18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec mierzy z pistoletu do Polaków we Wrocławiu

PiotrusCinek88 • 2023-11-26, 10:34

Było dwóch Polaków i grupka ikraińców. Doszło do bójki. W pewnym momencie Polak wziął cegłówkę i w obronie własnej uderzył mężczyznę z brodą w głowę. W odwecie obcokrajowiec rozbił szklaną butelkę na głowie Polaka. Dwóch Polaków uciekło bo się wystraszyli ale zostawili przez to wszystko torbę z zakupami. Po chwili wrócili po torbę i ponownie ukraińcy na nich napadli i wtedy jeden z nich wyciągnął broń - relacjonuje świadek zdarzenia"

jbćTalmud

2023-11-30, 07:06
Pamiętajcie Polacy. Banderowskiego uzbrojonego ś.....a najechało na nasz koszt miliony.

Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie wiemy jak było naprawdę a napisać można wszystko. Mogło być tak, że dwóch wielkich panów polaczków wystartowało bez powodu do Ukraińców, mogło być też całkowicie na odwrót. Nie mnie to oceniać. Każdego, kto szuka guza, powinna dopaść szybka karma, niezależnie od narodowości, numeru buta czy długości fiuta. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.



wiemy, że bierzesz banderolskie druty na dwa baty

Bul_od_bytu

2023-11-30, 09:21
Rak.Odbytu napisał/a:

Tak dokładniej, te stare konta gdzieś tam sobie istnieją ale mam to w dupie (nomen omen). Ban jest na 30 dni ale nie czekam, tylko porzucam i zakładam następne. Bo mi nie zależy, potrafisz to zrozumieć? Chyba nie. Dla takich jak ty reputacja w necie to całe życie bo innego nie masz, zgadza się?
Bo my tu jesteśmy obaj takie sadolowe kryptopedały, kłócimy się dla picu, jak to między kochankami bywa. A gdy sobie nie dopie**alamy to wymieniamy pedalskie doświadczenia. Jego ksywka jest stąd, że to twardziel i jedzie na sucho, choć od dawna mu mówię: smaruj chłopie, bo najpierw hemoroidy, a później nowotwór! Wiem coś o tym.
Ale on nie słucha, chyba go to jara, załaduj mu lepiej ten papier, może zmądrzeje.
Jest na Sadolu jeszcze trzeci pedał, ale trochę nieśmiały, jego ksywka: LubięWdupkę.



Jak zwykle wydaliłeś z siebie całą gówno wartą mądrość. Ogarnij się wybryku ewolucji z tymi multikontami bo jeszcze sam uwierzysz w głupoty, które pie**olisz.
Twój stary jakby wiedział co zrobi to by wytarł ch*ja w firankę :roll:

darek1234 napisał/a:

Zbanowali mu dwa konta i administratorzy wyrozumiali?! Z ciebie logik jak ze smarków makaron



Dareczku o mózgu wielkości ziarnka ryżu wiem, że to może wykraczać poza twój poziom pojmowania, ale tak było. Dziś chyba nawet dostał kolejne ostrzeżenie więc idź być debilem gdzieś indziej.

darek1234

2023-11-30, 10:06
Bul_od_bytu napisał/a:

Dareczku o mózgu wielkości ziarnka ryżu wiem, że to może wykraczać poza twój poziom pojmowania, ale tak było



Magic Logik v. 2.0... Lepiej nie pisz nic więcej, bo wychodzisz na przygłupa

Bul_od_bytu

2023-11-30, 11:42
darek1234 napisał/a:

Magic Logik v. 2.0... Lepiej nie pisz nic więcej, bo wychodzisz na przygłupa



Sam ci debilu o tym napisał. Przesadziłem z tym ziarnkiem ryżu, łeb to masz jednak pusty :D

OlejhunterPL

2023-11-30, 19:10
Rak.Odbytu napisał/a:

Tak dokładniej, te stare konta gdzieś tam sobie istnieją ale mam to w dupie (nomen omen). Ban jest na 30 dni ale nie czekam, tylko porzucam i zakładam następne. Bo mi nie zależy, potrafisz to zrozumieć? Chyba nie. Dla takich jak ty reputacja w necie to całe życie bo innego nie masz, zgadza się?
Bo my tu jesteśmy obaj takie sadolowe kryptopedały, kłócimy się dla picu, jak to między kochankami bywa. A gdy sobie nie dopie**alamy to wymieniamy pedalskie doświadczenia. Jego ksywka jest stąd, że to twardziel i jedzie na sucho, choć od dawna mu mówię: smaruj chłopie, bo najpierw hemoroidy, a później nowotwór! Wiem coś o tym.
Ale on nie słucha, chyba go to jara, załaduj mu lepiej ten papier, może zmądrzeje.
Jest na Sadolu jeszcze trzeci pedał, ale trochę nieśmiały, jego ksywka: LubięWdupkę.



No spoko, bawcie się tam chłopaki w swoim gronie. Nie będę wam przeszkadzał.

:roll:

bambinizm

2024-03-29, 20:06
Bójka jak w siemiatyckim Polonezie