18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Umiera stary korwinista

Paskudny Stary Dżon • 2013-08-24, 11:49
Stary korwinista, krulewicz Frydlewicz, podpora partii Janusza przez całe 50 lat, umiera.
Przyszedł do niego ksiądz z ostatnim namaszczeniem, odmówił modlitwę, wyspowiadał, udzielił komunii.
-Synu.. Czy coś jeszcze mógłbym dla ciebie zrobić?
-Tak, ojcze... Proszę zapisać mnie do Komunistycznej Partii Polski.
-Ależ krulewiczu! Jak to tak? Ty, przez całe życie wolnorynkowiec, obrońca cywilizacji łacińskiej, a tu nagle coś takiego?
-Ojcze... Lepiej, żeby umarł jeden z nich...

:dead:

Fa...........um

2013-08-24, 12:18
Politysne dowc**y, ale śmiesne :szczerbaty:

Chleb razowy

2013-08-24, 12:18
Cytat:

krulewicz Frydlewicz


To było zamierzone, czy nienawidzisz Polaków i ich języka, królu złoty?

Paskudny Stary Dżon

2013-08-24, 12:20
Nie złapałeś. Korwin jest Krul. Więc Frydlewicz jest krulewicz. Za mało w internetach siedzisz, rybeńku.

eS.Ka

2013-08-24, 13:08
Już myślałem że kolejne coś bez fajnej puenty a tu ... fajne! :D

yoyoyo

2013-08-24, 18:16
Stare, to przecież przeróbka setek innych dowcipów z tą samą puentą.

pakicito

2013-08-24, 18:21
Cytat:

Nie złapałeś. Korwin jest Krul. Więc Frydlewicz jest krulewicz. Za mało w internetach siedzisz, rybeńku.


to czyli tusk to twój buk ?

Paskudny Stary Dżon

2013-08-24, 18:41
@up Brawo za twierdzenie, że każdy, kto śmieje się z korwinistów jest za PO, albo socjalistą. Korwin z PO to jest jedna banda, tylko gówniarze głosują na niego, bo jeszcze tego nie zauważyli.

DamianH

2013-08-24, 18:54
@Paskudny Stary Dżon
Albo postanowili dać mu się wykazać przy obecnej posusze na listach wyborczych. Swoją drogą nie jest to ugrupowanie polityczne, którego wybór najdobitniej świadczy o nieświadomości politycznej.

musaraj

2013-08-24, 18:58
@Paskudny Stary Dżon - Korwin z PO to jedna banda? Wyszłoby na to, że wszyscy trzymają z PO :|

Loaloa

2013-08-24, 19:10
k***inista u spowiedzi? Przecież oni nie grzeszą (rozumem).

Malix

2013-08-24, 19:12
"Za mało w internetach siedzisz, rybeńku."

Kiedyś się za mało siedziało na dworze, teraz k***a w internecie. Co się z tym światem dzieje?

Paskudny Stary Dżon

2013-08-24, 19:16
@DamianH Przyjrzyj się całokształtowi jego działalności i wyjdzie na to samo - ośmieszyć i zdyskredytować naszą prawicę. Tylko że PO wyzywa ją od faszystów i bandytów, a Korwin siedzi w środku i robi z siebie błazna, co działa jeszcze gorzej na wizerunek. Dlatego większość sensownych wolnościowców i prawicowców od niego się odcina jak może.
I dlatego wolę nawet Partię Libertariańską z ich dwudziestoma członkami.

blendziooh

2013-08-24, 20:33
"Korwin z PO to jedna banda" po tych słowach stwierdziłem, że autor tych słów jest zmanipulowanym przez media debilem.
Jak wysnuwacie swoje nieprawdziwe teorie, to dajcie jakieś dowody, bo tak samo ja moge powiedzieć, że paskudny stary dżon to jest stulejarz, co nie musi być prawdą.
Pozdrawiam.

M@rio

2013-08-24, 20:33
Przypomniał mi się stary dowcip:

Na łożu śmierci stary zagorzały kibic Lecha Poznań zawołał całą rodzinę aby obwieścić ważną nowinę:
-Od dziś jestem kibicem Legii!
-Ale jak to? Całe życie byłeś przecież sercem za Lechem.
-Tak, ale wolę, żeby umarł kibic Legii!