18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Unia Europejska przypomina ZSRR...

Mr.Drwalu • 2013-02-08, 12:59


Unia Europejska coraz bardziej zaczyna przypominać Związek Sowiecki. Otóż okazuje się, że choć nie jest państwem posiada już prywatną, tajną armię, nazywa się ona EUROGENDFOR(CE) a powstała w 2006 roku i była już użyta na ulicach Madrytu i Aten. Pałujący Greków czy Hiszpanów nie byli ich współrodakami, im jak się okazuje tamtejsze władze już nie ufają. Byli to obcy funkcjonariusze, którym wypożyczono uniformy policyjne danego kraju. Natomiast początki organizacji nadzwyczajnych sił unijnych datują się na rok 2003 r., gdy przez Niemcy zaczęły przetaczać się transporty z odpadami z reaktorów atomowych. Przeciwko demonstrującym Niemcom skierowano siły złożone w sporej ilości Francuzów a także Polaków.

Oddziały EUROGENDFOR(CE) mają szczególną strukturę zapewniającą pełną autonomię, ponieważ nie odpowiadają za swoje czyny, ani przed parlamentami krajowymi, ani europejskim tylko przed swym dowództwem. EGF jest pierwszym organem wojskowym Unii Europejskiej na poziomie ponadnarodowym. Złożony z Żandarmerii Wojskowej, może być uprawniony do interwencji na obszarach kryzysowych pod egidą NATO, ONZ, UE i koalicji utworzonej ad hoc w poszczególnych krajach i wzywającej ich interwencji.

Zbrojne oddziały wyłączone są spod jurysdykcji sądowej krajów, w których przyjdzie im działać a ich funkcjonariusze objęci są immunitetem, co więcej – nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności materialnej za poczynione szkody. EUROGENDFOR(CE) to uzbrojony korpus, który ma pełną autonomię, a także nietykalność. Zadania, jakie mu przysługują to m.in. zapewnienie bezpieczeństwa publicznego i porządku publicznego; kontrola, doradztwo i nadzór nad lokalną policją, w tym możliwość prowadzenia śledztw, wykonywanie obowiązków straży granicznej; pozyskiwanie informacji i prowadzenie operacji wywiadowczych. Po cóż nam zatem armia, po cóż policja i służby, jeśli tak szerokie prerogatywy powierzymy bliżej nieokreślonym obcym wojskom?

Użycie oddziałów EUROGENDFOR(CE) wprowadził traktat z Velsen w Holandii z 18 października 2007 roku podpisanym tylko przez Holandię, Hiszpanię, Portugalię, Włochy i Francję. Siedziba główna znajduje się w mieście Vicenza (Włochy), w niewielkiej odległości od amerykańskiego obozu militarnego. I nagle okazuje się, że powyższy traktat ma obowiązywać Polskę, choć ta nie był jego sygnatariuszem.



Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/07/unia-przypomina-zsrr/#more-36370

ni...........ne

2013-02-08, 19:01
internetowym zjebom które się tutaj wypowiadają przydałaby się prawdziwa komuna pod rządami ZSRR

Sz...........an

2013-02-08, 22:30
Magik2501 napisał/a:

@Szeryfian
"Unia dała" - kocham to!! :D
Zróbmy tak - dasz mi 100 zł. Ja po trzech tygodnia dam ci złotych 80 i powiem na co masz je przeznaczyć. Rozumiem, że będziesz zadowolony z tej transakcji, bo w końcu "dałem ci 80 zł!!"



A może zrobimy tak?

Ja otwieram klub gdzie będę pobierał podatek od każdej osoby w wys. 10 % jego miesięcznego wynagrodzenia. Wiadomo ktoś kto zarabia 1000 zł daje mi 100 zł podatku ktoś kto zarabia 100 zł daje mi 10 zł podatku. Pieniądze przeznaczam na klub. Kupuję alkohole, zakąski, kino domowe itd. Każdy ma taki sam dostęp do wszystkiego.



UE bierze kasę od państw zamożnych po to aby wyeliminować różnice w krajach członkowskich UE. Gdyby było jak piszesz było by to na chłopski rozum bez sensu tak? I chyba zauważył by to każdy. Po prostu to co napisałeś to jest system naszego rządu tyle, że nie mówi nam na co mamy przeznaczyć pieniądze, my już sami musimy się zastanawiać czy wydać na żarcie czy na opłaty.

stud3nt

2013-02-08, 22:33
anonymousm napisał/a:

Macie tutaj na obrazku, że dostaliśmy najwięcej pieniędzy ze wszystkich krajów UE. Na białym tle pokazane, ile dostaliśmy, na czarnym - ile wpłaciliśmy. A dostaliśmy tyle, żeby w Europie był zrównoważony rozwój gospodarczy, a co za tym idzie pokój spłeczny, brak wojen, powszechny dobrobyt.

Obrazek

Nie chodzi zresztą o pieniądze. Jak można strukturę, w której opowiadacie bezkarnie te swoje debilizmy, przyrównywać do ZSRR, gdzie balibyście się wobec własnej żony czy córki powiedzieć, z czym wam się ten system kojarzy?



anonymousm - z całym szacunkiem, bez osobistej urazy - tym obrazkiem to możesz sobie co najwyżej dupę podetrzeć. Pokazuje EFEKT KOŃCOWY, czyli otrzymywane przez nas OCHŁAPY. Czysta propaganda!

Nie pokazuje rozj***nego przemysłu (stocznie, cukrownie, huty, kopalnie - wszystko lub prawie wszystko poszło w p*zdu). Nie pokazuje, ile zagraniczne firmy co rok wywożą hajsu z Polski (bo mają wielkie przywileje, a nasze firmy - zgodnie z dyrektywami i nakazami - są napie**alane podatkami i padają masowo). Nie pokazuje, ilu wykształconych i pracowitych Polaków pracuje i płaci podatki za granicą, powiększając brytyjski i postSS-mański PKB - bo nie mogą tego robić w rozj***nej Polsce.

Nie pokazuje też zniszczonego społeczeństwa i kultury - w imię europejskiej tolerancji promuje się pedalstwo, patologię i lewactwo. Nie widać tam, jak zmieniają nasze dzieci w debili - historię obcięto, trwa nagonka na nauczycieli (że niby mają w ch*j wielkie przywileje, a ich praca jest lekka, łatwa i przyjemna) i redukcja etatów, tj. wywalanie najbardziej wartościowych idealistów, którzy naprawdę chcą dzieci NAuczyć, a nie tylko odbębnić swoje i mieć w dupie.

I cóż zatem pokazuje nam Twój JotPeG? j***nE OCHŁAPY. pie**olony ułamek forsy, którą nam zrabowali. I nawet to zostanie w znacznej części rozkradzione przez nasze rodzime polityczne k***y. O jakim Ty j***nym zrównoważonym rozwoju gospodarczym pie**olisz?! Mamy być zasranym zadupiem po wsze czasy! Będą nam podnosić poziom życia - ODROBINĘ, żeby ślepe durne bydło nie narzekało, bo przecież jest coraz lepiej. Jednocześnie, nie zmniejszymy ANI TROCHĘ dystansu do Zachodu. Bo i po co? Żeby mieli konkurencję? Żeby tania siła robocza nie chciała tam jechać, wycierać dup starym SS-manom i wnukom ludzi, którzy sprzedali Polskę Sralinowi?

GP...........nt

2013-02-08, 22:59
Ja w zeszłym roku dostałem 40 000zł na wyposażenie firmy z dotacji unijnych. Jedynym warunkiem jaki musiałem spełnić, to nakleić malutką naklejkę z tyłu sprzętu i nie sprzedać wszystkiego przez rok. Dzięki temu mam swój biznes i nie jęczę na rząd i Unię na forach.

anonymousm

2013-02-09, 00:00
stud3nt napisał/a:



anonymousm - z całym szacunkiem, bez osobistej urazy - tym obrazkiem to możesz sobie co najwyżej dupę podetrzeć. Pokazuje EFEKT KOŃCOWY, czyli otrzymywane przez nas OCHŁAPY. Czysta propaganda!

Nie pokazuje rozj***nego przemysłu (stocznie, cukrownie, huty, kopalnie - wszystko lub prawie wszystko poszło w p*zdu). Nie pokazuje, ile zagraniczne firmy co rok wywożą hajsu z Polski (bo mają wielkie przywileje, a nasze firmy - zgodnie z dyrektywami i nakazami - są napie**alane podatkami i padają masowo). Nie pokazuje, ilu wykształconych i pracowitych Polaków pracuje i płaci podatki za granicą, powiększając brytyjski i postSS-mański PKB - bo nie mogą tego robić w rozj***nej Polsce.

Nie pokazuje też zniszczonego społeczeństwa i kultury - w imię europejskiej tolerancji promuje się pedalstwo, patologię i lewactwo. Nie widać tam, jak zmieniają nasze dzieci w debili - historię obcięto, trwa nagonka na nauczycieli (że niby mają w ch*j wielkie przywileje, a ich praca jest lekka, łatwa i przyjemna) i redukcja etatów, tj. wywalanie najbardziej wartościowych idealistów, którzy naprawdę chcą dzieci NAuczyć, a nie tylko odbębnić swoje i mieć w dupie.

I cóż zatem pokazuje nam Twój JotPeG? j***nE OCHŁAPY. pie**olony ułamek forsy, którą nam zrabowali. I nawet to zostanie w znacznej części rozkradzione przez nasze rodzime polityczne k***y. O jakim Ty j***nym zrównoważonym rozwoju gospodarczym pie**olisz?! Mamy być zasranym zadupiem po wsze czasy! Będą nam podnosić poziom życia - ODROBINĘ, żeby ślepe durne bydło nie narzekało, bo przecież jest coraz lepiej. Jednocześnie, nie zmniejszymy ANI TROCHĘ dystansu do Zachodu. Bo i po co? Żeby mieli konkurencję? Żeby tania siła robocza nie chciała tam jechać, wycierać dup starym SS-manom i wnukom ludzi, którzy sprzedali Polskę Sralinowi?



Bez obrazy, stary, ale mój ociec był w czasie wojny jako szesnastoletni chłopak wywieziony do Niemiec, a matka jako trzymiesięczne dziecko na Syberię (po uprzednim rozstrzelaniu jej ojca). I mam w związku z tym nie cieszyć się, że wreszcie ludzie poszli po rozum do głowy i likwidują przyczyny wojen? Że łożą ciężkie pieniądze na to, żeby nie opłacało się wszczynać konfliktów?
Chryste, co za szczęście, że ja dziś mogę dobrowolnie pracować w Niemczech i uczyć się języka rosyjskiego z sympatii do tej kultury.

Co do motywacji Niemców i innych płatników netto: Wyobraź sobie, że masz piękny dom. Ale ten dom, który masz od pokoleń i nie chcesz go za nic opuścić, stoi w nędznej okolicy. Co noc przychodzą wygłodniali Cyganie i wpie**alają ci ściany. Polacy z zawiści sikają ci do studni. Rumuni kradną i pieką twoje koty. Jeżeli masz trochę oleju w głowie, starasz się zrobić tak, żeby Cyganie, Polacy i Rumuni mieli co jeść i pić, żeby założyli własne interesy, pobudowali domy, o które będą musieli sami dbać.


A pedalstwa bronią i w waszym ukochanym USA i tam jest największe nasilenie poprawności politycznej. Zapytaj Mariusza, on wie.

Jeżeli chodzi o nauczycieli, to od Niemców możemy się tylko i wyłącznie uczyć. W Niemczech nauczyciel w gimnazjum (klasy 5-12) zarabia lekką ręką 2,5 tysiąca ojro. Ludzie zabijają się, żeby zostać nauczycielami. Ale niestety polityka edukacyjna jest w gestii krajów członkowskich, więc jesteśmy w dupie. Wolałbym, żeby tę kwestię regulowała UE.

I o jakich ochłapach piszesz? Dostaliśmy właśnie najwięcej ze wszystkich (także bezwzględnie) forsy z nowego budżetu Unii. Przecież my mamy 200 lat zaległości, a jeszcze przed rozbiorami byliśmy biednym krajem. Nie zmienisz tego w 5 lat.

bapmek

2013-02-09, 00:11
Jak ja nie lubię tych ku*ew umysłowych które porównują UE do ZSRR. Do książek patałachy. Za sojuza co drugi taki odważny sikałby w majty, czy go sąsiad nie sprzeda i nie załatwi psychuszki/Kołymy/kuli w potylicę za samo stwierdzenie, że rządzący brzydko wygląda. We łbach się od dobrobytu poprzestawiało.

Riffer

2013-02-09, 01:03
Szeryfian napisał/a:



A może zrobimy tak?

Ja otwieram klub gdzie będę pobierał podatek od każdej osoby w wys. 10 % jego miesięcznego wynagrodzenia. Wiadomo ktoś kto zarabia 1000 zł daje mi 100 zł podatku ktoś kto zarabia 100 zł daje mi 10 zł podatku. Pieniądze przeznaczam na klub. Kupuję alkohole, zakąski, kino domowe itd. Każdy ma taki sam dostęp do wszystkiego.



UE bierze kasę od państw zamożnych po to aby wyeliminować różnice w krajach członkowskich UE. Gdyby było jak piszesz było by to na chłopski rozum bez sensu tak? I chyba zauważył by to każdy. Po prostu to co napisałeś to jest system naszego rządu tyle, że nie mówi nam na co mamy przeznaczyć pieniądze, my już sami musimy się zastanawiać czy wydać na żarcie czy na opłaty.



Tak masz racje. jestes geniuszem zeby k***a DLA NOWAKA dac 100zl DLA KOWALSKIEGO trzeba zabrac 150zł , bo 50 zl weznie urzednik k***a jego mac. oblicz sobie ile wynosi faktyczny podatek czlowieka w kraju, a ile wynosil niewolnika w rzymie
"kiedy ten szedl do pracy" i cos zobaczysz:p btw ja tutaj pisalem o polsce nie o unii europejskiej, ale unia to gowno, chiny nie mialy i nie maja uni a sie rozwinely jak sk***ysyn przez ostateni 10 lat, z kraju GOWNA w mocarstwo gospodarcze, sciagli obcy kapital jak sk***ysyn, przy czym do polski nikt nie pcha kapitalu bo sie nie oplaca, PRACOWNIK zarabia 1500zl a kosztuje 3000zl a w chinach zarabia 1500zl a kozstuje 1550 zl obczaj to

NieWeszles

2013-02-09, 01:48
Szczęście, że takich kretynów jak większość z Was jest tak mało.

czub1789

2013-02-09, 12:28
Heh jak łatwo jest omamić ludzi wystarczy koloryzować obiecywać dac cos niby za darmo ubierac to wszystko w pieknie brzmiace slowa i ludzie daja sie zlapac na cos takiego jak UE. UE to k***a nie jest organizacja charytatywna która chce pomagac biednym zniszczonym nieradzacym sobie krajom bo zarzadcy UE to wrazliwi ludzie którzy sa kierowani miłoscią do blizniego i checia niesienia pomocy, ludzie k***a ta cala unia rznie nas w dupe na calego i przyjdzie taki dzien ze w koncu wszyscy pozalujemy tego ze dalismy sie wydymac.Na tym swiecie nie ma nic za darmo jest tylko jeden wielki przekret a ludzie zajmujacy wysokie stanowiska w korporacjach to zazwyczaj sk***ysyny ktore zrobia kazdego w h*ja aby miec tylko wiecej dlka siebie i ten sam typ ludzi steruje Unia

Stud3nt jak bym Cie k***a znal to bym Ci za twoja wypowiedz pie**olnal krate piwa w koncu ktos k***a myslacy

stud3nt

2013-02-09, 12:53
anonymousm napisał/a:



Bez obrazy, stary, ale mój ociec był w czasie wojny jako szesnastoletni chłopak wywieziony do Niemiec, a matka jako trzymiesięczne dziecko na Syberię (po uprzednim rozstrzelaniu jej ojca). I mam w związku z tym nie cieszyć się, że wreszcie ludzie poszli po rozum do głowy i likwidują przyczyny wojen? Że łożą ciężkie pieniądze na to, żeby nie opłacało się wszczynać konfliktów?
Chryste, co za szczęście, że ja dziś mogę dobrowolnie pracować w Niemczech i uczyć się języka rosyjskiego z sympatii do tej kultury.

Co do motywacji Niemców i innych płatników netto: Wyobraź sobie, że masz piękny dom. Ale ten dom, który masz od pokoleń i nie chcesz go za nic opuścić, stoi w nędznej okolicy. Co noc przychodzą wygłodniali Cyganie i wpie**alają ci ściany. Polacy z zawiści sikają ci do studni. Rumuni kradną i pieką twoje koty. Jeżeli masz trochę oleju w głowie, starasz się zrobić tak, żeby Cyganie, Polacy i Rumuni mieli co jeść i pić, żeby założyli własne interesy, pobudowali domy, o które będą musieli sami dbać.


A pedalstwa bronią i w waszym ukochanym USA i tam jest największe nasilenie poprawności politycznej. Zapytaj Mariusza, on wie.

Jeżeli chodzi o nauczycieli, to od Niemców możemy się tylko i wyłącznie uczyć. W Niemczech nauczyciel w gimnazjum (klasy 5-12) zarabia lekką ręką 2,5 tysiąca ojro. Ludzie zabijają się, żeby zostać nauczycielami. Ale niestety polityka edukacyjna jest w gestii krajów członkowskich, więc jesteśmy w dupie. Wolałbym, żeby tę kwestię regulowała UE.

I o jakich ochłapach piszesz? Dostaliśmy właśnie najwięcej ze wszystkich (także bezwzględnie) forsy z nowego budżetu Unii. Przecież my mamy 200 lat zaległości, a jeszcze przed rozbiorami byliśmy biednym krajem. Nie zmienisz tego w 5 lat.



Przykro mi z powodu Twoich przodków, serio. Zauważ, że nie pisałem nigdzie, iż popieram wojny. Nigdy nie popieram niczego przez co cierpią niewinni ludzie. BTW: Rosjan też lubię, fajni ludzie. Nienawidzę tylko j***nych czerwonych kurew, które nimi rządziły i do nich strzelały.

Prawda jest taka, że UE dała nam nową wojnę. Bezkrwawą. Gospodarkę mamy w tak katastrofalnym stanie, jak 5 lat po IIWŚ z tym, że ona nie rośnie. Niemcy przez słupów masowo wykupują ziemię na Zachodzie Polski - za pieniądze wywiezione między innymi za pośrednictwem Lidlów, Aldi, Rossmanów, Media Marktów, Reali i Kauflandów. Ruskie też nas ostro dymają na gazie.

Rozejrzyj się. Wojny wkraczają w nowy etap - gospodarczy. Gnoje zaczynają rozumieć, że zniszczony i spalony kraj nie daje zysków - trzeba go zająć i zniewolić w inny sposób, a potem wsadzić igłę i ssać, ssać forsę. W tej wojnie przegraliśmy już dawno.

Motywacja Niemców: przykład dałeś beznadziejny. Niemcy nie obawiają się Polaków, nie ma żadnego zagrożenia od nas! Nie dają nam pieniędzy, żebyśmy się rozwijali, tylko żebyśmy się wypchali, mieli iluzję że Unia nam coś daje. Nie mamy mieć swoich własnych pięknych domów. Mamy być cholernymi biedakami i kupowac w Lidlu, Aldi, Rossmanie, Media Markcie, Realu lub Kauflandzie.

I po co piszesz o nauczycielstwie w Niemczech, skoro rozjebywane jest nasze własne, bo ludzie mają być wychowywani na debili bez znajomości historii swojego kraju. Na durne maszynki do wypełniania blankietów wyborczych i płacenia podatków. Żałosne ścierwa, które potrafią tylko skomleć, jak jest im źle.

I TAK, OCHŁAPY. Przez działania i regulacje j***nej Unii, Polska poniosła straty liczone w SETKACH miliardów euro - ale o tym się nie mówi, to się zamiata pod dywan. Te parę miliardów to jest NIC, bo pochodzi ze zrabowanych NASZYCH pieniędzy. ZSRR też tak robiło z odszkodowaniami po IIWŚ - zgarnęli cała forsę, a Polakom jako rekompensatę dali m.in. 20 zdezelowanych lokomotyw... które wcześniej ukradli w trakcie 'wyzwalania'. Oczywiście, policzyli jak za fabrycznie nowe.

toniejwesyh

2015-01-20, 16:04
Czy tylko ja przeczytałem EUROGENDERFOR(CE)?