18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Umcia umcia pękła gumcia

Alien_12 • 2015-05-07, 21:40
Mecz w Knurowie to pierwszy odnotowany przypadek, kiedy w wyniku strzelającej gumy ojciec nie męczył się 19 lat tylko parę minut i do piachu.

Xixero

2015-05-08, 19:54
Bydlaki to jesteście Wy. Nikt Wam krzywdy nie zrobi za to że usiądziecie sobie spokojnie na trybunie i bd wpie**alać pestki. Rodzice z dziecmi tez moga spokojnie przyjść, do pikników nikt się nie rzuca, j***ni ignoranci. Przeszkadza Wam doping, trudno. To jest element meczu, tak jak hałas na ulicy czy w szkole. Czasem wybiegają na murawę ? Wypadki samochodowe też się czasem zdarzają... KIBIC TO NIE BANDYTA, a leming z colą i pestkami w koszulce polo to nie kibic. Gardzę wami...

BlckSn

2015-05-08, 22:23
Cytat:

KIBIC TO NIE BANDYTA



Ale kibol wbiegający na murawę już owszem.

Fcukallah

2015-05-08, 22:28
@Xixero idź się z kolegami pobij, najlepiej maczetami po czołach.

yonderbrack

2015-05-08, 22:59
Alien_12 napisał/a:

Mecz w Knurowie to pierwszy odnotowany przypadek, kiedy w wyniku strzelającej gumy ojciec nie męczył się 19 lat tylko parę minut i do piachu.



Pajac Pan jesteś i tyle.
Gówno w głowie Pan masz i w życiu na meczu nie byłeś.
Jak Milicja wdaje się w pyskówki i szuka tylko możliwości spuszczenia wpie**olu zasłaniając się odznaką i orłem białym to już tego nie powiesz.
W dupie byłeś i gówno widziałeś.
Trudno zgnoić mi Ciebie doszczętnie. Jedynie co mogę napisać to to, że wierzę, że tylko na chwilę Twój mózg spuszczony w klozecie zabłądził by kilka chwil później wrócić przez balkon przewietrzony.