18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubiona zabawa genialnego żółwia

Sl...........nx • 2012-10-18, 18:56
Obecnie wiele osób młodszego pokolenia atakuje ten cudowny serial.
Ja i rzesza fanów na całym świecie między innymi dzięki niemu wyrośliśmy na porządnych ludzi.
Tutaj mamy naukę prosto od mistrza sztuk walki, Genialnego Żółwia, który pokazuje, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze, niż danie komuś w mordę.


Loki91

2012-10-18, 19:02
Dostawanie w ryj?

Mogłeś się chociaż wysilić i po polsku znaleźć.
Niemniej browar za zboczonego dziadka jest.

Sl...........nx

2012-10-18, 19:13
Cytat:

Dostawanie w ryj?



Chciałeś być dowcipny, czy co?

Loki91 napisał/a:

Mogłeś się chociaż wysilić i po polsku znaleźć.



Polska (a raczej francuska z polskim lektorem) wersja jest ocenzurowana, nie przypominam sobie tej sceny w wersji, która trafiła na kanał RTL7.
Jak ktoś obejrzy ten serial w wersji japońskiej, to tak, jakby odkrywał Dragon Balla na nowo. Zupełnie inny klimat, sceny, których nie było w wersji francuskiej, niektóre nawet nie ze względu na drastyczność czy podteksty erotyczne, ale bo tak i już. Polecam zatem każdemu.

Kris LaMuerte

2012-10-18, 19:30
Nowe wcielenie obrońców krzyża? Wolność słowa ma to do siebie, że daje nam prawo parodiowania wszystkiego na wszelkie możliwe sposoby. Również Dragon Balla i wydaje mi się, że ośmieszasz się wstawiając tutaj taki filmik. To nie jest portal obrońców anime z tego co wiem.

A teraz możecie mnie zjechać za to, że nie bronie waszego ukochanego anime.

Loki91

2012-10-18, 20:38
Miałem na myśli raczej totalny bezsens tej sceny. Dla niewtajemniczonego to zwykły stary dziadek, który napastuje seksualnie jakąś cizię. Super nauka od Genialnego Żółwia(swoją drogą ktoś miał nieźle naj***ne w bani żeby takie "imiona" wymyślać).
Ciekawe masz w życiu priorytety :roll:

A już najbardziej mnie rozpie**alają te teksty o tym, że DB wychował Was na porządnych ludzi :D To tak jakbym miał powiedzieć, że dzięki kakao(tego do picia, żeby nie było, że mam jakieś smutne przeżycia) moje życie stało się lepsze. Hejtuj śmiało, żem z gimbazy, jestem gotów.

Mathiuser

2012-10-18, 21:17
Kris LaMuerte napisał/a:

Nowe wcielenie obrońców krzyża? Wolność słowa ma to do siebie, że daje nam prawo parodiowania wszystkiego na wszelkie możliwe sposoby. Również Dragon Balla i wydaje mi się, że ośmieszasz się wstawiając tutaj taki filmik. To nie jest portal obrońców anime z tego co wiem.

A teraz możecie mnie zjechać za to, że nie bronie waszego ukochanego anime.


Loki91 napisał/a:

A już najbardziej mnie rozpie**alają te teksty o tym, że DB wychował Was na porządnych ludzi :D To tak jakbym miał powiedzieć, że dzięki kakao(tego do picia, żeby nie było, że mam jakieś smutne przeżycia) moje życie stało się lepsze. Hejtuj śmiało, żem z gimbazy, jestem gotów.


lasyk

2012-10-18, 22:36
Błagam.. Weźcie wsadźcie sobie tego dragon ch*ja w dupę. Amen..

Gebofon

2012-10-18, 23:39
Ale ja nie rozumiem, po ch*j one się tak wk***iają???!!!! No przecież podejdę, pomiętoszę i se pójdę...

...głupie baby :wtf:

Preeezes

2012-10-18, 23:41
Nurkował w cyckach dla cyborga :)

vastolorde

2012-10-18, 23:43
Loki91

Właśnie dobrze, że jest po japońsku bo ten francuski dubbing to take gówno jakich mało( choć hiszpański to wogóle przebija wszysko jeśli chodzi o szajs)

Darkstep

2012-10-18, 23:52
Tak zwana "motorówka" :D

krycheuszos

2012-10-19, 00:10
Ja nie ogarniam k***a jak można powiedzieć złe słowo na tak cudowne anime i patrząc na to co teraz dają dzieciakom w tv to cycki opadają. Jak obie przypomnę sceny walki "Songa" z Bubu czy Frezerem lub Gohana z Komurczakiem to wydaję mi się jak bym był w podstawówce i zapie**alał prosto ze szkoły by zdążyć na 15 by usiąść przed telewizorem i zapomnieć chociaż na chwile o wszystkim i cieszyć się tym jak Songo spuszcza wpie**ol każdemu. Jak dla mnie całe DB jest idealne, niepowtarzalne, wyjątkowe i magiczne!

lie

2012-10-19, 00:12

bo...........ę

2012-10-19, 00:30
Mathiuser pozamiatał. Mistrz! :D