18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umiera stary korwinista

Paskudny Stary Dżon • 2013-08-24, 11:49
Stary korwinista, krulewicz Frydlewicz, podpora partii Janusza przez całe 50 lat, umiera.
Przyszedł do niego ksiądz z ostatnim namaszczeniem, odmówił modlitwę, wyspowiadał, udzielił komunii.
-Synu.. Czy coś jeszcze mógłbym dla ciebie zrobić?
-Tak, ojcze... Proszę zapisać mnie do Komunistycznej Partii Polski.
-Ależ krulewiczu! Jak to tak? Ty, przez całe życie wolnorynkowiec, obrońca cywilizacji łacińskiej, a tu nagle coś takiego?
-Ojcze... Lepiej, żeby umarł jeden z nich...

:dead:

tranzystor

2013-08-24, 20:53
DamianH napisał/a:

Swoją drogą nie jest to ugrupowanie polityczne, którego wybór najdobitniej świadczy o nieświadomości politycznej.



No tak, głosując na kogokolwiek poza Kórwinem człowiek daje dowód, że jest nieświadom politycznie. Jedny słuszny wybó, to Kórwin krul.

Butter

2013-08-24, 21:53
Korwin Krul to Dziki Krul

DamianH

2013-08-24, 22:31
tranzystor napisał/a:



No tak, głosując na kogokolwiek poza Kórwinem człowiek daje dowód, że jest nieświadom politycznie. Jedny słuszny wybó, to Kórwin krul.


Przeczytaj post osoby, do której się odnoszę, później mój. W razie czego powtórz czynność, bo nie wiem jak wyciągnąłeś takie wnioski z mojej wiadomości. Ale przypie**olić się warto.

tranzystor

2013-08-24, 23:21
DamianH napisał/a:

Przeczytaj post osoby, do której się odnoszę, później mój. W razie czego powtórz czynność, bo nie wiem jak wyciągnąłeś takie wnioski z mojej wiadomości. Ale przypie**olić się warto.




Pisz w sposób jasny i zrozumiały, a nie lawirujesz, kombinujesz i wprowadzasz bełkot w przekazie, niczym sam krul Kórwin.

DamianH

2013-08-24, 23:41
@up

Jak się czegoś nie rozumie to zawsze można zapytać, a nie spinać się i przypisywać czyjejś wypowiedzi błędne znaczenie.

PanMarian

2013-08-24, 23:54
Cytat:

Brawo za twierdzenie, że każdy, kto śmieje się z korwinistów jest za PO, albo socjalistą. Korwin z PO to jest jedna banda, tylko gówniarze głosują na niego, bo jeszcze tego nie zauważyli.

Warto dodac, ze nie potwierdzaja tego zadne badania ani logiczne poparte wnioski, natomiast badania wykazuja, ze ci "gowniarze" maja najwyzszy iloraz inteligencji, na tle wyborcow innych partii, a na spotkaniach mozna powiedziec, ze sala jest pol na pol, polowa lat 15/30 i polowa lat 50/70, czemu? Odpowiedz jest prosta, osoby w wieku 30/50 urodzilo za komuny, i byla edukowana przez nauczycieli wyedukowanych juz w propagandzie, co za tym idzie, nawet jak jest przeciwko komunie, to ich postulaty sa zywcem z marzen stalina wyjete.
Dowcip mnie srednio rozsmieszyl, natomiast nie rozumiem bolu dupy ponizej, po pierwsze, w internecie powszechne jest, ze krol pisze sie przez u otwarte jako pewna forme ironii, a po drugie, nie wiem jak mozna ocenic wiek wyborcy po poparciu partii. Natomiast
Cytat:

Brawo za twierdzenie, że każdy, kto śmieje się z korwinistów jest za PO, albo socjalistą. Korwin z PO to jest jedna banda, tylko gówniarze głosują na niego, bo jeszcze tego nie zauważyli.

Po pierwsze, skoro piszesz, ze Korwin to jedna banda z PO to przydalyby sie jakies dowody, bo rownie dobrze moge powiedziec, ze jestem pierwotnie wlascicielem twojego mieszkania, i jestes mi winny 200 tysiecy tera, a co do drugiej czesci, to odnioslem sie do tego wyzej.

Numer jeden na socjalnej liscie wyborczej:
(Dla nie swiadomych, osoba ta znana jest z dazenia do zrenia i zycia, i pobytu na wyspie utoya w rownym czasie co breivik, niestety kula go nie trafila, bo szukal jedzenia i oddalil sie od murzynow, bo smierdzieli bieda)


Pozdrawiam

Paskudny Stary Dżon

2013-08-25, 00:20
A skąd dane o ilorazie inteligencji? Z bloga krula? Bo ja w KNP widzę samych licealistów, albo starych politycznych nieudaczników. Ból dupy świadczy przeciwko wam :D

A dlaczego tak piszę tłumaczyłem parę postów niżej (widać, jak iloraz inteligencji przekłada się na czytanie ze zrozumieniem). Korwin od 20 lat systematycznie ośmiesza polską prawicę, systematycznie robi wszystko, żeby liberalizm i konserwatyzm nie kojarzyły się Polakom z niczym fajnym. W dodatku robi wszystko, żeby skłócić się ze wszystkimi innymi ugrupowaniami, z którymi mogłoby mu być po drodze. A jego "pretorianie" robią to samo. Możliwości są dwie - albo jest psychiczny, albo jest agentem. A kto tego nie widzi musi być ślepy.

I to są dowody, bo PO działa w tym samym kierunku, tylko z innych pozycji. Jak napisałem - nie wiem, czy Korwin robi to celowo, ale efekt jest właśnie taki.

Można jeszcze dodać, że o inteligencji nie świadczy popieranie klauna i marnowanie potencjału, tylko angażowanie się w inicjatywy edukacyjne. Żeby daleko nie szukać KASE, Instytut Misesa, Letnia Szkoła Ekonomiczna, kluby libertariańskie itp.

PanMarian

2013-08-25, 00:57
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

A skąd dane o ilorazie inteligencji? Z bloga krula?

Zaraz poszukam jak cie to ciekawi, ale jesli dobrze pamietam, to bylo to nawet w tvnie pokazane czy gdzies na onecie, jak znajde to dodam linka, ale nic nie obiecuje na razie. Bylo to w kazdym razie jakies badanie, gdzie po uniwersytetach chyba, biegali, i sprawdzali jednoczesnie iloraz, i partie za ktora sie opowiadaja.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Ból dupy świadczy przeciwko wam

Masz na mysli kilku krzykaczy w internetach? Z reszta, to chyba kazdy subiektywnie widzi, ja tam moge dodac, ze w knp raczej za duzo bolu dupy nie da sie zauwazyc, raczej nieliczne jednostki w internecie daja ten obraz, a co do tych kawalow, i smiesznych obrazkow w internetach, to pamietam, ze Pan Janusz, sam wstawil na blogu kiedys linki do chyba tam 10najlepszych jakie znalazl,i spotkalo sie to z pozytywnym odbiorem, wiec ja tez nie widze raczej problemu.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Korwin od 20 lat systematycznie ośmiesza polską prawicę,

Czyli niby kogo? Jesli masz na mysli PiS to pomine, a jesli inne, male ugrupowania, to podam za przyklad upr, ktory myslal, ze po odejsciu Korwina, zrobi kariere i wejdzie na salony, prawica jest celowo niedopuszczana do glosu, a Korwin to jedyny, ktory ma szanse czasem sie pokazac w telewizji, bo za kazdym razem jak powie cos o hitlerze czy niepelnosprawnych, to telewizja ma nadzieje, ze uda im sie go ostatecznie wykonczyc, a on te piec minut czasu przekuwa na nowych wyborcow.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

albo jest psychiczny, albo jest agentem. A kto tego nie widzi musi być ślepy.

Takie tezy bez zadnego poparcia faktami to tu nic nie zdzialaja, rownie dobrze ja moge powiedziec, ze kto mysli tak jak ty, jest albo glupi, albo zostal z manipulowany przez telewizje, bo wlasnie tam wysuwaja podobne tezy, jednak jak sie pewnie domyslasz, taka teza bez poparcia faktami nic nie znaczy.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

I to są dowody,

To sa tylko tezy a nie dowody.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

PO działa w tym samym kierunku, tylko z innych pozycji.

Nie ogladam za czesto telewizji, ale mi sie wydawalo, ze PO stara sie nie zauwazac Korwina, co najwyzej PiS cos ostatnio chrzaknol, zeby nie bylo.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

nie wiem, czy Korwin robi to celowo, ale efekt jest właśnie taki.

Efekt jest jak na razie taki, ze wedlug ostatnich sondazy, pierwszy raz ma szanse na wejscie do sejmu, co wiecej, z partii zaczynaja sie wysuwac nowe twarze, i zdaje sie tez, ze nabrala ona stabilnosci, w przeciwienstwie do poprzednich tworow Korwina, upr tez myslal, ze bez korwina wiecej zdziala, i skonczyl w marginesie bledu statystycznego, zreszta, jak uwazasz, ze stworzylbys lepsza partie, to droga wolna, jak myslisz, ze ktoras obecna partia zadziala lepiej to oswiec nas mistrzu.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Można jeszcze dodać, że o inteligencji nie świadczy popieranie klauna i marnowanie potencjału, tylko angażowanie się w inicjatywy edukacyjne. Żeby daleko nie szukać KASE, Instytut Misesa, Letnia Szkoła Ekonomiczna, kluby libertariańskie itp.

Nikt nie powiedzial, ze to sie wzajemnie wyklucza, i nikt nie powiedzial, ze droga do sukcesu jest tylko jedna, Korwin tez nigdy nie powiedzial, ze ma jakis monopol na liberalizm w Polsce, jak jestes liberalem, i uwazasz, ze droga korwina, czyli proba zjednania sobie ludzi i wejscia do sejmu, badz tam jego inne teorie, sa niesluszne, to zaangazuj sie inaczej, droga wolna.

Jak znajde ta statystyke to edytuje, chyba, ze napiszesz cos w miedzyczasie.

Pozdrawiam

Edit: Jak na razie, znalazlem tylko link na wykopie, z gazety wprost, i to z roku 2004, kiedy UPR zajmowal miejsce knp, ale jak znajde ten nowszy to tez wrzuce: http://www.wykop.pl/ramka/634129/iq-polakow-a-ich-preferencje-polityczne/

I dodaje, ze nie jestem za sortowaniem ludzi po ilorazie, chociaz ponoc mam ponadprzecietny, po prostu wydaje mi sie, czlowiek malo inteligentny, czy nawet glupi, moze sie okazac rownie wartosciowy co inteligentny, nie mowiac juz o tym, ze inteligencja nie zawsze oddaje poziom wiedzy itd. Wspominam o tym, tylko dlatego, ze wspominales o gowniarzach, i o tym jakim trzeba byc glupim, zeby na Korwina glosowac, no i juz tak przewidujac, argument glupoty jego wyborcow, pada rownie czesto co ten o wieku, wiec wolalem wyprzedzic fakt.

Pozdrawiam

blendziooh

2013-08-25, 01:53
@up nie pisz z tym człowiekiem, widać, że ktoś podstawiony, żeby tylko powielać stereotypy utworzone przez media.
Prawda jest taka, że nasze media nie dopuszczają korwina, bo się go boją, jakoś TVP ma obowiązek pokazywać wszystkie partie polityczne, a jego jakoś nie dopuszczają. Dlaczego? Strach, że może coś zmienić, że owieczki przestaną głosować na przyjacielską bande PO/PIS, która publicznie się kłóci, a potem razem je obiady i pije wódeczkę.
Najbardziej lubię takich sadisticowych krzykaczy, którzy nawet nie potrafią uzasadnić swoich słów.
Szkoda czasu na takich ludzi.
Tych niezmanipulowanych przez prywatne telewizje, zapraszam do zapoznania się z programem wyborczym KNP, oraz do licznych przemówień, np. na kanale TV ASME na youtube.
A ci ograniczeni niech dalej będą ograniczeni.

PanMarian

2013-08-25, 03:02
soban2100 napisał/a:

nie pisz z tym człowiekiem, widać, że ktoś podstawiony, żeby tylko powielać stereotypy utworzone przez media.

Zeby byl podstawiony to watpie, predzej po prostu ulegl dezinformacji. Z reszta, nie zmienisz Polski, nic nie robiac, oprocz glosowania na Korwina, i uwazania sie za "elyte" z tego powodu. Trzeba edukowac ludzi, i z nimi dyskutowac, nawet jesli paskudny stary dzon, jest juz zbyt pewny w swoich pogladach, i nie da sie go przekonac, to moze przeczyta to ktos, kto jeszcze nie wyklarowal sobie pogladow, i zastanawia sie na kogo zaglosowac, albo dopiero zaczyna sie interesowac polityka, i o korwinie slyszal tyle, ze to oszolom, i za hitlera byly nizsze podatki, co telewizja interpretuje jako faszyzm, i wychwalanie hitlera, zamiast poprawnie, za obrazanie naszego rzadu.
Wiec ja bede sie nadal bardzo chetnie wdawal w dyskusje z kazdym, dopoki nie zmieni sie to w taka rozmowe jak w innym temacie z czarek00, gdzie na argumenty odpowiadaly mi obelgi, i zmienianie tematu, o ile jest to wartosciowa dyskusja, lub jeszcze nie wiadomo czy wartosciowa moze sie stac, chetnie wchodze na teren, badam i kolonizuje.
soban2100 napisał/a:

Prawda jest taka, że nasze media nie dopuszczają korwina, bo się go boją, jakoś TVP ma obowiązek pokazywać wszystkie partie polityczne, a jego jakoś nie dopuszczają.

To nawet sie kiedys giertych pytal dlaczego ; P jak zostal wyslany oficjalne, i pocalowal klamke.
soban2100 napisał/a:

Dlaczego?

Rozkaz z gory.
soban2100 napisał/a:

bande PO/PIS, która publicznie się kłóci, a potem razem je obiady i pije wódeczkę.

Jak juz o tym wspominasz, to mi to przypomina sytuacje z amerykanskimi wrestlerami, gdzies sobie kiedys obejrzalem program o tym, i bylo wspomniane o nastepujacej sytuacji: Dwoch, najbardziej znanych w swoich czasach wrestlerow(a bylo to dosyc dawno, w pamietnych czasach, gdy jeszcze tych i innych gowien nie pokazywano w Polsce w telewizji, ale jak jest popyt to i podaz, mniejsza z tym), byli oczywiscie swoimi najwiekszymi wrogami, jeden obrazi ojca drugiego, a drugi walnal krzeslem na ringu kolege tamtego, i tak od kilku ladnych lat, robili duze pieniadze na swoich walkach, bo obrazali sie wzajemnie, i na tydzien przed walkami, obiecywali czego to nie zrobia przeciwnikowi, oczywiscie walka zawsze byla w jakis sposob przerywana, badz wynik poddawany watpliwosci, a jak juz wszystko bylo ok, to wygrywali na zmiane. Jesli na jakiejs gali walczyli miedzy soba, to sprzedaz biletow wzrastala o 60% mimo, ze byly dwa razy drozsze, sielanka sie skonczyla, gdy Panowie przy kontroli drogowiej, zostali zatrzymani, jechali razem samochodem na gale, przez dwa stany, wg. zeznan policjantow , wygladali raczej na przyjaciol, sluchali glosno muzyki smieli sie itd. Sprawa nie wyszlaby na jaw, gdyby nie to, ze znaleziono w samochodzie sterydy, ktore byly w owym stanie zabronione. To chyba zreszta od tamtego czasu, poddano realnosc wrestlingu watpliwosci. Podobna sytuacje mamy w Polsce, zarowno PiS jak i PO procentuja, na obopolnej nienawisci, efekt jest taki, ze wyborcy zamiast poczytac programy innych partii, zastanowic sie na kogo zaglosowac itd. biegna jak najszybciej do urn, na dwoch lapkach podpisujac np. na PO, tylko po to, zeby "ten idiota Kaczynski nie doszedl, do wladzy, bo zniszczy Polske"(lub odwrotnie), oczywiscie mogliby zaglosowac na kogos innego, ale jesli to zrobia to istnieje duza szansa, ze wygra znienawidzony Kaczynski, badz wg. drugich, znienawidzony Tusk, i nikt nie bedzie mogl przeciwdzialac w sejmie, przez drobnice partyjna. Prawda jest taka, ze niewazne ktory z nich wygra, do tego, PiS jest uczciwszy, ale Kaczynski ani troche nie zna sie na polityce czy ekonomii, niby jest Doktorem, a inteligencja ani nawet duza wiedza sie nie wykazuje, no i jego dzialania czesto zaprzeczaja chociazby logice, jak jednoczesne podpadanie i niemcom i ruskom, a potem zdziwienie, ze podpisuja wspolne umowy (nie wazne, ktory z braci to zrobil, i tak niczym sie nie roznia, a do czasu smierci jednego z nich, w ogole ich nie moglem rozroznic), z drugiej strony mamy Tuska, ktory na ekonomi w sumie chyba sie nawet troche zna, ale tylko do tego stopnia, zeby wykonywac przekrety, w polityce idzie mu troche lepiej, ale tu z kolei brakuje stanowczosci, klamie w zywe oczy, przekreca nas na 1.8miliarda przy budowie glupiego stadionu, zadluza nas na miliardy i niszczy zlotowke, oficjalnie oczywiscie zwala i tak na rostowskiego, ktory jest w calej ukladance nie wazny. Czyli mamy do wyboru albo zlodzieja, ktory troche sie na tym zna, albo w miare uczciwego idiote, ktory o polityce ma nie wiecej pojecia niz babka z domu starcow, chora na alzheimera. Wiec przykro mi, jezeli to kogos moze urazic, ale ja stawiam na Korwina, nawet jesli okaze sie kolejnym zlodziejem, w co watpie, to i tak to niczego nie zmieni, natomiast jesli rzeczywiscie zrobi jak mowi, to mamy szanse na lepsza Polske, i moze nawet na lepsza Europe.

Pozdrawiam

blendziooh

2013-08-25, 03:27
Uważam tak samo, jednak problem tkwi w ludziach. Nie każdy ma czas i chęci, żeby się interesować polityką, ba, mówienie "polityka mnie nie interesuje" brzmi wręcz dumnie z ust wypowiadających te słowa.
A potem przychodzi czas na narzekanie "czemu tak drogo", "czemu tak mało zarabiam", "na co idą moje podatki", "czemu tyle przekrętów na każdym kroku", "w tych urzędach nic nie można załatwić".

Dlatego trzeba ludziom tłumaczyć, że nie mogą wybierać mniejszego zła. Tylko komu tłumaczyć?
Starsi ludzie mają swoje poglądy i niełatwo kogoś takiego przekonać, że nie ma racji. Często pada argument "młody jesteś, gówno wiesz o życiu, ja swoje przeżyłem itp".
Młodsi ludzie, w większości, nie myślą o polityce wcale. Imprezy, alkohol - stara śpiewka, wiem, ale to prawda.

Co do tego, czy okazałby się złodziejem powiem tyle, że ten człowiek nie zmienił poglądów od lat, obojętnie z którego roku weźmiemy materiał, mówi to samo co dzisiaj. Rzeczy o których mówił parę lat temu, teraz się dzieją. Uważam, że honor nie pozwoliłby mu na oszustwa.

Mam nadzieję, że parę osób przeczyta to co napisaliśmy, może ktoś o innych poglądach zagłębi się w temat i za niedługo sam zacznie popierać KNP. Ze swojej strony dodam na zakończenie tyle, że w następnych wyborach biorę dowód i głosuję na KNP, rodzine też zaciągne, znajomi w temacie sami zrobią to samo. Zanim wyjadę z tego kraju będę przynajmniej mieć czyste sumienie, że nie byłem bierny jak reszta Polaków.

PanMarian

2013-08-25, 03:45
soban2100 napisał/a:

Starsi ludzie mają swoje poglądy i niełatwo kogoś takiego przekonać, że nie ma racji. Często pada argument "młody jesteś, gówno wiesz o życiu, ja swoje przeżyłem itp".

Ten argument zazwyczaj pada, w obawie, ze moznaby zostac zgaszonym, albo z braku ochoty do dyskusji, wiekszosc osob w tym wieku pamieta, ze tak duzo sie nie zmienia w tej materii, ba, ponoc umiejetnosci intelektualne z wiekiem nawet maleja jesli o nie nie zadbac, chyba nikt kto to mowi, tak na prawde w to nie wierzy.
soban2100 napisał/a:

Co do tego, czy okazałby się złodziejem powiem tyle, że ten człowiek nie zmienił poglądów od lat, obojętnie z którego roku weźmiemy materiał, mówi to samo co dzisiaj. Rzeczy o których mówił parę lat temu, teraz się dzieją. Uważam, że honor nie pozwoliłby mu na oszustwa.

Tez tak uwazam, tekst wczesniej, byl czysto teoretyczny.
soban2100 napisał/a:

że w następnych wyborach biorę dowód i głosuję na KNP

W takim razie, twoje zdrowie bede pil, przy najblizeszej okazji, jak nie zapomne oczywiscie.
soban2100 napisał/a:

Uważam tak samo, jednak problem tkwi w ludziach. Nie każdy ma czas i chęci, żeby się interesować polityką, ba, mówienie "polityka mnie nie interesuje" brzmi wręcz dumnie z ust wypowiadających te słowa.
A potem przychodzi czas na narzekanie "czemu tak drogo", "czemu tak mało zarabiam", "na co idą moje podatki", "czemu tyle przekrętów na każdym kroku", "w tych urzędach nic nie można załatwić".

Problem tylko czesciowo tkwi w ludziach, tak na prawde, to demokracja jest po prostu najgorszym mozliwym ustrojem, zawsze tak juz bylo, ze zdecydowana mniejszosc spoleczenstwa interesuje sie polityka, zadne badania tego raczej nie potwierdza, ale osobiscie uwazam, ze w Polsce jest to okolo 5-8% spoleczenstwa pelnoletnich, i wynik ten jest bardzo wysoki, na tle innych krajow, w Niemczech np. 98% ludzi, wie tylko ktore nazwisko powinno na liscie skreslic, i tyle w temacie wyborow. Nie da sie tego zmienic, i nie powinnismy probowac, trzeba po prostu przywrocic republike, a wg. mnie najlepiej monarchie, z powodow czysto logicznych, nie ma zadnego argumentu przeciwko monarchii, ktory jednoczesnie nie dyskredytowalby demokracji, a najwazniejszym plusem jest dziedzicznosc, przyszlego kandydata, mozna z latwoscia przez lata tak wyedukowac, zeby byl chodzaca encyklopedia, a w dzisiejszych czasach wygasniecie dynastii nie byloby problemem.

Pozdrawiam

Paskudny Stary Dżon

2013-08-25, 10:31
Pogadajcie sobie z prawdziwymi wolnościowcami. I nie, nie oglądam mediów, po prostu dorosłem.

Cytat:

Czyli niby kogo? Jesli masz na mysli PiS to pomine, a jesli inne, male ugrupowania, to podam za przyklad upr, ktory myslal, ze po odejsciu Korwina, zrobi kariere i wejdzie na salony,



Prawica to nie tylko Korwin i nie tylko ugrupowania polityczne - o tym już pisałem, ale czytanie ze zrozumieniem leży.

Cytat:

Takie tezy bez zadnego poparcia faktami to tu nic nie zdzialaja, rownie dobrze ja moge powiedziec, ze kto mysli tak jak ty, jest albo glupi, albo zostal z manipulowany przez telewizje, bo wlasnie tam wysuwaja podobne tezy, jednak jak sie pewnie domyslasz, taka teza bez poparcia faktami nic nie znaczy.



Nie wymyśliłem tych tekstów, nawet nie usłyszałem ich w TV, tylko na blogu Korwina:

"Łagodna pedofilia nie jest szkodliwa, wręcz przeciwnie - rozbudza kobiecość".

"Trudno posądzić Hitlera o jakiś nadmierny antysemityzm"

"Niepełnosprawność jest zaraźliwa"

"Na placu Tianannmen władza uratowała Chiny przed protestującymi komunistami i miała do tego pełne prawo"

A już z TO, to uczciwy człowiek mu nie powinien ręki podawać:



Ale każda sekta wyznaje zasadę "kto nie z nami, ten przeciw nam", więc mimo, że jestem bardziej prawicowy i bardziej wolnościowy od niejednego z was pewnie, to i tak będziecie pie**olić te swoje farmazony. Dowodów dałem dość, tylko jesteście ślepi.

PanMarian

2013-08-25, 12:35
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Pogadajcie sobie z prawdziwymi wolnościowcami. I nie, nie oglądam mediów, po prostu dorosłem.

Mowilem juz chyba, zebys podal przyklad tych prawdziwych wolnosciowcow. Tak samo jak twoja gadka o tym jak bardzo nie dorosles jest po prostu smieszna, po prostu zmieniles poglady, na podstawie podeslanego przeze mnie linka do badan inteligencjii posrod wyborcow, mozna jednoznacznie stwierdzic, ze glosowanie na KNP, nie ma z glupota wiele wspolnego, a to co mowilem, o wieku osob na salach podczas wykladow, dementuje twoja gadke o gowniarzach.
Cytat:

Prawica to nie tylko Korwin i nie tylko ugrupowania polityczne

jw
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

"Łagodna pedofilia nie jest szkodliwa, wręcz przeciwnie - rozbudza kobiecość".

Jesli dobrze pamietam ten tekst, to bylo "w australii/ameryce polodniowej, zylo kiedys plemie, ktore twierdzilo, ze lagodna pedofilia nie jest szkodliwa, a nawet rozbudza kobiecosc" Chyba, ze chodzi o jakis inny tekst, ale o tym w takim razie nie slyszalem.
Cytat:

"Trudno posądzić Hitlera o jakiś nadmierny antysemityzm"

Tez prosilbym o link, jak taki cytat podajesz, bo trudno mi sie odniesc do jednego zdania, podczas gdy ktos prawdopodobnie tlumaczyl 10minut o co mu chodzi. Antysemita Hitler byl taki, na ile wymagala tego jego polityka, a jego wyczyny bledna przy wyczynach niektorych z jego podwladnych.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

"Niepełnosprawność jest zaraźliwa"

Po pierwsze, wiekszosc tego co Korwin wypisywal o niepelnosprawnych zdaje sie miec znacznie wiecej sensu gdy przeczytasz cala wypowiedz, po drugie, wielki ch*j mnie obchodzi co tam sobie Korwin o niepelnosprawnych czy pedofilii mysli, jesli stworzy panstwo o jakim mowi, to rzad bedzie mial w tej materii i tak ch*ja do gadania, wiec niepelnosprawni sa calkowicie bezpieczni, co wiecej, nie mowil, ze niepelnosprawnosc jest zarazliwa, tylko ze przebywajac z kims, nabieramy jego cech wedle przyslowia "z kim przestajesz taki sie stajesz", wiec tym razem to ja nawoluje do czytania ze zrozumieniem.
Cytat:

"Na placu Tianannmen władza uratowała Chiny przed protestującymi komunistami i miała do tego pełne prawo"

Nie pamietam takiej wypowiedzi, wiec takze prosilbym o link, niemniej jednak:
Cytat:

Pierwsze próby rozpędzenia studentów przy użyciu lokalnych oddziałów wojskowych zakończyły się niepowodzeniem

Oznacza to, ze studenci zostali wczesniej ostrzezeni, o potencjalnych skutkach takiego przesiadywania i protestowania, MIMO TEGO nie chcieli sie rozejsc, a ja wyznaje zasade volenti non fit iniuria, wiec uwazam, ze protestanci mieli pelne prawdo dac sie rozjechac przez czolgi. Jeszcze jedno, czerwony krzyz twierdzi, ze zginelo tam nieco ponad 2 tysiace osob, tego samego dnia, prawdopodobnie wiecej zginelo w Chinach na drogach, wiec nie uwazam tego za szczegolna masakre, ani zbrodnie na ludzkosci, sa rzeczy wazniejsze od zycia, no i inna sprawa, smierc dwoch tysiecy protestantow ocalila zycie miliardowi chinczykow, gdyby ich postulaty weszly w zycie, miliard chinczykow by zbiednial, i z glodu umarlo by znacznie wiecej niz 2 tysiace. Na koniec dodam, ze nie jestem fanem chin ani ich rzadu, uwazam, ze dzialaja jak pod wplywem rozdwojenia jazni, sami nie do konca wiedzac czy buduja socjalizm czy kapitalizm, prawdopodobnie jest to efektem roznic cywilizacyjnych, nasze ustroje po prostu nie pasuja ich rozumowaniu zycia, jednak na placu, rzad zadzialal calkowicie poprawnie, jednym z zadan rzadu jest tlumienie powstan/buntow itp. Te kilka tysiecy osob, bylo w moich oczach przestepcami, ktorzy uprzykrzali zycie reszczie mieszkancow. Jesli uda im sie jeszcze obalic rzad, to oni beda pisali historie, i beda rewolucjonistami przeciwko zlemu rzadowi, na razie jednak sa buntowniczymi przestepcami.

Cytat:

A już z TO, to uczciwy człowiek mu nie powinien ręki podawać:

Jak dla mnie filmik o zerowej wartosci, czlowiek wyrazajacy swoja opinie, na temat zbrodni, ktora juz dawno ulegla przedawnieniu (w ogole nie wiem, co to za moda, zeby wyciagac wszystkie zbrodnie sprzed 50lat, i rozpatrywac je, tak jakby to mialo dzisiaj cos zmienic, albo mialo jakiekolwiek znaczenie), nie ma to ZADNEGO wplywu na jego polityke, i nie wiem czemu mialoby mnie interesowac co na ten temat mysli.
Cytat:

Ale każda sekta wyznaje zasadę "kto nie z nami, ten przeciw nam"

Slowo sekta, definicja: grupa społeczna stanowiąca odłam wśród wyznawców jakiejś ideologii. (pomijam czesc religijna tego slowa)
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, ze jakies sekty mialyby wyznawac ta zasade, i ze wyborcy knp mieliby nalezec do jakiejs sekty.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

więc mimo, że jestem bardziej prawicowy i bardziej wolnościowy od niejednego z was pewnie

Nie wyglada mi na to, wg. ciebie, rzad chinski nie mial prawa do tlumienia protestow? To moze nie powinien rozjezdzac biednych chinczykow, bo moze "Volenti fit iniuria"?
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

, to i tak będziecie pie**olić te swoje farmazony

Dopoki nas nie przekonasz przynajmniej.
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Dowodów dałem dość

wypisywales tylko swoje domysly, i niczym nie poparte tezy, przykro mi ale tezom, i teoriom daleko troche do dowodow.
Cytat:

jesteście ślepi.

"Niemy mysli, ze to ten drugi jest gluchy".


A co do dyskredytowaniu przez Korwina prawicy: o tej prawicy nikt w Polsce nie slyszal, wiec jak mozna ja dyskredytowac? Niezaleznie od tego, jakby sie nie wyglupil, nic to nie zmieni, nie ma to wplywu na poglady gospodarcze czytelnikow, wiec nie ma to wplywu na popularnosc innej prawicy. Takie tlumaczenie jest po prostu efektem m.in. zazdrosci, a po drugie to po prostu ladna wymowka "Cos wam nie idzie, nikt w Polsce o was nie slyszal, jak ktos nawet uslyszy to wysmieje, a i dzialalnosc bez efektow."
-"To wina Korwina, osmiesza prawice"
Ladnie to brzmi, ale nie ma przelozenia na rzeczywistosc.


Pozdrawiam

!Timon

2013-08-25, 15:34
@Paskudny Stary Dżon

Nie bardzo rozumiem co miał oznaczać ten filmik. Korwin wyraził opinię wg. której śmierć Przemyka była efektem nadużycia siły przez policję za którą policjanci powinni odpowiedzieć. Dlaczego szanujący się człowiek miałby za to mu ręki nie podawać?

Co do osoby Korwina - czy istnieje jakiś przepis zabraniający zakładać partie prawicowe? To co JKM mówi - nie jest idealnym politykiem ale na prawicy jak do tej pory NIE MA lepszego od niego. Miarą skuteczności polityka jest poparcie. Za Korwinem stoi ponad sto tysięcy ludzi w Polsce. Nie jego wina, że jego prawicowa [ale nie udawana] konkurencja jest na niego za cienka.

Co do cytatów które wrzuciłeś - należy rozpatrywać kontekst i ustalić znaczenie używanych pojęć. Tylko ludzie niedokształceni jarają się cytatami wyciągniętymi z kontekstu bez szerszego zgłębienia sprawy.
W Teksasie za pedofilię uznaje się mycie własnej córki bez gumowych rękawiczek.
Gdzie dla Ciebie zaczyna się pedofilia? W rozmowie z dzieckiem? W posadzeniu na kolanach? Cóż - przydałaby się definicja co znaczy ta "lekka pedofilia" zanim zacznie się dyskusję.