18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gandioh

2011-09-17, 13:57
@Koli

Ne perdol, jesteś za głupi ,żeby mieć broń. Albo byś nie przeszedł testów psychicznych albo by Ci wypadła z majtek na karuzeli na placu zabaw.

A warto dodać ,że ten typ który ugryzł piach wcześniej chciał innego kolesia odjeba*

WhatsUpMan

2011-09-17, 14:05
Koli napisał/a:

Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.



Taa ... człowieku przestań zalewać tematy spamem ... nie wiem po co to robisz, jeżeli dla to śmiechu to nie wychodzi. Robisz tylko offtopy ...

Dziwne, że jeszcze moderatorzy się z to nie zabrali.

sosik

2011-09-17, 14:22
Koli napisał/a:

Zawsze noszę ze sobą broń palną




Faktycznie jak z niej palniesz to boli :roll:

KetchupLudojad

2011-09-17, 23:28
chodźcie na ręce krakowskie k***y odmieńce

krycha7

2011-09-18, 00:39
@Ravager nie pie**ol o patriotyźmie, bo przykładowo w Brazylii używają broni palnej, a chuliganka tego typu jest w wielu, wielu krajach, no ale jak się jest marnym patriotą, to każdy powód jest dobry, by ponarzekać na kraj, pewnie wszystkiemu winny jest Biały Orzeł w koronie...

Jagang

2011-09-18, 14:21
Koli napisał/a:



Zawsze noszę ze sobą broń palną, więc nie mów mi, że nie poradziłbym sobie z kilkoma typami uzbrojonymi w jakieś nędzne maczety.
Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.




Ale po ch*j Ci broń palna? Ja w GTA z łatwością bym sobie z nimi poradził bez broni. Widać, że nie umiesz grać lamusie.

Yasiu99

2011-09-18, 16:48
Koli powiedz mi jak ty to robisz że ze wszystkich sobie robisz zbitę o oni się tak bulwersują? k***a politykiem ty zostań :P

j4rzyn

2011-09-18, 21:44
Koli napisał/a:

Zawsze noszę ze sobą broń palną, więc nie mów mi, że nie poradziłbym sobie z kilkoma typami uzbrojonymi w jakieś nędzne maczety.
Takie sytuacje, to dla mnie chleb poprzedni, dlatego nie trafiłeś z tym, że ich nie miałem.



Chleb poprzedni :homer: Następna pewnie będzie bułka albo suchar.

pandaavepdg

2011-09-19, 15:35
Jak ktoś ma całe nagranie to niech wrzuci :lol:

mcmt

2011-10-09, 10:50
Cały program? Bez sensu.