszt to ok. 90zł, ale stanowczo odseparowałoby ćwierćmózgów bez predyspozycji do kierowania pojazdem.

JakbyTutaj

2013-04-01, 14:07
Przepiękne pie**olnięcie ;D

pawel6

2013-04-01, 14:19
Jak do ch*ja można pomylić gaz z hamulcem.. Jak jest taka niedoj***na to niech jeździ rowerem!

blendziooh

2013-04-01, 14:23
Uwielbiam takie tematy, w komentarzach od razu miliony specjalistów, pfffu, co ja mówię, kierowców rajdowych! To może ja powiem inaczej: ZABRAĆ DOŻYWOTNIO PRAWO JAZDY IDIOTOM, KTÓRZY NOTORYCZNIE PRZEKRACZAJĄ PRĘDKOŚĆ!
Jeżdżę mało, ale wk***ia mnie to, że nikt nie przestrzega przepisów. Droga - ograniczenie do 50 albo 70 - jeden pas i co? Jadąc przepisowo 10 kierowców ćwoków wyprzedza mnie, macha rękami i ma za idiotę, a jako, że ci kierowcy też mają komputery i wchodzą na sadistica, to założę się, że właśnie tacy k***a specjaliści jak wiesiors4 najwięcej łamią przepisów, a najwięcej krzyczą.
Jak już tak na te kobiety za kierownicą jedziecie, to wam coś powiem.
Może i kobiety jeżdżą mniej pewnie, parkują gorzej, mają więcej stłuczek, ale w wypadkach śmiertelnych to k***a jakoś górują faceci, którzy to na każdym kroku pokazują swoją męskość, tj. 120 na 50 jak tylko jedzie taki debil z jakimś kumplem, żeby się pokazać, jak on to auta nie ogarnia.
W jeździe samochodem chodzi o to, aby bezpiecznie przemieścić się z punktu A do punktu B, dla przyjemności to się k***a jeździ motocyklem, bo w samochodzie to ch*j nie przyjemność, siedzisz jak ciul zamknięty w klatce i stoisz w korkach jak ten pojeb. Niestety większość takich kozaków jak tu na sadisticu jeździ 20 letnimi golfami stówą po mieście, ale pouczać k***a będą najwięcej.
To faceci najwięcej chorych akcji odpie**alają, nie kobiety.

Starkiller_

2013-04-01, 14:39
Co za bogaty kraj, samochody z nieba spadają :D

wolo1994

2013-04-01, 14:47
Spokojnie, wyklepie się :roll:

draaxx

2013-04-01, 14:48
Jak się pomyliła mając manualną skrzynię biegów to mniejszy wstyd ale jak się pomyliła mając automat...hamulec wielki jak sam ch...

Ryuk

2013-04-01, 14:48
masterstcs napisał/a:

haha i juz chciała jechać dalej :D



Haha, nie chciała, bo już nie żyła. :kjujik:

lotnik_1

2013-04-01, 14:52
Szkoda że nie ma kamerki ze środka :D

si3l

2013-04-01, 14:57
Ja pie**olę, jak to można pomylić hamulec z gazem...

Colossus

2013-04-01, 17:08
soban2100 napisał/a:

Uwielbiam takie tematy, w komentarzach od razu miliony specjalistów, pfffu, co ja mówię, kierowców rajdowych! To może ja powiem inaczej: ZABRAĆ DOŻYWOTNIO PRAWO JAZDY IDIOTOM, KTÓRZY NOTORYCZNIE PRZEKRACZAJĄ PRĘDKOŚĆ!
Jeżdżę mało, ale wk***ia mnie to, że nikt nie przestrzega przepisów. Droga - ograniczenie do 50 albo 70 - jeden pas i co? Jadąc przepisowo 10 kierowców ćwoków wyprzedza mnie, macha rękami i ma za idiotę, a jako, że ci kierowcy też mają komputery i wchodzą na sadistica, to założę się, że właśnie tacy k***a specjaliści jak wiesiors4 najwięcej łamią przepisów, a najwięcej krzyczą.
Jak już tak na te kobiety za kierownicą jedziecie, to wam coś powiem.
Może i kobiety jeżdżą mniej pewnie, parkują gorzej, mają więcej stłuczek, ale w wypadkach śmiertelnych to k***a jakoś górują faceci, którzy to na każdym kroku pokazują swoją męskość, tj. 120 na 50 jak tylko jedzie taki debil z jakimś kumplem, żeby się pokazać, jak on to auta nie ogarnia.
W jeździe samochodem chodzi o to, aby bezpiecznie przemieścić się z punktu A do punktu B, dla przyjemności to się k***a jeździ motocyklem, bo w samochodzie to ch*j nie przyjemność, siedzisz jak ciul zamknięty w klatce i stoisz w korkach jak ten pojeb. Niestety większość takich kozaków jak tu na sadisticu jeździ 20 letnimi golfami stówą po mieście, ale pouczać k***a będą najwięcej.
To faceci najwięcej chorych akcji odpie**alają, nie kobiety.



Co do przekraczania prędkości to się zgodzę, ale jeśli jazda samochodem nie sprawia Ci frajdy, to co z Ciebie za facet ?