18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uniwersalny translator przydługich tekstów

karol57 • 2012-12-23, 13:56
Masz 10 minutowy sprawdzian z "pszyrody" za tydzień? Nie możesz ogarnąć materiału na "mózykę"? Nie potrafisz przeczytać tekstu dłuższego niż 2 linijki? Oto rozwiązanie wszystkich twoich problemów. Ten specjalnie przygotowany translator pozwoli ci zrozumieć każdy dłuższy tekst na Wikipedii oraz innych serwisach.

1. Wchodzimy na stronę: k***a skandal!
2. Łapiemy to wielkie czerwone podkreślone na niebiesko "k***A" i przeciągamy na zakładki.

3. Wchodzimy na dowolną stronę i klikamy utworzoną wcześniej przez nas zakładkę.
4. Zakładkę można klikać wielokrotnie. Najlepiej do momentu gdy poziom tekstu zniży się do naszego poziomu.

Działą na każdą stronę z tekstem. Teraz możecie bez problemów czytać o Jezusie, czaszce, silniku cieplnym, reaktorze fuzyjnym, polaryzacji tachionów, alfabecie, ortografii i o czym tam jeszcze chcecie.

Prosiłbym o nie wrzucanie komentarzy typu "Patrzcie jak śmiesznie zrobiło moją stronę szkoły.". Zachowajcie je dla kolegów. Czekam na hejt i wytykanie błędów. :emo:

Temat nie ma na celu obrażenia autora tego skryptu.
Temat nie ma na celu obrażenia ludzi, którzy chcą po prostu sprawdzić co to jest.
Temat ma na celu pomóc ludziom z niższym ilorazem inteligencji czytać długie i skomplikowane teksty (bo coraz więcej ich tutaj).




Źródło: http://dev.keraj.net/k***a/

lapsikoss

2012-12-23, 15:07
Genialne! Już nigdy nie będę normalnie czytał wiadomości :amused:


0xFF

2012-12-23, 16:28
"Pokaż komentarze k***a" :krejzi:

ArkaSzatana

2012-12-23, 20:06
DragonShade, no k***a, raczej działa.

Zwykłe czytanie k***a wiadomości, już nigdy k***a nie będzie takie samo.

k***a.

Bard_Zerald

2012-12-23, 20:34
O k***a, teraz jak wcisnąłem to na tej stronie to nie jestem pewny które k***y z komentarzy są wasze a które dodane. Zakładam że 50:50.

Wspaniałe

Kocewicz

2012-12-23, 21:02
Ugłówniam k***a :P

PanAndrzej

2012-12-23, 21:08
Tak bezużyteczne, tak zajebiste. k***a.

furion

2012-12-23, 21:13


Nawet pasuje na to forum :amused:

Didekc

2012-12-23, 21:13
Tak szczerze powiedziawszy, to aż się dziwię, że wcześniej tego nie znaliście. To już jest chyba starsze od internetu ;-)