18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ukraińscy oficerowie

Bi...........ek • 2014-08-29, 15:25
Na Ukrainie jest burdel. Ruskie jak wiadomo rozgościli się u swoich sąsiadów. Nie do końca jest im tak zajebiście jak się spodziewali. Ruskie dostają po dupie.


Była strzelanina (nie doczytałem gdzie), w której zostało rannych dwóch Ukraińskich oficerów. Podeszło do nich 12 żołnierzy rosyjskich z 331. pułku desantowego w rosyjskiej Kostromie. Chcieli wziąć rannych Ukraińców do niewoli. Ci podnieśli się z Ziemi i się wysadzili. Zaj***li tym samym 12 kacapów.

Źródło:

Cytat:

- Oficerowie Kandesiuk i Szepeluk, nie chcąc się poddać, wysadzili się w powietrze wraz z przeważającymi siłami wroga – podkreślono.

Dowództwo operacji antyterrorystycznej wystąpiło do prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki z wnioskiem o przyznanie Kandesiukowi i Szepelukowi pośmiertnych tytułów Bohatera Ukrainy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, jednak resort obrony nie informuje o jego miejscu. Wiadomo, że ukraińscy majorzy Ołeksandr Kandesiuk i Ołeksij Szepeluk próbowali wyrwać się ze swoimi żołnierzami z rosyjskiego okrążenia, jednak zostali ostrzelani przez Rosjan.





Jeżeli znajdziecie fotki z owego zdarzenia to stawiam wam browca.

Playboy223

2014-08-30, 12:33
Tak k***a wszystkich dwunastu do nich podeszło i się wysadzili, jakiś twór propagandy banderowskiej.

carvachall

2014-08-30, 12:33
@lemo1029

Chuck Norris nie może umrzeć. Reszta prawdopodobna.

OHMP

2014-08-30, 12:41
ch*j może i prawda, może ci młodzi żołnierze (zapewne młodzi) dowiedzieli się, że ich rodziny zostały ofiarami tej wojny i nie mieli nic do stracenia. W sumie jakbym miał wybierać: umrzeć jako człowiek honoru albo być jeńcem traktowanym jak zawszony pies przez 10 dni a potem po kryjomu zostać zabitym, wybrałbym to pierwsze..

dukenPL

2014-08-30, 12:42
Było wczoraj na r/europe (reddit). Napisałem oczywiście że gówno prawda, nie ma żadnych dowodów a żaden cywil nie stałby jak poj***ny gdy kule świstają mu nad głową. Najpierw mnie zaatakowano, ale ostatecznie nikt nie był w stanie przedstawić ani jednego dowodu na prawdziwość tego zdarzenia.
To czysta propaganda ukraińska, przegrywają kompletnie to uciekają się do takich zabiegów- żeby trochę podbić morale swoich.

te...........ra

2014-08-30, 13:00
Teraz Rosjanie nie bedą brali jeńców,tyle w temacie.
Ostatni Słowianie się ostali-po germańskich czystkach na przestrzeni tysiąca lat,a dogadać się nie mogą.
k***a jacy wy jesteście wszyscy popie**oleni!

Rappar

2014-08-30, 13:12
Walka o Ukrainę jest tak okłamana.
Niemcy walczą o nowy rynek zbytu, zgadnijcie gdzie wydadzą 2mld euro Ukraiński MON, nie mówiąc o tym u kogo biorą kredyty, a Putin pod presją społeczeństwa(wbrew pozorom jest większym demokratą od Tuska, ma poparcie zdecydowanej większości społeczeństwa i nie sabotuje wyborów jak to zrobił rok temu Donald) chcącego bronić mniejszość rosyjską(w tych okolicach to raczej większość) musi się angażować. Traci na tym Rosja, traci na tym Polska, zyskują na tym Niemcy i zyskują na tym USA, które wykorzystując sytuację i między innymi takich pożytecznych idiotów jak spear.britney wyżej chce przerzucić koszty funkcjowania NATO na Europę, jednocześnie przy tym zarabiając w ch*j na sprzedaży broni, jako jej największy na świecie producent.

O_Co_Ci_Chodzi

2014-08-30, 14:31
jebie mnie rosja i ukraina. Niech sami ze sobą wyjaśniają swoje problemy.

tranzystor

2014-08-30, 15:58
BialyCzlowiek napisał/a:

Na Ukrainie jest burdel. Ruskie jak wiadomo rozgościli się u swoich sąsiadów. Nie do końca jest im tak zajebiście jak się spodziewali. Ruskie dostają po dupie.


Była strzelanina (nie doczytałem gdzie), w której zostało rannych dwóch Ukraińskich oficerów. Podeszło do nich 12 żołnierzy rosyjskich z 331. pułku desantowego w rosyjskiej Kostromie. Chcieli wziąć rannych Ukraińców do niewoli. Ci podnieśli się z Ziemi i się wysadzili. Zaj***li tym samym 12 kacapów.

Źródło:
Jeżeli znajdziecie fotki z owego zdarzenia to stawiam wam browca.



Myślałem, że nie ma już idiotów wierzących w ukraińską propagandę, ale gimbaza po raz kolejny mnie nie zawiodła. Ukraińska "armia" jest tak uzbrojona, że musieli uprosić ruskich, żeby pozwolili im sp***olić z kotła do własnego burdelu. Jedyną prawdziwą informacją było zatrzymanie 10 zabłąkanych ruskich żołnierzy przez 200 ukraińców. Oczywiście nie byli to komandosi, jak podają ukraińcy.

O_Co_Ci_Chodzi

2014-08-30, 16:36
ch*jzwami napisał/a:

@up
Idiota



ciekawe kto jest większym... debile, które zapie**alają za 1200 zł, a jarają się sytuacją na ukrainie, mimo że cała Europa wypięła się dupą... czy koleś, którego wk***ia to co się dzieje w Polsce (np. zaledwie 40 tys. żołnierzy zdolnych do walki). Chcesz walczyć za ukrainę to wypie**alaj do nich.

Ch...........mi

2014-08-30, 18:38
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



ciekawe kto jest większym... debile, które zapie**alają za 1200 zł, a jarają się sytuacją na ukrainie, mimo że cała Europa wypięła się dupą... czy koleś, którego wk***ia to co się dzieje w Polsce (np. zaledwie 40 tys. żołnierzy zdolnych do walki). Chcesz walczyć za ukrainę to wypie**alaj do nich.


To było do tego przygłupa powyżej. A w sumie jak już masz pełne gacie to możesz się z tym powyżej polizać po fiutach.

O_Co_Ci_Chodzi

2014-08-31, 15:16
ch*jzwami napisał/a:


To było do tego przygłupa powyżej. A w sumie jak już masz pełne gacie to możesz się z tym powyżej polizać po fiutach.



Pełne gacie to będziesz zaraz ty miał, niedługo rok szkolny się zaczyna...