18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraineball a ruski Krym

Alien_12 • 2014-03-13, 18:35
Tak w skrócie wygląda sytuacja ;-)



Z fejsa

BDrummer

2014-03-13, 20:44
UP@ Polać mu dobrze prawi !!

H1ghlander

2014-03-13, 20:56
USA to to samo co Ruskie tylko z ładniejszą mordą.

solarik13

2014-03-13, 21:16
BDrummer napisał/a:

UP@ Polać mu dobrze prawi !!



to jest spam

peszeq

2014-03-13, 21:18
F-ice widzę że zmarnowałeś swój czas w ławce ,do szkoły było pod górkę ? Jak ci tak tęskno za matuszko rosjo -droga wolna
spieprzaj na białorus pros o azyl -tam pełno debili będziesz jak w domu

Ma...........l2

2014-03-13, 21:20
@F-ICE nie rosja daje nam gaz najdrożej w Europie, prawie cały czas nas okupują itp.Jak tak podoba ci się rosja to wypie**alaj w podskokach do nich będziesz miał tam zajebiste życie

sooran

2014-03-13, 21:24
@Samudaripen

Nie wiem czym kierował się autor obrazka, ale faktem jest, że kolejność kolorów na Ukraińskiej fladze długo nie była ustalona. Po I wojnie światowej, kiedy Ukraińcy myśleli o tworzeniu własnego państwa, bywały sytuacje, że równolegle stosowano niebiesko-żółtą i żółto-niebieską.

F-ICE

2014-03-13, 21:37
Marvel2 napisał/a:

@F-ICE nie rosja daje nam gaz najdrożej w Europie, prawie cały czas nas okupują itp.Jak tak podoba ci się rosja to wypie**alaj w podskokach do nich będziesz miał tam zajebiste życie



W którym miejscu napisałem że podoba mi się Rosja? Porównałem po prostu jej odziaływanie na nasz kraj z tym co robi zachód. Czytanie ze zromieniem się kłania.

peszeq napisał/a:

F-ice widzę że zmarnowałeś swój czas w ławce ,do szkoły było pod górkę ? Jak ci tak tęskno za matuszko rosjo -droga wolna
spieprzaj na białorus pros o azyl -tam pełno debili będziesz jak w domu



Kolejny mądry inaczej :-? . Ja bym tobie proponował wrócić do szkoły, czytanie ze zrozumieniem to chyba 3 czy 4 klasa podstawówki.


PS. Bym zapomniał. Żeby nie było niedomówień- tak jestem agentem NKWD wynajętym przez Putina do pisania prorosyjskich komentarzy albo bootem, jak wolicie.

gacek2121

2014-03-13, 23:24
Rzygam już tą Ukrainą, polscy politycy pokazujący się jako wielcy sojusznicy wspierający z punktu widzenia prawnego nielegalne obalenie ukraińskiego rządu (inna sprawa jest ze ten rząd z prawem miał mało wspólnego), którzy w Polsce o wiele łagodniejsze postępowanie obywateli nazywają bandytyzmem. Przyjmowanie uchodźców z Ukrainy czy tez leczenie w polskich szpitalach za nasze pieniądze(nie mowie o przypadkach drastycznych, w których pomoc jest potrzebna szybko) gdzie Polak czeka na badania pół roku.
A i zanim znowu zaczniecie tak ochoczo bronic Ukraińców poczytajcie co oznaczają te czerwono czarne flagi, które widniały na majdanie czy tez teraz pojawiające wie na Krymie :)

peszeq

2014-03-13, 23:25
Widzę żeś młody w wojsku nie byleś życia nie znasz ;)
Po pierwsze rosjanie nie kupują ziemi -oni przyjeżdżają czołgami i minują teren ! Za Krym nic nie zapłacili ? tak?
-jesteśmy zadłużeni /płacimy haracz jak by nie zwal może być np Gazprom
-jaki kraj kupuje zakłady Polsce za bez cen a potem je likwiduje? Uganda? co miałeś na myśli?
-tak w europie powstają przepisy normalizujące rynek/możesz nie rozumieć/z historii też jesteś noga .
-rosjanie nie roszczą pretensje do 1/3 tylko do całosci
- Z tego co mi wiadomo to nie ma misji Libii, Syrii, Iranie są tam za to rosyjscy doradcy wojskowi
-rosja nie wspiera naszych wrogów -ona nim jest.
F-ICE wstąp do armi czerwonej zanim ona wstąpi do ciebie !
Osetia Poludniowa! Naddniestrze !Abchazja!Czeczenia!Krym!
A tak bez osobistej urazy musisz być ruskim lub debilem

MateuszMmz

2014-03-13, 23:47
sooran Ja wiem czym sie kierował autor - chciał zrobić nastepnego Polandball'a z odwróconymi kolorami.

A jeśli nie wiesz jakie kolory ma flaga Ukrainy, to zapamiętaj: zboże, a nad nim błękitne niebo

To tak w miarę kulturalnie, bo o tej godzinie nie chce mi sie wyzywać innych od kretynów

UBcjaPOLSKA

2014-03-14, 00:29
@peszek, ja nie wiem, czy Ty troll jesteś czy tak na poważnie, ale jedną rzecz Ci wyjmę, bo aż mnie boli:

-tak w europie powstają przepisy normalizujące rynek/możesz nie rozumieć/z historii też jesteś noga .

Było takie państwo co miało znormalizowaną produkcję - ZSSR.

xbandzior

2014-03-14, 10:28
widze ze na forum sa pro banderowskie wypowiedzi i to jeszcze najwyzej piwowane
co w tym kraju sie dzieje

Shaggy93

2014-03-14, 10:45
najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że obie strony mają racje... ale dalej twierdze, że od wschodu gorszy jest tylko zachód. no i feministki, nie lubię feministek :/

szponiasty

2014-03-14, 19:33
Zamieszanie USA zostało udowodnione i jest niepodważalne, tak jak to że USA "zainwestowało" 5mld USD w ten przewrót.


Projekt-Facorzeł

2014-03-14, 19:36
Durne w ch*j.
Majdan to był przekrój ludzi od lewa do prawa i w każdym wieku - kto tego nie widzi jest tak durni jak cała reszta łykających propagandę putina. Ataków na Rosjan nie było i nie ma do tej pory. Ruscy 3 Ukraińców zabili wczoraj w Doniecku ;( a będąc Ukraińcami sami byście z flagą bandery biegali bo oni nie maja nikogo innego kto walczył kiedyś za Ukrainę

www.facebook.com/PutinPlease