18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraineball a ruski Krym

Alien_12 • 2014-03-13, 18:35
Tak w skrócie wygląda sytuacja ;-)



Z fejsa

LICH0

2014-03-13, 19:07
Kolejny gówniany obrazek nie mający nic wspólnego z sytuacją.... ale ważne, że na czasie więc wrzucają :homer:

H1ghlander

2014-03-13, 19:47
Libertinus napisał/a:

Kolejny gówniany obrazek nie mający nic wspólnego z sytuacją.... ale ważne, że na czasie więc wrzucają :homer:



nie zesraj sie.

Sławihuj

2014-03-13, 19:50
@up

Wania kak ty sia powodisz?

fremen007

2014-03-13, 19:55
To nie tak, ale przyznam że mnie rozbawił :P

SztywnyDrąg

2014-03-13, 19:57
Na tym obrazku jest więcej kłamstw niż w przeciętnym zdaniu Tuska.

Go...........Fr

2014-03-13, 19:57
powiem tak, bez wódki się nie obejdzie :wodka:

H1ghlander

2014-03-13, 20:01
Sławih*j napisał/a:

@up

Wania kak ty sia powodisz?



a dobrze sławny h*ju z Rusinowa.

peszeq

2014-03-13, 20:12
Wszędzie już pełno komentarzy/rysuneczków wybielających działania ruskich i tylko
nie wiem czy to boty może 5 kolumna czy zwykłe przygłupy....

H1ghlander

2014-03-13, 20:17
peszeq napisał/a:

Wszędzie już pełno komentarzy/rysuneczków wybielających działania ruskich i tylko
nie wiem czy to boty może 5 kolumna czy zwykłe przygłupy....


to na pewno stado agentów.

zielak300

2014-03-13, 20:26
Tak to właśnie wygląda. Zachodnie kraje od dawna chcą zniszczyć Rosję i zmniejszyć jej wpływy na świecie. Rodzime media wyprały wam mózgi widzę.

Kislowy_wampir

2014-03-13, 20:33
Nie wiem co chcecie od rosji ? wyszłaz długów i idzie do przodu w dupie ma kryzys i putin twarda ręką trzzyma swiat za jaja :) i to mi się podoba jego polityka, no ale lepiej walczyć o wolność ukrainy a raczej banderowców chcacych polskiej ziemi niz zawalczyc o to co dzieje sie we wlasnej ojczyźnie :) moze jak gimbaza zacznie zarabiac a nie zyc na mamusinej kasie to otworzy oczzy :)

Samudaripen

2014-03-13, 20:36
Co Ślązacy robią na Ukrainie? Czy może powiecie mi że odwrócona flaga Ukrainy też jest na specjalnie..

Ol...........up

2014-03-13, 20:37
Na szczęście Unia na Rosję jest za krótka, a Obama jest za daleko.

F-ICE

2014-03-13, 20:40
Ludzie Widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki? Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy? Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała? Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? A może JE Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle? Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem? Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko? Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium? Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe? Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich??? Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro? Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny?