18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukraińscy oficerowie

Bi...........ek • 2014-08-29, 15:25
Na Ukrainie jest burdel. Ruskie jak wiadomo rozgościli się u swoich sąsiadów. Nie do końca jest im tak zajebiście jak się spodziewali. Ruskie dostają po dupie.


Była strzelanina (nie doczytałem gdzie), w której zostało rannych dwóch Ukraińskich oficerów. Podeszło do nich 12 żołnierzy rosyjskich z 331. pułku desantowego w rosyjskiej Kostromie. Chcieli wziąć rannych Ukraińców do niewoli. Ci podnieśli się z Ziemi i się wysadzili. Zaj***li tym samym 12 kacapów.

Źródło:

Cytat:

- Oficerowie Kandesiuk i Szepeluk, nie chcąc się poddać, wysadzili się w powietrze wraz z przeważającymi siłami wroga – podkreślono.

Dowództwo operacji antyterrorystycznej wystąpiło do prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki z wnioskiem o przyznanie Kandesiukowi i Szepelukowi pośmiertnych tytułów Bohatera Ukrainy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, jednak resort obrony nie informuje o jego miejscu. Wiadomo, że ukraińscy majorzy Ołeksandr Kandesiuk i Ołeksij Szepeluk próbowali wyrwać się ze swoimi żołnierzami z rosyjskiego okrążenia, jednak zostali ostrzelani przez Rosjan.





Jeżeli znajdziecie fotki z owego zdarzenia to stawiam wam browca.

urteusz

2014-08-29, 15:31
Prawdziwe jak obietnice wyborcze PO.

Medivh31

2014-08-29, 15:41
Po co było się wysadzać? Zbawili tym Ukrainę czy co? Zresztą mi to wygląda na tworzenie męczenników. Wiadomo dwóch oficerów, przyjaciół, stracili życie w czasie walki z rosyjskim najeźdźcą, kiedy jeden ratowało życie drugiemu, woleli zginąć niż poddać się. Ładny symbol propagandowy i tyle.

Kartofelhoffen

2014-08-29, 15:41
Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek znadzie te fotki to pewnie dostanie cały browar

hucio12

2014-08-29, 15:49
Taaa ciezko ranni wstali, podniesli rece i sie wysadzili....

Liton

2014-08-29, 16:10
Trudno mi wyrazić coś innego niż szacunek dla nich.

sp...........ey

2014-08-29, 16:25
KONIEC POLSKI JEST BLISKI

Janukowycz pod koniec swojej prezydentury nakazał wyprzedaż uzbrojenia, dlatego teraz Ukraińcy mają tak ciężko. Teraz zastanówcie się dlaczego nasze władze od 7 lat redukują armię, a prezydent powtarzał: ‘Nikt na nasza polską wolność nie czyha, nikt na nas nie czyha’ . Wpływy i plany Putina są bardzo rozległe i sięgają wiele lat w przód. Zapomnijcie też o wojnie partyzanckiej. W erze satelitów, dronów i kame r na podczerwień ruscy będą sobie urządzać festiwal strzelecki jak Amerykanie w Iraku. GRATULUJĘ LEMINGOM

lemo1029

2014-08-29, 19:11
To teraz mi wytłumaczcie jedno: czemu ze wschodu Ukrainy uchodźcy uciekają akurat do Rosji a nie np do Niemiec?
No k***a wytłumaczcie mi to zwolennicy bandery i jego poglądów?

IRONiczny

2014-08-29, 19:24
@lemo1029
Może dlatego że to ucieka mniejszość rosyjska? W razie napaści Niemiec na Polskę myślisz że mniejszość niemiecka gdzie ucieknie? na Białoruś?

lemo1029

2014-08-29, 19:39
IRONiczny napisał/a:

@lemo1029
Może dlatego że to ucieka mniejszość rosyjska? W razie napaści Niemiec na Polskę myślisz że mniejszość niemiecka gdzie ucieknie? na Białoruś?



I to o czymś świadczy. I nie tylko mniejszość rosyjska ale i ukraińcy tzw rodowici. Głównym kierunkiem jest Rostów Nad Donem. Info mam sprawdzone, relacje mieszkańca Rostowa.

Ku...........cz

2014-08-29, 20:44
A ja słyszałem że na ukrainie nie wiem gdzie i nie wiem kiedy ranny został Osama bin laden, podeszło do niego 250 żołnierzy a on ich zabił jednym ciosem karate umarł i uciekł

lemo1029

2014-08-29, 21:07
Kubacz napisał/a:

A ja słyszałem że na ukrainie nie wiem gdzie i nie wiem kiedy ranny został Osama bin laden, podeszło do niego 250 żołnierzy a on ich zabił jednym ciosem karate umarł i uciekł



Źle słyszałeś. To Chuck Norris był

eligurf

2014-08-29, 22:47
No to teraz nie będą brać jeńców (jeśli to prawda, a może niezależnie od niej). Co zważywszy, że separatyści otoczyli gdzieś 6 tys. Ukraińców, za dobrze im nie wróży. Mam nadzieję, że będą materiały na harda.

ag...........th

2014-08-30, 12:32
Tym samym udowodnili że Ukraina to nie Europa tylko wschód, bliski wschód.