18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukrainiec mierzy z pistoletu do Polaków we Wrocławiu

PiotrusCinek88 • 2023-11-26, 10:34

Było dwóch Polaków i grupka ikraińców. Doszło do bójki. W pewnym momencie Polak wziął cegłówkę i w obronie własnej uderzył mężczyznę z brodą w głowę. W odwecie obcokrajowiec rozbił szklaną butelkę na głowie Polaka. Dwóch Polaków uciekło bo się wystraszyli ale zostawili przez to wszystko torbę z zakupami. Po chwili wrócili po torbę i ponownie ukraińcy na nich napadli i wtedy jeden z nich wyciągnął broń - relacjonuje świadek zdarzenia"

ellsworth

2023-11-27, 20:28
PIs napisał/a:

Tak, broń upadlińców. Takich jak Ty powinni właśnie deportować.



ch*ja mnie obchodzi czy Ukrainiec, czy Marsjanin! Jeśli sami napadli Ukraińca to sami sobie winni.

Rak.Odbytu

2023-11-27, 21:17
Bul_od_bytu napisał/a:

A wy dalej karmicie tego zjeba co już 3 konto w ciągu miesiąca zakłada i wciąż pie**oli swoje pseudointelektualne wywody?


Poprawka: sto trzydzieste siódme konto, nie doceniasz mnie.
A jak tam twoje bóle, ciągle jedziesz na sucho? Smaruj, chłopie bo skończysz z nowotworem, poważnie mówię!

Andrzejt8

2023-11-27, 22:44
Tuston_bobczak napisał/a:

Powinny powstać gruby chłopaków wyłapujące i spuszczające im wielki profilaktyczny wpie**ol . Poj***ło się w czapkach żeby u nas w kraju naszym rodakom grozić klamka , ale u siebie z tego chlewu uciekają w popłochu przed rusem cwaniaczki w dupę j***ne



XDD sam sobie lataj za tymi zjebami, juz kruwa widze jak giniesz za jakiegos ukrainca, ktorych swoją droga w polsce jest z 2-3mln

Wiewór

2023-11-28, 02:26
Dwóch Polaczków zrobiło dym w sklepie należącym do Ukraińców.
Ukraińcy chcieli pogonić nachlane bydło.
Pistolet to oczywiście replika asg.

Funnek

2023-11-28, 07:39
Prosto na front. Tam niech sobie krzyczą "slava ukrainie"

żmij

2023-11-28, 09:47
Rak.Odbytu napisał/a:

Bo napisane na Sadolu to musi być święta prawda. Nie ważne, że przez jakiegoś anonima co nawet literówek nie poprawił. I nie ważne, że jakaś gazeta pisze inaczej, bo na pewno jest w rękach Żydów, jak wszystkie media, których przekaz mi się nie podoba.
Oto logika sadolskiego troglodyty z kawałkiem gówna w mózgu.



To z tej samej gazety, geniuszu. Wystarczyło przeczytać cały artykuł, żeby wiedzieć, że wypowiedzi wszystkich stron zajścia wzajemnie się wykluczają.
A Jüdische Zeitung wyciąga normalne dla niej wnioski.

Rak.Odbytu

2023-11-28, 11:38
żmij napisał/a:

To z tej samej gazety, geniuszu. Wystarczyło przeczytać cały artykuł, żeby wiedzieć, że wypowiedzi wszystkich stron zajścia wzajemnie się wykluczają.
A Jüdische Zeitung wyciąga normalne dla niej wnioski.


Po pierwsze, wrzuciłeś link do Sadola.
Po drugie: "Wystarczyło przeczytać cały artykuł, żeby wiedzieć, że wypowiedzi wszystkich stron zajścia wzajemnie się wykluczają. " - No właśnie, ale ty bezkrytycznie łykasz wersję zgodną z twoimi poglądami, a wykluczasz inną. Interpretacja jakiegoś anonimowego "autora nagrania" jest bardziej wiarygodna niż oświadczenie policji?

żmij

2023-11-28, 12:37
Rak.Odbytu napisał/a:


Po drugie: "Wystarczyło przeczytać cały artykuł, żeby wiedzieć, że wypowiedzi wszystkich stron zajścia wzajemnie się wykluczają. " - No właśnie, ale ty bezkrytycznie łykasz wersję zgodną z twoimi poglądami, a wykluczasz inną. Interpretacja jakiegoś anonimowego "autora nagrania" jest bardziej wiarygodna niż oświadczenie policji?



I vice versa. Wersja kogoś, kto udostępnił i upublicznił nagranie jest dla ciebie mniej ważna i wiarygodna, niż mętne tłumaczenia uczestników zajścia, na których oparły swoje wnioski nieroby z Policji.


Rak.Odbytu napisał/a:

Po pierwsze, wrzuciłeś link do Sadola.



Wiem. Nie ma to znaczenia.
https://gazetawroclawska.pl/awantura-na-strzegomskiej-we-wroclawiu-bron-w-dloni-mlodego-mezczyzny-i-przerazeni-swiadkowie/ar/c1-18105895

OlejhunterPL

2023-11-28, 14:41
Bul_od_bytu napisał/a:

A wy dalej karmicie tego zjeba co już 3 konto w ciągu miesiąca zakłada i wciąż pie**oli swoje pseudointelektualne wywody?



?????

darek1234

2023-11-28, 18:24
żmij napisał/a:

I vice versa. Wersja kogoś, kto udostępnił i upublicznił nagranie jest dla ciebie mniej ważna i wiarygodna, niż mętne tłumaczenia uczestników zajścia, na których oparły swoje wnioski nieroby z Policji.
Wiem. Nie ma to znaczenia.



Żmiju, tam jest napisane tak: "Zajście na Strzegomskiej - tak opisywaliśmy je 25 listopada opierając się na relacjach świadków". Ok?

lukas_21221

2023-11-28, 18:45
Andrzejt8 napisał/a:

XDD sam sobie lataj za tymi zjebami, juz kruwa widze jak giniesz za jakiegos ukrainca, ktorych swoją droga w polsce jest z 2-3mln



2-3 mln to optymistyczne wyliczenia. 70% Wrocławia to juz j***ne ukry, a gdzie tam reszta

Bul_od_bytu

2023-11-29, 02:21
OlejhunterPL napisał/a:

?????



Rak.Odbytu, znany wcześniej jako Odbyt Biskupa, później jeszcze ze 2 konta, które od razu mu zbanowano, ale widzę, że moderatorzy wyrozumiali dla zwierząt i jednak dają mu szczekać dalej.
To taki lokalny debil, który prowokuje do dyskusji, sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem.

darek1234

2023-11-29, 21:01
Bul_od_bytu napisał/a:

Rak.Odbytu, znany wcześniej jako Odbyt Biskupa, później jeszcze ze 2 konta, które od razu mu zbanowano, ale widzę, że moderatorzy wyrozumiali dla zwierząt i jednak dają mu szczekać dalej.
To taki lokalny debil, który prowokuje do dyskusji, sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem.



Zbanowali mu dwa konta i administratorzy wyrozumiali?! Z ciebie logik jak ze smarków makaron

OlejhunterPL

2023-11-29, 21:24
Bul_od_bytu napisał/a:

Rak.Odbytu, znany wcześniej jako Odbyt Biskupa, później jeszcze ze 2 konta, które od razu mu zbanowano, ale widzę, że moderatorzy wyrozumiali dla zwierząt i jednak dają mu szczekać dalej.
To taki lokalny debil, który prowokuje do dyskusji, sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem.



To przez niego zmieniłeś nick na "Ból dupy" poetycko wyrażony? Koleś musiał być naprawdę drażniący.

Swoją drogą dopiero teraz przeczytałem Twój nick i az się zdziwiłem jak trafiłem w samo sendo ostatnim komentarzem. Trzym papier ścierny i 3maj się, nie puszczaj się.

Rak.Odbytu

2023-11-29, 22:30
Bul_od_bytu napisał/a:

Rak.Odbytu, znany wcześniej jako Odbyt Biskupa, później jeszcze ze 2 konta, które od razu mu zbanowano, ale widzę, że moderatorzy wyrozumiali dla zwierząt i jednak dają mu szczekać dalej.
To taki lokalny debil, który prowokuje do dyskusji, sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem.


Tak dokładniej, te stare konta gdzieś tam sobie istnieją ale mam to w dupie (nomen omen). Ban jest na 30 dni ale nie czekam, tylko porzucam i zakładam następne. Bo mi nie zależy, potrafisz to zrozumieć? Chyba nie. Dla takich jak ty reputacja w necie to całe życie bo innego nie masz, zgadza się?

OlejhunterPL napisał/a:

To przez niego zmieniłeś nick na "Ból dupy" poetycko wyrażony? Koleś musiał być naprawdę drażniący.
Swoją drogą dopiero teraz przeczytałem Twój nick i az się zdziwiłem jak trafiłem w samo sendo ostatnim komentarzem. Trzym papier ścierny i 3maj się, nie puszczaj się.


Bo my tu jesteśmy obaj takie sadolowe kryptopedały, kłócimy się dla picu, jak to między kochankami bywa. A gdy sobie nie dopie**alamy to wymieniamy pedalskie doświadczenia. Jego ksywka jest stąd, że to twardziel i jedzie na sucho, choć od dawna mu mówię: smaruj chłopie, bo najpierw hemoroidy, a później nowotwór! Wiem coś o tym.
Ale on nie słucha, chyba go to jara, załaduj mu lepiej ten papier, może zmądrzeje.
Jest na Sadolu jeszcze trzeci pedał, ale trochę nieśmiały, jego ksywka: LubięWdupkę.