18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uniwersalny translator przydługich tekstów

karol57 • 2012-12-23, 13:56
Masz 10 minutowy sprawdzian z "pszyrody" za tydzień? Nie możesz ogarnąć materiału na "mózykę"? Nie potrafisz przeczytać tekstu dłuższego niż 2 linijki? Oto rozwiązanie wszystkich twoich problemów. Ten specjalnie przygotowany translator pozwoli ci zrozumieć każdy dłuższy tekst na Wikipedii oraz innych serwisach.

1. Wchodzimy na stronę: k***a skandal!
2. Łapiemy to wielkie czerwone podkreślone na niebiesko "k***A" i przeciągamy na zakładki.

3. Wchodzimy na dowolną stronę i klikamy utworzoną wcześniej przez nas zakładkę.
4. Zakładkę można klikać wielokrotnie. Najlepiej do momentu gdy poziom tekstu zniży się do naszego poziomu.

Działą na każdą stronę z tekstem. Teraz możecie bez problemów czytać o Jezusie, czaszce, silniku cieplnym, reaktorze fuzyjnym, polaryzacji tachionów, alfabecie, ortografii i o czym tam jeszcze chcecie.

Prosiłbym o nie wrzucanie komentarzy typu "Patrzcie jak śmiesznie zrobiło moją stronę szkoły.". Zachowajcie je dla kolegów. Czekam na hejt i wytykanie błędów. :emo:

Temat nie ma na celu obrażenia autora tego skryptu.
Temat nie ma na celu obrażenia ludzi, którzy chcą po prostu sprawdzić co to jest.
Temat ma na celu pomóc ludziom z niższym ilorazem inteligencji czytać długie i skomplikowane teksty (bo coraz więcej ich tutaj).




Źródło: http://dev.keraj.net/k***a/

Cossmos

2012-12-23, 23:46
"Aleksander I Pawłowicz (Александр k***a I Павлович; jako monarcha Królestwa Polskiego Aleksander II k***a)"

O proszę jak trafnie ;d

xcvbn

2012-12-23, 23:56
bez jaj:-)

Rafal1757

2012-12-24, 00:20
teraz strony wygladają, jakby pisał tam ktos z Touretem

lucask

2012-12-24, 03:42
Witam, da się jakoś ustawić żeby się włączało automatycznie na każdej stronie? Albo jest jakaś wtyczka o podobnych właściwościach? :)

LastSoul

2012-12-24, 10:46
a takie tam ciekawsze newsy...

PegasiBierzeWDupe

2012-12-24, 14:58
Litwo! Ojczyzno moja k***a!* ty jesteś jak zdrowie;
Ile k***a cię trzeba cenić k***a, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą k***a w całej ozdobie
Widzę k***a i opisuję, bo tęsknię po tobie k***a.
Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy
I w Ostrej k***a świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy k***a
Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem k***a!
Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem,
(Gdy k***a od płaczącej matki pod Twoją k***a opiekę
Ofiarowany, martwą podniosłem k***a powiekę*
I zaraz mogłem pieszo do Twych świątyń progu k***a
Iść za wrócone życie podziękować Bogu),
Tak nas powrócisz cudem k***a na Ojczyzny łono.
Tymczasem k***a przenoś moją duszę utęsknioną
Do tych pagórków k***a leśnych, do tych łąk k***a zielonych,
Szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych;
Do tych k***a pól malowanych zbożem k***a rozmaitem,
Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem k***a;
Gdzie bursztynowy świerzop* k***a, gryka jak śnieg biała,
Gdzie panieńskim rumieńcem k***a dzięcielina* pała,
A wszystko k***a przepasane jakby wstęgą, miedzą
Zieloną, na niej z rzadka ciche k***a grusze siedzą.

:-P

scythe90

2012-12-24, 18:03
Dzięki autorowi za ten translator, dzięki temu od wczoraj robię znajomych w konia, wysyłając im print screena ich profilu na facebooku, oczywiście stosownie przetłumaczonego i piszę, że coś jest k***a ( :D ) nie tak i mi się tak wyświetla jego profil....kilka osób w panice zaczęło zmieniać hasło do facebooka:D

Meressin

2012-12-24, 23:37
Cytat:

Ten Wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy k***a w kościele uderzają dzwony, przyjmijcie życzenia k***a pełne radości a w Nowym Roku szczęścia k***a i pomyślności! Życzę Wam Kochani z k***a całego serduszka Aby święta Bożego Narodzenia, były bliskością i Spokojem k***a, a Nowy Rok – dobrym k***a czasem :* ♥



Hahaha leżę :amused:

zjerycha

2013-06-04, 18:20


przyganiał kocioł garnkowi :amused: