18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unia Europejska przypomina ZSRR...

Mr.Drwalu • 2013-02-08, 12:59


Unia Europejska coraz bardziej zaczyna przypominać Związek Sowiecki. Otóż okazuje się, że choć nie jest państwem posiada już prywatną, tajną armię, nazywa się ona EUROGENDFOR(CE) a powstała w 2006 roku i była już użyta na ulicach Madrytu i Aten. Pałujący Greków czy Hiszpanów nie byli ich współrodakami, im jak się okazuje tamtejsze władze już nie ufają. Byli to obcy funkcjonariusze, którym wypożyczono uniformy policyjne danego kraju. Natomiast początki organizacji nadzwyczajnych sił unijnych datują się na rok 2003 r., gdy przez Niemcy zaczęły przetaczać się transporty z odpadami z reaktorów atomowych. Przeciwko demonstrującym Niemcom skierowano siły złożone w sporej ilości Francuzów a także Polaków.

Oddziały EUROGENDFOR(CE) mają szczególną strukturę zapewniającą pełną autonomię, ponieważ nie odpowiadają za swoje czyny, ani przed parlamentami krajowymi, ani europejskim tylko przed swym dowództwem. EGF jest pierwszym organem wojskowym Unii Europejskiej na poziomie ponadnarodowym. Złożony z Żandarmerii Wojskowej, może być uprawniony do interwencji na obszarach kryzysowych pod egidą NATO, ONZ, UE i koalicji utworzonej ad hoc w poszczególnych krajach i wzywającej ich interwencji.

Zbrojne oddziały wyłączone są spod jurysdykcji sądowej krajów, w których przyjdzie im działać a ich funkcjonariusze objęci są immunitetem, co więcej – nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności materialnej za poczynione szkody. EUROGENDFOR(CE) to uzbrojony korpus, który ma pełną autonomię, a także nietykalność. Zadania, jakie mu przysługują to m.in. zapewnienie bezpieczeństwa publicznego i porządku publicznego; kontrola, doradztwo i nadzór nad lokalną policją, w tym możliwość prowadzenia śledztw, wykonywanie obowiązków straży granicznej; pozyskiwanie informacji i prowadzenie operacji wywiadowczych. Po cóż nam zatem armia, po cóż policja i służby, jeśli tak szerokie prerogatywy powierzymy bliżej nieokreślonym obcym wojskom?

Użycie oddziałów EUROGENDFOR(CE) wprowadził traktat z Velsen w Holandii z 18 października 2007 roku podpisanym tylko przez Holandię, Hiszpanię, Portugalię, Włochy i Francję. Siedziba główna znajduje się w mieście Vicenza (Włochy), w niewielkiej odległości od amerykańskiego obozu militarnego. I nagle okazuje się, że powyższy traktat ma obowiązywać Polskę, choć ta nie był jego sygnatariuszem.



Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/07/unia-przypomina-zsrr/#more-36370

socjalmmv

2013-02-08, 13:04
I zaraz będą komentarze typu "o k***a ale odkrycie, ale skapa", a może ja k***a o tym nie wiedziałem?

Sz...........an

2013-02-08, 13:17
A już byście skończyli pie**olić jaka ta unia zła, a jak to ZSRR przypomina itd. Wszyscy k***a psioczą nie zauważając tego ile UE dała pieniędzy na drogi, dotacje, kursy dla bezrobotnych które kosztowały tylko 10 % wartości, pracownie komputerowe, wyposażanie placówek, dofinansowania itd...

Fakt, że ma to też swoje złe strony, ale gdyby nie UE to gówno by u nas było znając nasz kochany rząd. Jeśli rząd się chwali, że wreszcie coś robi to trzeba wiedzieć, że za pieniądze UE.


Pałowali greków, bo rozpie**alali miasto. Jakbyś był właścicielem kawiarni którą nagle rozpie**alają Ci demonstranci to śpiewał byś inaczej.

BongMan

2013-02-08, 13:21
MrDrwalu napisał/a:

EUROGENDFOR(CE) to uzbrojony korpus, który ma pełną autonomię, a także nietykalność.


Istniała już kiedyś w Europie paramilitarna formacja, która miała podobne uprawnienia i wykonywała podobne zadania tylko z większą, że tak powiem, gorliwością. Nazywała się Shutzstaffel, w skrócie SS.

kaiel

2013-02-08, 13:31
Cytat:

Żeby zobaczyć odpowiedniość obecnych struktur europejskich w stosunku do struktur sowieckich spróbujmy porównać oba systemy...

W jaki sposób Związek Radziecki był rządzony? Był rządzony przez piętnastu, przez nikogo nie wybranych ludzi, którzy przed nikim nie odpowiadali i przez nikogo nie mogli zostać zwolnieni.

W jaki sposób rządzona jest Unia Europejska? Przez 25 ludzi, których nikt nie wybrał, którzy przed nikim nie odpowiadają i którzy przez nikogo nie mogą zostać zwolnieni.

Czym był Związek Sowiecki? Związek Sowiecki był związkiem socjalistycznych republik.

A czym jest Unia Europejska od momentu swojego powstania w 1992 roku? Unią socjalistycznych republik.
...


http://www.kapitalizm.republika.pl/ue/bukowski.html

Smutas

2013-02-08, 13:38
Szeryfian, nic ci UE nie dało. Znaczy najpierw zabrało, potem opłaciło tysiące swoich urzędników i rzuciło ci ochłapy. A ty jak naiwny piesek im chcesz służyć...

Konikmamy

2013-02-08, 14:14
Jako że mój Dziadek był sowieckim żołnierzem a ojciec dzielnie słuzył ojczyźnie w SB jestem zmuszony nieść dziedzictwo zjednoczenia ku chwale narodu sowiecko słowiańskiego i chcę wyjścia z unii europejskiej i przyłączenia do rosji białorusi i ukrainy wprowadzajac rosyjsko języczną kulturę w poddańczym narodzie polskim. śmierć komiunistycznym adwersarzom

i zmieńcie mój nick do cholery na walekonialewomrenkommamy

Magik2501

2013-02-08, 14:42
@Szeryfian
"Unia dała" - kocham to!! :D
Zróbmy tak - dasz mi 100 zł. Ja po trzech tygodnia dam ci złotych 80 i powiem na co masz je przeznaczyć. Rozumiem, że będziesz zadowolony z tej transakcji, bo w końcu "dałem ci 80 zł!!"

BadAttitude

2013-02-08, 14:52
Polska też ma pewną formację, zwie się "wk***ieni obywatele". Jak to mówią "jeszcze ino roz" i żadna jewropejska milicja sobie z tym nie poradzi...

Gl0BaL

2013-02-08, 14:53
Prędzej będziecie mieć: Zjednoczone Emiraty Europejskie, a nie to co przedstawione na obrazku.

YeeZooS

2013-02-08, 14:53
k***a, wypie**olcie na księżyc. Polska zła, Unia zła, a całym światem kontroluje rząd światowy. Tylko życiowe niedorajdy szukają k***a powodu na swoje niepowodzenia. p*zdy jesteście i tyle. Jest ch*jowo to prawda, ale dlatego, że myślicie iż wam się wszystko k***a należy. Wypie**alać do roboty, a nie bierzecie jeszcze kieszonkowe.

ValvePlsFix

2013-02-08, 15:53
Jestem pewny, że nie wszystkie informacje w tym temacie są prawdziwe. Nie wierzę, że ta formacja jest niezależna, nikt na świecie nie popełniłby tego samego błędu (nawet jesli ktos powie ze historia lubi sie powtarzac). Poza tym takie przyrównywanie Unii do ZSRR to jest jedna wielka bzdura. Żyjemy w znacznie lepszych czasach i nie pie**olcie mi, że jest tak jak kiedyś.

susher

2013-02-08, 16:01
Do tych co piszą, że Polska dała a potem otrzymała ochłapy: Popatrzcie kto jest największym beneficjentem (tym co najwięcej dostaje mniej wpłacając) - okazuje się że Polska, która wpłaca do wspólnego worka z sianem około 4 (cztery) razy mniej niż dostaje.
W dupie mam to, że urzędasy w UE przeżerają w ch*j kasy - nasi jakby mieli wykorzystać to co wpłacają do UE wykorzystaliby to na swoje nagrody, a z dróg które mamy (dużo ich nie ma) nie było by nic. Także wole płacić do wspólnoty i coś mieć niż nie płacić i mieć spasionych urzędasów których nikt nie kontroluje.