18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ulubiona zabawa genialnego żółwia

Sl...........nx • 2012-10-18, 18:56
Obecnie wiele osób młodszego pokolenia atakuje ten cudowny serial.
Ja i rzesza fanów na całym świecie między innymi dzięki niemu wyrośliśmy na porządnych ludzi.
Tutaj mamy naukę prosto od mistrza sztuk walki, Genialnego Żółwia, który pokazuje, że w życiu są rzeczy o wiele ważniejsze, niż danie komuś w mordę.


DwOOruch

2012-10-19, 02:12
oglądałem tą bajkę i wspominając ją uważam, że jest głupia, mało rozwijająca. polecam ren & stimpy

Yaniu

2012-10-19, 03:31

Nabs

2012-10-19, 03:52
krycheuszos napisał/a:

Ja nie ogarniam k***a jak można powiedzieć złe słowo na tak cudowne anime i patrząc na to co teraz dają dzieciakom w tv to cycki opadają. Jak obie przypomnę sceny walki "Songa" z Bubu czy Frezerem lub Gohana z Komurczakiem to wydaję mi się jak bym był w podstawówce i zapie**alał prosto ze szkoły by zdążyć na 15 by usiąść przed telewizorem i zapomnieć chociaż na chwile o wszystkim i cieszyć się tym jak Songo spuszcza wpie**ol każdemu. Jak dla mnie całe DB jest idealne, niepowtarzalne, wyjątkowe i magiczne!



Czytając to co napisałeś nadal mam wrażenie że jesteś w podstawówce. "komÓrczak". Songo nie "spuszczał wpie**olu każdemu", najwidoczniej oglądaliśmy zupełnie co innego.

dth

2012-10-19, 07:40
ch*ja tam, nie ma się co za bardzo podniecać, fajna bajka, oglądało się, powspominać można, uśmiechnąć się, ale k***a, bez przesady, to nie jest jakiś wielki ideał. Moja mama nadal mnie nienawidzi za to że to oglądałem :D "znowu to gówno oglądasz" i ch*j^^"

Suka_Blyat

2012-10-19, 11:04
DragonBall to jedno z nielicznych anime, które lubię i szanuję

Endiegs

2012-10-19, 14:33
chińskie bajki

wojtas2112

2012-10-19, 17:53
dajcie jakiś zbiorczy na DragonBall, bo co za dużo to nie zdrowo...

rusofil

2012-10-21, 23:31
Znowu to gówno. Przestańcie to szerzyć w necie, bo to jest równie kretyńskie jak te posrane, pedalskie kuce. Won z tym syfem z sadola.