18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umcia umcia pękła gumcia

Alien_12 • 2015-05-07, 21:40
Mecz w Knurowie to pierwszy odnotowany przypadek, kiedy w wyniku strzelającej gumy ojciec nie męczył się 19 lat tylko parę minut i do piachu.

danke1111

2015-05-08, 02:02
Szkoda, że tylko jeden zginął. Może jak będzie więcej takich akcji to znów zacznę chodzić na bezpieczne mecze ze szwagrem :)

XDXD1990

2015-05-08, 02:11
teraz moze przed wbiegnieciem jakikolwiek kibol zastanowi sie 3 razy ...?

brudny

2015-05-08, 02:12
natking cytuje tvn i myśli że to wiarygodne.

dziolo22

2015-05-08, 07:00
Antysystemowi złodzieje gier i filmów ćpający marihuaninę pieją o moralności. Hipokryzja.

BongMan

2015-05-08, 07:12
danke1111 napisał/a:

Może jak będzie więcej takich akcji to znów zacznę chodzić na bezpieczne mecze ze szwagrem :)


Oby. Jak kiedyś powiedziałem, że chciałbym iść na mecz, usiąść, otworzyć piwo i po prostu patrzeć jak grają, to nazwali mnie januszem.

Kosmodysk

2015-05-08, 07:31
Czytając komentarze odnoszę wrażenie, że na sadolu siedzi sztab policji.

androgenius

2015-05-08, 07:48
^ głąby zrobiły sobie obiekt kultu z idiotów ganiających za dmuchaną kulką i w ramach swoich praktyk religijnych robią rozpie**ol przy każdej okazji. Jeśli ktoś widzi w tym absurd to musi być z policji?

melon

2015-05-08, 08:43
Jak ktos nie widzi absurdu w zachowaniu policji i władz w ostatnich kilku miesiącach musi być z POlicji :) kibic niewłaściwie sie zachwal poniosl kare, oczywiście nie adwkwatna do wykroczenia :) Policjant tez powinien ponieść kare, to proste. Ale nie k***a, bo żyjemy w j***nej Somalii gdzie jednia sa na piedestale a drudzy nie maja rządnych praw, pranie mózgu 24 na dobre,. Płakać sie chce I juz nie chodzi o tego kibica k***a o juz dajcie mu spokoj i jego rodzinie.Zastanowcie się k***a co sie z Nasza Ojczyzna dzieje a nie lapiecie wszystko co te sk***iale media wam podsuną. Jebac.

BlckSn

2015-05-08, 09:41
@melon

Koleś miał pecha, dostał kulą w złe miejsce, a wy robicie z niego drugiego Jezusa. pie**olone kibolskie bydło.

Rake

2015-05-08, 11:49
Nie rozumiem. Najpierw chcą się bić z Policją a potem narzekają, że przegrali. Skoro jeden dostał za mocno to gdzie była reszta "kiboli"? Gdzie wasza jedność? Skoro uważacie się za tak mocno związaną grupę, to czemu reszta nie ruszyła do ataku?
Policja nie jest od tego, aby pogłaskać po główce i powiedzieć "źle zrobiłeś".

vang

2015-05-08, 13:30
Jakim trzeba być ojcem by mieć tak bardzo wyj***ne na rodzinę i bawić się w kibolowanie... Szczyt nieodpowiedzialności i jeszcze ten wszechobecny lament jaka to policja jest zła, zrobili co do nich należało, koleś miał pecha i dostał w słaby punkt na pewno nikt mu nie celował w szyję, jak by chciał to na pewno by nie trafił. Wina nie jest policjanta a kibola który wymusił na policjancie taką reakcję, był tam gdzie go być nie powinno i na 10000000% mówienie "Panie kibolu proszę opuścić boisko" by nic nie dało.

blololo

2015-05-08, 13:44
Ja pie**ole jak wy lykacie wszystko jak pelikany najlepszy gość ze pójdzie pierwszy raz na mecz bezpiecznie ze szwagrem.k***a banda debili. Polskie stadiony są najbezpieczniejsze w Europie lemingi

natking

2015-05-08, 14:24
brudny napisał/a:

natking cytuje tvn i myśli że to wiarygodne.



Dałem tutaj film, bo wiem jak wygląda sytuacja od środka, bynajmniej nie ze strony policji. Chłopaczki myślą, że chodzi o klub, barwy, honor itd... zabawne to jest. U szczytu tego stoją poważni panowie, biznesmeni, którzy mają w dupie żołnierzyków. Biznes is biznes.

Nie wiem, czy w tvn-ie mówią same kłamstwa. Każde media są profilowane światopoglądowo. To nie jest kwestia prawdy albo fałszu, ale wyobrażenia o rzeczywistości. Brudny myślisz, że jest jakaś prawda w tym wszystkim? Partyjniacy komunistyczni poklepaliby Cię po plecach, nasza prawda jest najprawdziwsza, mojsza niż twojsza ;)