18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec wyraża swoją opinię...

Halman • 2024-02-21, 10:05

coś nie coś o Polakach...

Autor

2024-02-21, 11:33
Irenvelle napisał/a:

Nie dajcie sie manipulowac, takie video to sobie moze kazdy ciec zrobic, nawet ruski. Ukraincy jak wszyscy, sa rozni, ale teraz sa w dupie i bronia swojego kraju jak polacy z bolszewikami



Przestań pie**olić.
Wystarczy posłuchać Zwarycza, by mieć o nich odpowiednie zdanie.
Przeczytaj umowę z grudnia 2016 roku zawartej pomiędzy Rządem Rzeczypostpolitej Polskej, a gabinetem Ministrów Ukrainy. Odnieś to do postawy urzedników ukraińskich wobec naszego Kraju, wróć tu i wyedytuj ten wpis.
Ukraińców powinno się zaorać, za to co otrzymali i za to jak nas traktują.

pazuzu

2024-02-21, 11:49
Nie chce bronić ukrainców ale trzeba mieć na uwadze ruskich trolli którzy prowokują do takiej wzajemnej niechęci.
Nawet wśród polskich strajkujących rolników są ruscy agenci




Bart47

2024-02-21, 12:02
pazuzu napisał/a:

Nie chce bronić ukrainców ale trzeba mieć na uwadze ruskich trolli którzy prowokują do takiej wzajemnej niechęci.
Nawet wśród polskich strajkujących rolników są ruscy agenci


To, że politycy wspierają Ukrainę nie oznacza, że zwykli obywatele nie mogą kibicować Rosji, a ta flaga to dawna flaga państwa, którego Ukraina była częścią.

Kulabambula

2024-02-21, 12:08
Pomioty ukraińskie są jak psy rozumieją tylko pieść i kopa.
Chwała Wielkiej Rosji za to co robią z tym robactwem.

warszawiak123

2024-02-21, 12:15
Twardziel walczy za ch*j wie co pewnie honor bo tego im brakuje

MysteryMan

2024-02-21, 12:22
Bart47 napisał/a:

To, że politycy wspierają Ukrainę nie oznacza, że zwykli obywatele nie mogą kibicować Rosji, a ta flaga to dawna flaga państwa, którego Ukraina była częścią.



No jak ktoś kibicuje roSSji to jest po prostu upośledzony i tak należy go traktować.

pazuzu napisał/a:

Nie chce bronić ukrainców ale trzeba mieć na uwadze ruskich trolli którzy prowokują do takiej wzajemnej niechęci.
Nawet wśród polskich strajkujących rolników są ruscy agenci



Słyszałem o tym w radiu ponoć temu pajacowi postawią zarzuty.

"W ewidentnie złym kierunku poszedł też rolnik (lub prowokator) na proteście w Gorzyczkach, niedaleko granicy z Czechami. "Uzbrojony" w nielegalną w Polsce flagę Związku Sowieckiego wywiesił transparent o treści "Putin, zrób porządek z Ukrainą i Brukselą - i z naszymi rządzącymi".

Ten konkretny przypadek zakończy się prawdopodobnie karą - jak poinformowało MSWiA, transparent został usunięty, a w jego autorem zajmują się obecnie policja i prokuratura."

Halman

2024-02-21, 12:23
MysteryMan napisał/a:

Słyszałem o tym w radiu ponoć temu pajacowi postawią zarzuty.



no i bardzo dobrze...

dżonyłojlker

2024-02-21, 12:30
"Sprostowanie" dla tych co piszą aby UPAdlińskie ścierwo wypie**alało do siebie na UPAdlinę - to jest na UPAdlinie, zwróćcie uwagę, że ceny są w tych UPAdlińskich kopiejkach.
A tak poza tym, wszystko co gada po rusku i po niemiecku, do piachu, a przede wszystkim robactwo co gada po hebrajsku.

frankov8

2024-02-21, 12:41
I dobrze mają do tego prawo u siebie, polscy rolnicy sprzedali się uni to teraz mają za swoje, a za nie przepuszczanie pomocy wojskowej na Ukrainę powinno się nimi zająć ABW. Ukraincy wcale nie musieliby walczyć z Ruskimi, mogliby uznać że oni też są ruskimi ludźmi i za Sanem stałyby ruskie czołgi i rosyjska armia uzupełniłaby się o milion żołnierzy, dlatego według mnie ci protestujący rolnicy na granicy to zdrajcy powinni protestować w Warszawie, Brukseli i przeciwko tym którzy skupują Ukrainskie zboże a nie przeciwko Ukraincom.

Krak

2024-02-21, 12:42
Tulkas napisał/a:

za takie zachowania i publiczne prowokacje powinna być deportacja na Ukrainę i na front!!! w moment by mu rura zmiękła, a kolejni mieli by bardziej otwarty umysł na takie akcje



Ja pie**ole, ...widlarzowi chodzi o polskie produkty w sklepach na ukrainie, ..do niektórych to nawet filmy nie docierają

dżonyłojlker

2024-02-21, 12:46
frankov8 napisał/a:

I dobrze mają do tego prawo u siebie, polscy rolnicy sprzedali się uni to teraz mają za swoje, a za nie przepuszczanie pomocy wojskowej na Ukrainę powinno się nimi zająć ABW. Ukraincy wcale nie musieli by z Rosją walczyć, mogli by uznać że oni też są ruskimi ludźmi i za sanem stały by ruskie czołgi i rosyjska armia uzupełniła by się o milion bitnych żołnierzy, dlatego według mnie ci protestujący rolnicy na granicy to zdrajcy powinni protestować w Warszawie.



Na sadolu jest ogromna ilość kretynów. Nie wiem czy gdzieś indziej można znaleźć tylu downów w jednym miejscu, ale coś takiego mógł napisać tylko UPAdliniec :rofl:

MiszMasz

2024-02-21, 12:52
lepsze te produkty w supermarkecie niż te zgniłe ukraińskie zborze

SkoPio1

2024-02-21, 13:05
zwierzak30 napisał/a:

po Polsku.



Jesteś z Goralenvolku?

Jeśli nie, to pisz po polsku.
;>>>




„coś nie coś”
  

Bzdura.
Coś niecoś, ew. wszystko razem, ale to już wtedy wyższa szkoła jazdy.
;>>>

Bart47

2024-02-21, 13:05
'Ukraińcy zostali wpuszczeni w maliny przez Amerykanów. To CIA stało za wywołaniem majdanu, wykorzystując do tego m. in. polskich polityków. Ukraina była zachęcana do wstąpienia do unii i NATO, a po inwazji 2022 sam Borys Johnson zablokował gotowy już rozejm i nakazał walczyć. Kto uciekł z Ukrainy wracać raczej nie zamierza, a ci co zostali walczą w imię interesów oligarchów.' Tak słyszałem.

cesarz1982

2024-02-21, 13:07
KuBuX napisał/a:

Mieć możliwość od tak kogoś zlokalizować mym marzeniem..



Sergiej vladi znajdziesz na insta