18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec wyraża swoją opinię...

Halman • 2024-02-21, 10:05

coś nie coś o Polakach...

freaky

2024-02-21, 13:14
Już przewijają się opinie wśród Ukraińców, że Polacy są gorsi od Rosjan. Grubo. Wkrótce będą musieli znaleźć winnego swojej porażki z Rosją i coś czuję, że obarczą nią Polskę.

ProVVe

2024-02-21, 13:16
pazuzu napisał/a:

Nie chce bronić ukrainców ale trzeba mieć na uwadze ruskich trolli którzy prowokują do takiej wzajemnej niechęci.
Nawet wśród polskich strajkujących rolników są ruscy agenci



Bardziej obstawiam idiotów niz agentów :-D , a wierz mi ojjj znam paru

witossnn

2024-02-21, 13:43
mogą tej pomocy nie przyjmować nikt im nie wcidka na siłę ,,,sprzętu też niech nie biorą i powrót do domu ,,,papapa,,,

JebacPiSForever

2024-02-21, 13:48
O nie! Tylko nie ten ze śmietanką! k***a dzwonie po Szakala będzie killim.

patmon

2024-02-21, 13:54
Nie wiem, czy będzie miało to znaczenie i większy sens napisania tego tutaj, ale do wszystkich Was bracia moi mili Sadole, szczególnie do tych, którzy wielokrotnie pisali na stronach tego portalu, że Europa zachodnia sama sobie winna, czytaj Sranglja, Francja, Holandia, Belgia, Niemce i cała reszta, nie wspominając Szwecji, Norwegii i Finlandii, pozwoliła sobie nawpuszczać czarnego Luda z Afryka , który od lat wzbogaca intelektualnie oraz asymiluje się wdzięcznie z gospodarzem, to zwróćcie uwagę może, że do Polski ciężko i dosyć daleko dostać się pontonem, czy łódką typu kajak rodzinny, ale mamy swoich murzynów maści wszelkie Ruskich i Mongolskich, weź zobacz i posłuchaj dookoła gdziekolwiek i skądkolwiek jesteś, ppmijam już wielkie miasta, oni są wszędzie dookoła, i w razie gdyby zaczął się jakiś armageddon zwany trzecią wojną światową lub rasową, to odróżnić białego od asfalta czy innego brudasa będzie łatwiej, niż Polakom na ziemiach polskich kto Polak, a kto rusek, upadliniec czy jaki inny obcy. W Polsce jest ich w h*j, za dnia pchają dzieciaków do polskich szkół, a w nocy zamiast modlitwy, czy książki na dobranoc prezentują im widły i siekiery tak mają dziękować Polsce i Polakom za gościnność i schronienie. To wszystko zostało przemyślane i zaplanowane, i takie pie**olenie Sadola, że Polska sobie nie pozwoli na to stało się u Niemca, czy gdziekolwiek dalej, to powtórzę raz jeszcze mamy już ich miliony wmieszane w tłum, wróg jest wśród nas :shock:

pitteroo

2024-02-21, 14:16
Chcesz zrobić coś dla Ukrainu złap ukra i wyślij go na front, do jego domu :-P

Bul_od_bytu

2024-02-21, 14:59
Póki co niby w handlu z widłolandem jesteśmy na plus, ale jakby dzielne gieroje co to u nas siedzą naj***ni pojechały z Polski w p*zdu kopać okopy pod Kijowem to bylibyśmy jeszcze bardziej do przodu.
Szkoda, że widlarze nie bojkotują 800+, RKO, becikowego i innych gratisów, które Polska im funduje przez kolejne 4 miesiące bo w sejmie krąży temat o ustawie przyznającej ukraińcom prawa wyborcze więc niedługo będą to mieli z automatu.

DEADmanPL

2024-02-21, 14:59
ch*ja wiem co mówi, ktoś mi wyjaśni?

ryba26

2024-02-21, 15:02
Co ten ku*as opowiada?

tolek01

2024-02-21, 15:07
łajza powinna na froncie za mięso armatnie robić

tajfunkanalia

2024-02-21, 15:08
Ale bym mu kose ożenił w ten zapleśniały ryj.

Kefir30

2024-02-21, 15:25
Oby ci całą rodzinę wymordowali sk***ysynu

Senpai11

2024-02-21, 15:27
gars napisał/a:

Pora wystawić ukraincom rachunek za całe wsparcie...



wstawaj zesrales sie

dżonyłojlker

2024-02-21, 15:38
Senpai11 napisał/a:

wstawaj zesrales sie



Założyłaś/eś/oś konto po wybuchu wojny domowej u rusków, a doskonała większość twoich postów to jakieś artykuły w temacie wojny.
Wygląda, że to ty się zesrałaś/eś/oś :roll: