18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińcy [edit: Gruzini] pobili polaków...

toniemojekonto • 2023-08-25, 17:14
Dzisiejszej nocy ok godz.00:57 do ośmio osobowej grupy polskiej młodzieży bawiącej się na bulwarach wiślanych (19-22 lata) podeszła grupa 12 osób podających się za Ukraińców.
Zażądali od biesiadników aby kolejno ustawiali się i wykrzykiwali hasło "slava Ukrainie". Polacy odmówili twierdząc, że są Polakami i nie będą wykrzykiwać tych tekstów.
Wówczas rozpoczęło się ich bicie i kopanie.Osiem osób doznało urazów wielonarządowych, a jedna z nich (student psychologii) przebywa w szpitalu.
Przybyła na miejsce tzw.policja czytaj milicja obywatela kaczyńskiego spisała sprawców i zwolniła.






[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-08-26, 20:54 ]
tedwaha napisał/a:

j***ny ciemnogród powiem wam tyle, okazało się że to Gruzini a nie Ukraińcy


Siriuz

2023-08-27, 23:48
CzerstWybut napisał/a:

No dalej siriuz dawaj te twoje argumenty...



Ty i Twoje alterkonta? Rozczulający jesteś, ile ich jeszcze masz?

Michał584

2023-08-28, 06:40
Policja ich puściła wolno, a za szarpnięcie torebki lgbt 3 lata bezwzględnego więzienia. Boże gdzie ja żyje?!

CzerstWybut

2023-08-28, 09:29
Siriuz napisał/a:

Ty i Twoje alterkonta? Rozczulający jesteś, ile ich jeszcze masz?



Przeważnie sie powstrzynuje od osądzania czy ktoś jest ruską onucą tak w tym przypadku można być 100% pewnym że jesteś śmierdzącą na kilometr onucą, i to taką mega tanią bo nawet nie potrafisz odpowiadać na proste pytania, a do tego te twoje teorie o buczy :lol: no już k***a większego debila nie trafiłem, nawet się nie ukrywasz ze swoimi onucowymi teoriami. Próbujesz nas tu Polaków przekonywać do swoich onucowych teorii wprost od króla waszej propagandy sołowiowa. Jesteś typową onucą co musi mieć coś wspólnego z tym gównopadołem ruskim bo ich bronisz i nie jesteś w stanie podać argumentu dlaczego to robisz.

Gównopapke siejesz po internetach nie potrafiąc nawet tego usprawiedliwiać, powinni ci obniżyc wypłaty za słabą wiarygodnośc. Mamy tu w ch*ju takich wysłanników z kacapstanu i ukrainy, nie ma sensu z tobą dyskutować bo nawet nie potrafisz merytorycznie odpowiadać. Jedyne co można wywnioskowac z twoich ostatnich wypowiedzi to to że jesteś p*zdą i boisz się podejścia Polaków do sprawy.

Adimik16

2023-08-28, 23:26
neo001 napisał/a:

Ja mogę ci powiedzieć. Zwykły kacap ma nas w dupie w przeciwieństwie do upadlińskiego bydła. Dobrze napisał nie nasza wojna i nie nasze małpki. Jesteśmy w NATO i tego się trzymajmy, a upadlinie daliśmy w ciul za dużo, bo poza sprzętem i wsparciem w postaci szkoleń nic więcej dać nie powinniśmy. Upadlińce nami gardzą, ale oficjalnie tego nie powiedzą, bo nie mogą w obecnej sytuacji. Śmiać mi się chce jak ktoś powie upadliniec-Polak dwa bratanki, dosłownie już wiem że mam doczynienia z kretynem podchodzącym do sprawy emocjonalnie.



zwykły kacap miał nas w dupie ale dziś ich cesarz nakazał im myśleć inaczej. Fajnie że napisałeś że jesteśmy w NATO ponieważ ja się wypowiedziałem odnośnie tej pseudo konferencji na której słyszymy że wszystkiemu winny Sojusz Północnoatlantycki a Rosja jest poszkodowana i oszukana, Dobrze się dowiedzieć że jednak jesteś zadowolony z naszego uczestnictwa w tym pakcie i na tym budujesz nasze bezpieczeństwo. Czy nami gardzą ? odpowiedź jest skomplikowana tak jak ten naród. Czy w naszym interesie jest posiadanie granicy z ruskimi? popatrz na mur z Białorusią i odpowiedz na moje pytanie do którego się odnosisz

neo001

2023-08-29, 00:29
Adimik16 napisał/a:

Fajnie że napisałeś że jesteśmy w NATO ponieważ ja się wypowiedziałem odnośnie tej pseudo konferencji na której słyszymy że wszystkiemu winny Sojusz Północnoatlantycki a Rosja jest poszkodowana i oszukana, Dobrze się dowiedzieć że jednak jesteś zadowolony z naszego uczestnictwa w tym pakcie i na tym budujesz nasze bezpieczeństwo. Czy nami gardzą ? odpowiedź jest skomplikowana tak jak ten naród. Czy w naszym interesie jest posiadanie granicy z ruskimi? popatrz na mur z Białorusią i odpowiedz na moje pytanie do którego się odnosisz



NATO daje nam gwarancje bezpieczeństwa. Przynajmniej w teorii bo z historii już wiemy, że takie gwarancje na 100% pewne nie są. Równie dobrze państwa NATO mogły by oficjalnie wypowiedzieć wojnę kacapi, a nam dostarczać(tak jak upadlińcom) broń dzięki której nie bylibyśmy w stanie wygrać, ale też przegrać.

Co do muru i granicy, oraz śmiesznej nielegalnej imigracji do UE. Rozwiązanie jest proste - strzelać do próbujących nielegalnie przekroczyć granice, a tych co ją przekroczyli deportować do macierzystego kraju. Jeśli nie uda się ustalić takowego, to wysłać do najbiedniejszego w Afryce/bliskim wschodzie/Ameryce Południowej i mieć w dupie co się ze śmieciem stanie. Niestety tu jest problemem lewactwo z UE, bo jakimś k***a dziwnym trafem tym szmatom to robactwo odpowiada.

intermag

2023-08-29, 05:58

Wykop.pl
Wykop.pl
Szukaj
WPIS Z MIKROBLOGA
Skopiuj link
Slavian4k
Slavian4k
Slavian4k
przedwczoraj, 00:18:24
Czemu znalezisko o pobiciu grupy Polaków przez Ukraińców w której jestem pokrzywdzony, zostało zdjęte z głównej jako manipulacja?
Jedyną manipulacją jaką widzę jest oświadczenie policji, tak to prawda zostało spisanych 13 osób ale włącznie z nami w roli ofiar.
Agresorów było około 10, policja wylegitymowała 4 albo 5. Druga manipulcja że niczego nie zgłosiliśmy ja oraz 2 kolegów powiedzieliśmy że chcemy zgłosić oficjalne zeznania, powiedzieli żebyśmy im dali dokumenty i się do nas odezwą jutro. Mój kolega do szpitala pojechał swoim prywatnym samochodem, do szpitala bliżej jego zamieszkania. Niestety nie jest biegły w bójkach ulicznych i nie wiedział że jak nie wejdzie do karetki która przyjechała na akcje to żadne kwity nie wlecą. Gruzin który jest na pierwszym nagraniu, na drugim kopie chłopaka w białej koszulce w głowę. On nie uciekł z miejsca zdarzenia, a i tak nie został zatrzymany To że na miejscu zdarzenia w czasie przyjazdu policji nie ma części sprawców bo się ulotnili, oznacza że w ogóle ich nie było?
Jak ktoś dokona na was rozboju, zadzwonicie na policje, i sprawca nie będzie z wami na nią czekał, oznacza że pobiliście się i okradliście się sami? Chłopak który na pierwszym filmiku trzyma flagę Ukrainy się ulotnił, tak jak chłopak w białej bluzie stone island i z czapką bucket na głowię, który na pierwszym filmiku macha do kamery, a na drugim uderza mojego kolegę po czym on gubi okulary i filmik się urywa.
Spoko, wierzcie sobie w oświadczenia policji której komendant wysadził granatnikiem budynek, wtedy też śmieszne rzeczy pisali w oświadczeniu, że myślał że to głośnik i chciał sobie muzyki posłuchać. Co więc jest waszym zdaniem manipulacją, fake news.
Dałem koledze flagę ukrainy, kazałem zmuszać go do wypowiedzenia Slava Ukrainie, żeby nagrać filmik a potem się pobiliśmy nawzajem. Może ja jestem Rosyjskim szpiegiem? Albo ci 20-paro letni Gruzini? To że sprawcy nie zostali złapani na miejscu po pobiciu, oznacza że ich tam nie bylo? A i nie wiem czemu wy mnie powiązujecie z konfederacją, nigdy na nich nie głosowałem i raczej nie planuje #ukraina #warszawa #neuropa #4konserwy

takamahi

2023-08-29, 15:30
Mi to wygląda tak jakiś ruski szpion, nawiązał kontakt z jednym z tych Gruzinów, Ukraińców czy kimkolwiek oni byli (Polaków tez werbują więc uważajcie na łatwe okazje żeby się nie wj***ć).
Na początku dał mu jakieś proste zadanko, typu: "pie**olnij sprayem napis na kamienicy, a dostaniesz przelew na "tysiunc zeta" - poszalejesz". Sam szpion nakręcił z ukrycia filmik na którym widać jak zadanie było wykonane i przez kogo.
Następnie poprosił zwerbowanego o przyprowadzenie kolegów jeśli chcą zarobić, i powtórka z rozrywki, łatwe zadanko, łatwa kasa, filmik lub zdjęcia.
Np.: masz tu laptopa ( z softem szpiegującym i zhakowaną kamerką - o czym zwerbowany oczywiście nie wie) i na portalach (takich jak sadol między innymi) za kasę lżyj Ukraińców i broń ruskich.

Następne zadania już są trudniejsze, coś ukradnij, kogoś pobij, odkręć śrubę w torowisku, nadaj odpowiedni sygnał z radia, a jak zwerbowani się stawiają to się im pokazuje materiały i straszy więzieniem, i/lub deportacją co lepiej zadziała.

Tak działają ruskie agentury, w zasadzie wszystkie jeżeli mają podobne cele, ale u nas w kraju tak właśnie działają ruskie szpiony, bo chcą osiągnąć bardzo ważny dla nich cel. Chcą nas z Ukraińcami skłócić.

Nie zrozumcie mnie źle, nie wszyscy Ukraińcy są złoci i wspaniali, wśród nich też jest tzw. " element społeczny". Możliwe nawet że u nas w kraju jest go obecnie całkiem niemało. Jednak celem ruskiej agentury i jej działań, podobnych do opisanego, i podobnych do tych które tu podejmują co poniektórzy miłośnicy kacaplandi i zatwardziali przeciwnicy całej Ukrainy bez wyjątku, jest głównie skłócenie nas z Ukraińcami. Sprawienie żebyśmy postrzegali całą Ukrainę i wszystkich Ukraińców jako zło, jako prowodyrów tej wojny, i jako sprawców wszelkiego zła w naszym kraju.

Siriuz

2023-08-29, 18:01
takamahi napisał/a:

Tak działają ruskie agentury, w zasadzie wszystkie jeżeli mają podobne cele, ale u nas w kraju tak właśnie działają ruskie szpiony, bo chcą osiągnąć bardzo ważny dla nich cel. Chcą nas z Ukraińcami skłócić.



A nie widzisz całkiem dużo poważniejszego problemu, że jakieś menty próbują nas skłócić z Ruskimi?

takamahi

2023-08-29, 18:42
Siriuz napisał/a:

A nie widzisz całkiem dużo poważniejszego problemu, że jakieś menty próbują nas skłócić z Ruskimi?



Owszem widzę, to problem już w zasadzie historyczny, te męty (pisać się bezbłędnie naucz ty wielki polaku, patrioto za 5 groszy) które próbują nas skłócić z ruskimi to sami ruscy i to jak się względem nas zachowują, ich antypolska propaganda, działania ich agentury i zwerbowanych świadomie lub nie idiotów którzy tą propagandę szerzą. Ale oni tak postępują nie tylko względem nas ale względem całego demokratycznego świata. Nie zauważyłeś że cały ten BRICS to kraje w których w zasadzie rządy w dupie mają prawa jednostki, kraje z mega korupcją, itp. itd.

Brazylia , fawele, galopująca przestępczość, korupcja, w pytę materiałów z Brazylii pojawia się na sadolu.

Rosja - szkoda pisać, każdy rozsądny zainteresowany sam się dokopie do wiedzy o tym kraju której jest masa.

Indie - w sumie chyba najnormalniejszy kraj z tego całego stowarzyszenia, choć daleki nam i mentalnie i kulturowo.

Chiny - totalna inwigilacja, społeczeństwo trzymane za mordę, brak poszanowania praw jednostki (Ujgurzy). i wiele jeszcze można napisać.

RPA - jeden z najbardziej "cywilizowanych" krajów Afryki, ale czy naprawdę bliski nam wartościami wyznawanymi przez żyjącą tam ludność?

W takich krajach chcesz żyć? To co ty k***a jeszcze robisz w Polsce?

Siriuz

2023-08-29, 20:12
takamahi napisał/a:

męty (pisać się bezbłędnie naucz ty wielki polaku, patrioto za 5 groszy) które próbują nas skłócić z ruskimi to sami ruscy



Przyganiał kocioł garnkowi. Nazwy mieszkańców krajów piszemy z wielkiej litery.

takamahi napisał/a:

działania ich agentury i zwerbowanych świadomie lub nie idiotów którzy tą propagandę szerzą



A skąd Ty tak dobrze wiesz co ta agentura robi i kto jest zwerbowany?

takamahi napisał/a:

W takich krajach chcesz żyć? To co ty k***a jeszcze robisz w Polsce?



A wiesz, od jakiegoś czasu zdarza mi się myśleć czy nie wyemigrować do Chin. Tam są perspektywy takie jak były w Ameryce przeszło 100 lat temu. Inwigilacja? Tak, to problem, ale zachód też do tego dąży - różnica jest taka, że tam skorumpowanych urzędników skazuje się na karę śmierci a na zachodzie jest co najwyżej sezonowa afera po której zostaje ślad na Wikipedii. Chińczycy ciężko pracowali jak niewolnicy przez ostatnie dziesięciolecia, ale teraz ich rząd im to zwraca. Poziom życia wzrósł tam wysoko, a koszt pozostał niski, w przeciwieństwie do zachodu gdzie poziom spada a koszty rosną. Cóż, na zachodzie nie mówi się chętnie o takich rzeczach...

takamahi

2023-08-29, 20:48
Siriuz napisał/a:

Przyganiał kocioł garnkowi. Nazwy mieszkańców krajów piszemy z wielkiej litery.



W odniesieniu do twojej osoby, specjalnie piszę z małej wszystko, żeby zaznaczyć mój totalny brak szacunku dla ciebie i twoich poj***nych poglądów. Myślałem, że będziesz na tyle inteligentny żeby to wyłapać, ale się "przemyślałem".

Siriuz napisał/a:

A skąd Ty tak dobrze wiesz co ta agentura robi i kto jest zwerbowany?



Trochę na tym świecie żyję, czytam i staram się poszerzać swoją wiedzę i tzw. horyzonty. Polecam takie działanie, nie musiałbyś wtedy zadawać takich pytań.
A kto jest zwerbowany nie wiem, ale mogę po tym co pisze przypuszczać, bo niektóre rzeczy tu wypisywane przez niektórych, wpisują się idealnie w spektrum działań propagandy antypolskiej, antyukraińskiej i proruskiej. Poza tym nie zawsze musi być zwerbowany, czasem wystarczy że jest świadomie lub nieświadomie zindoktrynowany albo bezpośrednio przez szpiona albo przez już wcześniej zindoktrynowane środowisko w którym się obraca. Rodzinę, znajomych itp. Dlatego tak ważne jest myślenie, sprawdzanie faktów i to w wielu różnych źródłach itp. itd.


Siriuz napisał/a:

A wiesz, od jakiegoś czasu zdarza mi się myśleć czy nie wyemigrować do Chin. Tam są perspektywy takie jak były w Ameryce przeszło 100 lat temu. Inwigilacja? Tak, to problem, ale zachód też do tego dąży - różnica jest taka, że tam skorumpowanych urzędników skazuje się na karę śmierci a na zachodzie jest co najwyżej sezonowa afera po której zostaje ślad na Wikipedii. Chińczycy ciężko pracowali jak niewolnicy przez ostatnie dziesięciolecia, ale teraz ich rząd im to zwraca. Poziom życia wzrósł tam wysoko, a koszt pozostał niski, w przeciwieństwie do zachodu gdzie poziom spada a koszty rosną. Cóż, na zachodzie nie mówi się chętnie o takich rzeczach...



To tylko pokazuje, że gówno wiesz o Chinach, zwłaszcza o ich obecnej sytuacji ekonomicznej, ale nie krępuj się, jedź sam się przekonaj. Tylko mam prośbę, nie wracaj.

Siriuz

2023-08-29, 22:00
takamahi napisał/a:

W odniesieniu do twojej osoby, specjalnie piszę z małej wszystko, żeby zaznaczyć mój totalny brak szacunku dla ciebie i twoich poj***nych poglądów. Myślałem, że będziesz na tyle inteligentny żeby to wyłapać, ale się "przemyślałem".



Czyli są dwie opcje - jesteś patusem co może nawet nie ma matury, albo nie jesteś Polakiem. Sądząc po mądrościach, które potem wypisujesz o tajnych agentach, to chyba bardziej to pierwsze. Mądrości żulskie :)

takamahi napisał/a:

To tylko pokazuje, że gówno wiesz o Chinach, zwłaszcza o ich obecnej sytuacji ekonomicznej, ale nie krępuj się, jedź sam się przekonaj. Tylko mam prośbę, nie wracaj.



Aha, a co Ty wiesz o ich obecnej sytuacji ekonomicznej i skąd? Niech zgadnę, w telewizji powiedzieli, że jest źle i będzie gorzej? Że upadają, palą się i spłoną? :) Głupiutki jesteś taki, że aż rozczulający.

takamahi

2023-08-29, 22:13
Siriuz napisał/a:

Czyli są dwie opcje - jesteś patusem co może nawet nie ma matury, albo nie jesteś Polakiem. Sądząc po mądrościach, które potem wypisujesz o tajnych agentach, to chyba bardziej to pierwsze. Mądrości żulskie



Jestem patusem, nie jestem Polakiem, nie mam matury, widzę że na siłę musisz się dowartościować więc tak to sobie tłumacz.

Siriuz napisał/a:

Aha, a co Ty wiesz o ich obecnej sytuacji ekonomicznej i skąd? Niech zgadnę, w telewizji powiedzieli, że jest źle i będzie gorzej? Że upadają, palą się i spłoną? Głupiutki jesteś taki, że aż rozczulający.



A co ja ci będę pisał, i tak nie uwierzysz bo za wąsko u ciebie między uszami. Pojedź, sam się przekonaj jak ta ich potęga ekonomiczna wygląda i w jakim kierunku zmierza. Tylko podtrzymuję prośbę, nie wracaj.

I tym postem już kończę dyskusję z tobą, nie jesteś wart nawet ułamka czasu który ci poświęciłem, wiec cokolwiek dalej napiszesz pozostawię bez odpowiedzi.

aaaaaaaaaaaaaa

2023-08-30, 11:45
Żal mi trochę ludzi, którzy jeszcze wierzą w oświadczenia policji....

krasnal_hałabała

2023-08-31, 01:44
Na Zachodzie mają ciapaków, my mamy ukrów a jedyną alternatywą są kacapy i ewentualnie gudłaje, super.
X