18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińskie jabłka

Flodzia • 2024-04-12, 19:27

Czym nas karmią to mała głowa! :shock:

Kot1682

2024-04-12, 19:32
Bóg go pokarał za obżarstwo, gruby a i tak chce tylko więcej!

psyhepl

2024-04-12, 19:50
chyba chinskie raczej

leonidkacap

2024-04-12, 20:02
ciekawe czy alkoholu próbował

Veni_Vidi

2024-04-12, 20:24
Co do rączki, to do buzi...

paragon0

2024-04-12, 23:25
Najbardziej w ukraincach wk***ia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich sk***iałym językiem

Black_Hole

2024-04-13, 01:11
paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wk***ia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich sk***iałym językiem



od posługiwania sie jezykiem na ku*asie to sa ich k***y co napłynely na europe. U nas we firmie wiekszosc pracownikow chora po seksach z nimi a druga polowa oskubana z euro

Don_Dyziotto

2024-04-13, 01:51
Black_Hole napisał/a:

od posługiwania sie jezykiem na ku*asie to sa ich k***y co napłynely na europe. U nas we firmie wiekszosc pracownikow chora po seksach z nimi a druga polowa oskubana z euro



A ty do której grupy się zaliczasz?

;-)

Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.

donkapusta

2024-04-13, 06:44
Don_Dyziotto napisał/a:

A ty do której grupy się zaliczasz?

Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.



Do obu.

Piesinger

2024-04-13, 13:23
paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wk***ia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich sk***iałym językiem



Najlepsze jak ukradliniec nie umie po polsku, a Polak odpowiada po rosyjsku

Heliar

2024-04-13, 13:41
@Flodzia

Tylko ze na filmiku mówią po angielsku, jak można nie odróżnić angielskiego od ukraińskiego
:erniepalm:

paragon0 napisał/a:

Najbardziej w ukraincach wk***ia mnie to jak oczekują od ciebie że będziesz umiał posługiwać się ich sk***iałym językiem



Tej, a może oni do ciebie po angielsku, a ty i tak nie kumasz?

bigoslaw_lyzka_von_wood

2024-04-13, 15:12
Heliar napisał/a:

@Flodzia
Tylko ze na filmiku mówią po angielsku, jak można nie odróżnić angielskiego od ukraińskiego



Ruska k***a z komentarza ledwo odróżnia j. polski od sk***iałego kacapskiego.
A komentarz w stylu ciot z konfederacji to wszystko na co stać ich wszystkie 6 komórek mózgowych.

Black_Hole

2024-04-13, 22:52
Don_Dyziotto napisał/a:

A ty do której grupy się zaliczasz?

Atak serio to trzeba uważać gdzie się ptaszka wkłada, przecież wiadomo nie od dziś, że u nich HIV rzeżączka kiła syfilis itp. hula jak unas grypa na jesieni.



mam kobiete :-) ale wszystkich nagabuje na oksany aby je pompowali

smc

2024-04-14, 01:23
Mnie u ukrywam najbardziej wk***ia że chcą pracować za mniej niż 7 koła na rękę.

Nie mają kredytów, leazingów, nie latają do fajnych miejsc, więc kosza życia mają małe.

Ale ja chce korzystać z życia, a nie wegetować jak oni.

Mnie nie starcza 7 koła nawet na podstawowe potrzeby. Ja jestem u siebie i chcę moją pęsję a nie ukraińską! To my jesteśmy w uni, a nie oni i to my mamy żyć na poziomie!