18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Upadek Damiana Balińskiego

TomdeX • 2013-04-07, 18:45
Dzisiejszego dnia miał miejsce trening punktowany z Częstochową. Upadek wyglądał dramatycznie, o dziwo Damian wyszedł z tego bez szwanku po badaniach opuścił szpital. Lekarz wspomniał, że nic mu się nie stało tylko ze względu na to, że w przeszłości ćwiczył sztuki walki.


Resterwers

2013-04-08, 18:06
Więcej tych replay'ów mogli naj***ć, jakby autor filmiku myślał, że jesteśmy debilami i nie potrafimy ponownie tego odtworzyć...

Co do upadku to tylko powtórzę poprzedników, musiało zaboleć :D

tigerqaz

2013-04-08, 18:09
Mam wizję !!!
Zaraz mnie zjebiecie, ale tak mi się na paintowało :D

hoop0

2013-04-08, 19:00
Damian Baliński największy ku*as leszczyński

Ghostface

2013-04-08, 19:15
Asdzronk napisał/a:


Gość jest waleczny i nie odpuszcza. Wg mnie brawa dla niego.
No chyba, że chcecie zrobić z zawodników żużlowych takie panienki jak grają w naszej reprezentacji w piłkę nożną.
To jest żużel- ludzie chcą oglądać walkę, a nie objechanie czterech kółek jeden za drugim.
Fajnie, że niektórzy zawodnicy biorą ze sobą jaja na tor.


To jest walka:

To co robi Baliński to zwykły bandytyzm i nie przekonuj mnie, że jest inaczej.

kubas-99

2013-04-08, 19:40
Libky napisał/a:

Obrazek
Musiało boleć..



Pozdrawiam was ciule

Cavaleria

2013-04-08, 19:57
Ghostface napisał/a:


To jest walka:


To co robi Baliński to zwykły bandytyzm i nie przekonuj mnie, że jest inaczej.



To jest dopiero transmisja! Nie ma to jak wymieniać kto w jakim kasku przy czarno białej wizji :D

As...........nk

2013-04-08, 22:10
Ghostface napisał/a:


To co robi Baliński to zwykły bandytyzm i nie przekonuj mnie, że jest inaczej.



Widziałeś Balińskiego pewnie w dwóch wyścigach na YT, więc myśl sobie co chcesz. Dla Ciebie to bandytyzm dla innych sportowe zacięcie i poświęcenie.

miler100

2013-04-09, 00:48
AnalTerror666 napisał/a:

Jestem ekspertem.
Widać że amator, zero refleksu, nawet nie zdążył nacisnąć hamulca.


gdybys sie troche baranie interesowal wiedzial bys ze motory te nie posiadaja hamulcow

sauerps

2013-04-21, 15:55
Doomik napisał/a:

jak się we dwóch z bratem zapie**alało po lesie na simsonie dziadka, nieraz nie pięć leciało się w drzewo czy inne krzaki na główkę, a jakoś do szpitala nikt nas nigdy nie zawiózł. Ot mi sensacja. Chociaż dla kogoś kto od urodzenia siedzi przed kompem, to faktycznie może wydawać się makabryczne :roll:

Teraz odpowiedz sobie na pytanie dlaczego nikt nigdy was do szpitala nie zawoził