18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ukryte zalety chińskich produktów

~Griszon • 2013-05-07, 14:10
Nigdy nie wiesz co kupujesz. ;-)

13loop

2013-05-07, 17:37
nie rozumiem,jakis qrewski jezyk

lemo1029

2013-05-07, 17:45


tylko i wyłącznie kupuje asicsy
nie do zdarcia, przewiewne.
w filmie jest test materiału, z którego jest zrobiona wewnętrzna część podeszwy.
do grania w siatkę gel sensei 3 mt a do chodzenia onitsuka tiger

oc...........an

2013-05-07, 17:48
A ja profesjonalnie gram w tenisa i potrzebuję drogich, jakościowych butów z cudacznymi technologiami, ponieważ zwykłe "adidasy" rozpadają się po 2 miesiącach (szwy nie wytrzymują i podeszwa pęka) dlatego nie stawcie od razu krzyżyków na markowych butach ;)

Rottensparrow

2013-05-07, 17:54
CzaszekGocz napisał/a:

Piwo za to, że ruski na kitajców mówią tak jak my :)



jak już to my mówimy jak oni, bo wszystko mamy ściągnięte albo z niemiec albo ruskich

takija

2013-05-07, 18:05
ilililililililililililili napisał/a:

k***a mać! Próbowałem to z butami i teraz mam 2 dziury zamiast loga. :evil:



To Ty k***a po pierwszym nadal miałeś nadzieje że drugi będzie z adidasa?

kamaz

2013-05-07, 18:09
13loop napisał/a:

nie rozumiem,jakis qrewski jezyk


nauka nie boli, więc zacznij od dziś.

GrzesiekCzH

2013-05-07, 18:14
Czy to aby na pewno ruski jęzor?

5476

2013-05-07, 18:32
to nie logiczne, adidas w końcu lepszy niż jakaś airola więc to ona powinna zostać zasłonięta. W jakim celu ktoś zakrywa lepszą markę?

smyndryl

2013-05-07, 18:47
Ja pomykam w butach dekarskich. 130zl za pae, a nie ma bata, żebym dwóch lat w nich nie pochodził. Do tego kapa i wzmocnienie podeszwy wykonane są z porcelany zamiast ze stali, więc łączą wytrzymałość glana, z lekkością typowego „adidaska".

Aaerin

2013-05-07, 19:12
5476 napisał/a:

to nie logiczne, adidas w końcu lepszy niż jakaś airola więc to ona powinna zostać zasłonięta. W jakim celu ktoś zakrywa lepszą markę?


Ano w takim, że celnicy się nie przywalą do podróbek ;) .
Swoją drogą Chiny to dziwny kraj. W Shenzhen np. większość chińczyków posiada podróby iphone, samsunga i HTC...ba...oni nawet mają iphone 7...Wjeżdżasz na samą górę centrum handlowego, wybierasz z katalogu ubranie lub torebkę i szyją specjalnie dla ciebie. Mnie zastanawia po co nosić podróby jak wszyscy naokoło wiedzą, że to fałszywka ;) (tak jak wszędobylskie torebki LV w Polsce) Wyjść z takim starszym modelem Nokii w Chinach i widać żeś pan bo na oryginał cię stać :D .

Leginek

2013-05-07, 19:32
CzaszekGocz napisał/a:

Piwo za to, że ruski na kitajców mówią tak jak my :)



kitajce to rusycyzm i to my mówimy tak jak ruskie a nie na odwrót więc browarka schowaj dla siebie :D

Kacpes

2013-05-07, 19:37
@McSzczery
Szanuj buty to będą Tobie służyć. Tylko, że są buty które wiele zniosą. Mam glany 7 lat i poza czasem spędzonym na wiązanie, nie mają żadnych wad. A mnie adidas jak lato przetrzyma to dobrze.

marcinsud

2013-05-07, 20:12
Do sportu głównie kosz i bieganie mam buty sportowe HD, duzo czasu jak nie spędzam, więc już 2 lata je mam. Do chodzenia miałem glany steel HD itp niby spoko, ale dużo chodzę, więc skóra pękała i podeszwa się ścierała do zera po roku. teraz mam glany KMM crazy black z olejowej, matowej, nielakierowanej skóry, jest kurewsko miękka przewiewna i po roku widać tylko lekkie załamania u podstawy palców, gdzie inne po takim czasie pękały. Podeszwa tez z wyraźnie twardszej gumy, bo jeszcze się nie zjechała. I jakby nie było jedne z tańszych glanów, a jakościowo bardzo dobrze stoją. I tak nak***iam w nich cały rok. Zimą co prawda jest w nich zimno jak się stoi, ale za to latem stopa się nie poci, bo to w sumie 2 mm skóry i nic więcej. Dużo bardziej w p*zde dostają mi stopy w tych sportowych (skóra, gąbka, materiały ch*jemuje milion warstw).

sobanek

2013-05-07, 20:45
jeloo napisał/a:

Ja jak kupuję, to kupuję Pumy Ducati. Fakt, że wydałem na każdą z par po około 300 złotych. Ale dwie pary tych butów miałem przez łącznie siedem, czy osiem lat. Pierwszą parę tych butów kupiłem właśnie te około siedmiu lat temu. Po trzech latach noszenia wlazłem w jakiś podmokły teren i skóra straciła swoje walory estetyczne z racji tego, że solidnie namokła. Jednak do cięższych prac przy domu chodzę w nich nadal, czyli mają siedem lat, i nadal nadają się do użytku. Obecne mam już cztery lata, i jedynym znakiem zużycia jest to, że powoli zaczynają odklejać się gumowe osłony na czubach, oraz w tamtym tygodniu zaczął odpruwać się metalowy element ozdobny z boku. T



To właśnie pokazuje jakim ch*jowym krajem jest ta nasza Polska. 300 zł kosztują w Polsce, gdzie pensja minimalna to 1600zł brutto, a 69.99 euro (OFICJALNY SKLEP PUMY!) czyli JESZCZE TANIEJ kosztują one w Irlandii, gdzie pensja minimalna to 1384 euro brutto. Czyli powiedzmy, że nawet dostajesz te 1600zł na rękę i tutaj dostajesz te 1384 euro na rękę - w Polsce pozwolisz sobie na 5 par, a tutaj na prawie 20.

Chory kraj.

PS. Wiem, że zaraz będzie na mnie hejt, ale ja wyjechałem za lepszym życiem i takie tutaj jest.