18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukraińcy [edit: Gruzini] pobili polaków...

toniemojekonto • 2023-08-25, 17:14
Dzisiejszej nocy ok godz.00:57 do ośmio osobowej grupy polskiej młodzieży bawiącej się na bulwarach wiślanych (19-22 lata) podeszła grupa 12 osób podających się za Ukraińców.
Zażądali od biesiadników aby kolejno ustawiali się i wykrzykiwali hasło "slava Ukrainie". Polacy odmówili twierdząc, że są Polakami i nie będą wykrzykiwać tych tekstów.
Wówczas rozpoczęło się ich bicie i kopanie.Osiem osób doznało urazów wielonarządowych, a jedna z nich (student psychologii) przebywa w szpitalu.
Przybyła na miejsce tzw.policja czytaj milicja obywatela kaczyńskiego spisała sprawców i zwolniła.






[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-08-26, 20:54 ]
tedwaha napisał/a:

j***ny ciemnogród powiem wam tyle, okazało się że to Gruzini a nie Ukraińcy


CzerstWybut

2023-08-27, 16:41
Siriuz napisał/a:

Ja pie**ole... niby wiedzę jakąś masz, ale naiwny jesteś jak mała dziewczynka.



Dalej nie odpowiedziałeś nam tu czym nas Polaków przekonasz do przejścia na ruską strone??? Może jak by cię cofnąć do lat 80' to byś zrozumiał dlaczego chcemy na zachód a nie do gównostanu wschodniego. Może jak byś poczytał podręczniki historii szkoły podstawowej to byś zrozumiał dlaczego polska nie chce na wschod. Może jak bym cię wywiózł na ukraine przed wojna i zobaczył jak żyją ludzie w kraju pod wpływami ruskimi. Może wystarczy cie tylko na białoruś wywieźć żebyś pomieszkał z rok to byś k***a zrozumiał dlaczego Polacy dążyli do Unii i NATO. Ruscy w wojnie pokazują nam wszystkim dookoła jak traktują inne mniejszości narodowe, na wojne na mielonke są pchani wszyscy tylko nie moskale i trzeba być tak pie**olniętym jak ty żeby myśleć że żyjac w zgodzie z ruskimi wyjdziemy na tym lepiej jak z ameryką.

Odpowiem ci na koniec na słowa tego idioty z końca filmu coś wstawił. Ukraine nikt inny nie wepchnął do wojny jak dobrobyt świata.
Świat się tak rozwinął i wzbogacił że dysproporcja zachodu z wschodem jest już tak wielka że upadek tego ruskiego padołu jest tylko kwestią czasu. Ruskim jedynie co zostaje to wpędzanie swojego kraju w system podobny do KRLD, rozwiązywanie problemów siłą i trzymanie narodu za mordę.

To co się stało na ukrainie czeka za jakis czas też i białorus. Bo ile czasu ludzie zniosą te pie**olenie bzdur o dobrobycie ze strony łukaszenki wpie**alając tylko kartofle i jeżdżąc starą ładą ledwo wiążąc koniec z końcem patrząc na sąsiadów za płotem, którzy w 2 dekady się tak rozwineli odcunając się od wpływów ruskich.

Ludzie mają w ch*ju czy na szczycie będzie pro ruski czy pro amerykański rząd jak będą mieli godne życie.

Adimik16

2023-08-27, 16:51

Co do tego filmiku z yt
czemu ten facet postawił swoją tezę i poszukuje na siłę w historii jakiś faktów które je potwierdzą ? może byłoby to bardziej wiarygodne gdyby jak tylko mówił o amerykanach to się ślinił i zmieniał ton wypowiedzi a raczej parodiując ... Już sam ten fakt pokazuje że to nie jest rzetelne . I prosiłbym o jedną odpowiedź jak bardzo trzeba być niedouczonym, człowiekiem bez własnego mózgu i wiedzy żeby uzupełniać swoje braki takimi ludźmi ?

Siriuz

2023-08-27, 18:29
Adimik16 napisał/a:

Co do tego filmiku z yt
czemu ten facet postawił swoją tezę i poszukuje na siłę w historii jakiś faktów które je potwierdzą ? może byłoby to bardziej wiarygodne gdyby jak tylko mówił o amerykanach to się ślinił i zmieniał ton wypowiedzi a raczej parodiując ... Już sam ten fakt pokazuje że to nie jest rzetelne . I prosiłbym o jedną odpowiedź jak bardzo trzeba być niedouczonym, człowiekiem bez własnego mózgu i wiedzy żeby uzupełniać swoje braki takimi ludźmi ?



Założyłeś specjalnie konto żeby pie**olnąć ten komentarz? Wiecie jaką Polacy maja z Was bekę propagandyści?

Adimik16

2023-08-27, 19:38
Siriuz napisał/a:

Założyłeś specjalnie konto żeby pie**olnąć ten komentarz? Wiecie jaką Polacy maja z Was bekę propagandyści?



konto mam tutaj od dawna, nie dodawaj sobie że Polacy mają z nas bekę bo w tym momencie proszę o podanie liczb i dlaczego napisałeś "z Was" więc kim są oni? . Chciałbym z tobą porozmawiać merytorycznie ale ty nawet nie masz żadnej wiedzy o czym sam dałeś znać wrzucając filmiki gdzie ktoś się wypowiada za ciebie.. Twój autorytet któremu oddałeś swój mózg do zarządzania dla mnie nie różni się od Janusza spod żabki opowiadający swoją wersje historii . Dam teraz spojler :) ten facet próbuje uargumentować napaść na inny kraj. Zaskoczę cie twój idol mówi o tym jak to Rosja szanuje umowy..... wiesz coś o pakcie o nieagresji między Polską a ZSRR ? upss idol nic o tym nie mówił

Siriuz napisał/a:

Założyłeś specjalnie konto żeby pie**olnąć ten komentarz? Wiecie jaką Polacy maja z Was bekę propagandyści?



i jeszcze jedno, nie wypowiadaj się w imieniu Polaków, bo nie masz do tego żadnego, nawet najmniejszego, prawa. Mógłbym uzupełnić twoje braki wiedzy, ale od tego jest szkoła i posiadanie nawet znikomego IQ.... Ale gdzieś we mnie mam ten mały pierwiastek, który chciałby ci pomóc więc dam ci wskazówki, skoro już marnujesz swój czas, na jakiegoś gościa. Jest mi trudno przekazać całą wiedze ale poczytaj dlaczego w Polsce nosi się obrączki na prawej dłoni (tak, twoi towarzysze mają w tym udział), kolega, którego tu wrzuciłeś podaje jakieś farmazony o tym, żę sojusz w 1990 dał jakieś złudne wrażenia, że państwa wschodu nie wejdą do niego , więc twoja wielka ojczyzna odpuściła, a więc wiele lat prędzej (tak! oszukał cie ) amerykanie mówili o tym że Polska jest najbardziej strategicznym krajem i trzeba mieć ją po swojej stronie. Twój kraj jakim jest Rosja od wieków próbował niszczyć naszą narodowość i jeżeli stoisz po ich stronie to Polakiem się nie nazywaj

Siriuz

2023-08-27, 20:00
Słuchaj gościu, w przeciwieńśtwie do Was - Ciebie, CzerstWybuta lub/i takamahi (a może wszyscy jesteście jedną osobą) - jestem Polakiem. Wy na bank nie jesteście bo pie**olicie kocopoły podżegające do nienawiści do Rosjan. Normalni ludzie żyjący w Polsce nie robią takich jazd bo nie chcą wojny. Nie mamy nic do Rosjan i współczujemy Ukrainie, że została spalona przez k***y w imię swoich interesów. Nie chcemy, żeby to samo wydarzyło się u nas. Nie wiem jakiej jesteście narodowości, czy grzejecie dupy w kocykach za oceanem, czy siedzicie na łańcuchu w ukraińskim chlewie pod butem reżimu.


Adimik16

2023-08-27, 20:07
Siriuz napisał/a:

Słuchaj gościu, w przeciwieńśtwie do Was - Ciebie, CzerstWybuta lub/i takamahi (a może wszyscy jesteście jedną osobą) - jestem Polakiem. Wy na bank nie jesteście bo pie**olicie kocopoły podżegające do nienawiści do Rosjan. Normalni ludzie żyjący w Polsce nie robią takich jazd bo nie chcą wojny. Nie mamy nic do Rosjan i współczujemy Ukrainie, że została spalona przez k***y w imię swoich interesów. Nie chcemy, żeby to samo wydarzyło się u nas. Nie wiem jakiej jesteście narodowości, czy grzejecie dupy w kocykach za oceanem, czy siedzicie na łańcuchu w ukraińskim chlewie pod butem reżimu.


opowiedz mi proszę do snu jak to twoi ruscy kochają polaków chciałbym żebyś w tej historii zawarł okresy gdy rosja nie chciała zniszczyć naród Polski .

PękniętySłoik

2023-08-27, 20:13
Oczywiście stara śpiewka wypranych łbów. Albo jesteś grzecznym szabesgojem i zrobisz dla banderowców wszystko, łącznie z wylizaniem odbytu Nokolaia spod Sewastopolu bo łun gieroj, albo jesteś ruską onucą. Ale czego się spodziewać po takim planktonie intelektualnym pozbawionym zdolności samodzielnego łączenia faktów i wyciąganiu logicznych wniosków. Wy wiecie o świecie tyle ile wam w mediach powiedzą. A sytuacja gdzie ktoś gardzi kacapami i ukraińcami na równi, bo to ten sam stepowy, dziki i antypolski ch*j - przerasta wasze 60IQ. Niech was tuski, kaczyńskie i reszta jebie aż wam nie zostaną nawet porwane gacie na dupach. Bo zasługujecie jedynie na bycie niewolnym bydłem. Tfu.

Adimik16

2023-08-27, 20:15
Siriuz napisał/a:

Słuchaj gościu, w przeciwieńśtwie do Was - Ciebie, CzerstWybuta lub/i takamahi (a może wszyscy jesteście jedną osobą) - jestem Polakiem. Wy na bank nie jesteście bo pie**olicie kocopoły podżegające do nienawiści do Rosjan. Normalni ludzie żyjący w Polsce nie robią takich jazd bo nie chcą wojny. Nie mamy nic do Rosjan i współczujemy Ukrainie, że została spalona przez k***y w imię swoich interesów. Nie chcemy, żeby to samo wydarzyło się u nas. Nie wiem jakiej jesteście narodowości, czy grzejecie dupy w kocykach za oceanem, czy siedzicie na łańcuchu w ukraińskim chlewie pod butem reżimu.



podaj mi jeszcze przykład z historii gdzie twoja mateczka rosja będąca obok naszych granic nie pokusiła się o napaść na Polskę . Ty w końcu zrozumiesz że twój film mówi o tym że rosja szanuje umowy i ma prawo napadać na inne kraje bo ich okłamano ? opowiedz mi o pakcie o nieagresji i jak to ma się do twojego filmu

neo001

2023-08-27, 20:20
Adimik16 napisał/a:

opowiedz mi proszę do snu jak to twoi ruscy kochają polaków chciałbym żebyś w tej historii zawarł okresy gdy rosja nie chciała zniszczyć naród Polski .



Ja mogę ci powiedzieć. Zwykły kacap ma nas w dupie w przeciwieństwie do upadlińskiego bydła. Dobrze napisał nie nasza wojna i nie nasze małpki. Jesteśmy w NATO i tego się trzymajmy, a upadlinie daliśmy w ciul za dużo, bo poza sprzętem i wsparciem w postaci szkoleń nic więcej dać nie powinniśmy. Upadlińce nami gardzą, ale oficjalnie tego nie powiedzą, bo nie mogą w obecnej sytuacji. Śmiać mi się chce jak ktoś powie upadliniec-Polak dwa bratanki, dosłownie już wiem że mam doczynienia z kretynem podchodzącym do sprawy emocjonalnie.

darek1234

2023-08-27, 21:16
Jaki sens rozmawiać z cepem, który twierdzi, że w Buczy Ukraińcy wymordowali swoich cywilów, przecież Siriuz to imbecyl!

Siriuz

2023-08-27, 21:49
darek1234 napisał/a:

Jaki sens rozmawiać z cepem, który twierdzi, że w Buczy Ukraińcy wymordowali swoich cywilów, przecież Siriuz to imbecyl!



Prawdopodobnie wymordowali i mordują do dzisiaj każdego kogo uznają za kolaboranta. Faszystowski reżim i każdy kto próbuje zacierać prawdziwe zbrodnie jest ostatnim sk***ysynem.

CzerstWybut napisał/a:

Nie bez powodu zwykli obywatele nie mogli wyjechać nawet na wycieczke za granicę tego gównobytu bo dobrze sobie zdawali sprawe żeby ludzie sie przekonali w jakim gównie mieszkają. I



Przez to że tak pie**olisz bez umiaru, to wychodzi tylko coraz bardziej na jaw jak mało wiesz o Polsce i o PRLu

CzerstWybut napisał/a:

p*zdo



Żryj gruz

CzerstWybut

2023-08-27, 22:02
Siriuz napisał/a:

Prawdopodobnie wymordowali i mordują do dzisiaj każdego kogo uznają za kolaboranta. Faszystowski reżim i każdy kto próbuje zacierać prawdziwe zbrodnie jest ostatnim sk***ysynem.
Przez to że tak pie**olisz bez umiaru, to wychodzi tylko coraz bardziej na jaw jak mało wiesz o Polsce i o PRLu
Żryj gruz



Dalej nas nie przekonałeś do swojej ruskiej strony

:roll:

takamahi

2023-08-27, 22:08
Siriuz napisał/a:

Słuchaj gościu, w przeciwieńśtwie do Was - Ciebie, CzerstWybuta lub/i takamahi (a może wszyscy jesteście jedną osobą) - jestem Polakiem. Wy na bank nie jesteście bo pie**olicie kocopoły podżegające do nienawiści do Rosjan. Normalni ludzie żyjący w Polsce nie robią takich jazd bo nie chcą wojny. Nie mamy nic do Rosjan i współczujemy Ukrainie, że została spalona przez k***y w imię swoich interesów. Nie chcemy, żeby to samo wydarzyło się u nas. Nie wiem jakiej jesteście narodowości, czy grzejecie dupy w kocykach za oceanem, czy siedzicie na łańcuchu w ukraińskim chlewie pod butem reżimu.



Wielokrotnie już pokazałeś że we łbie masz lepiej nasrane niż publiczny szalet przy dworcu, ale skoro wyciągasz już argumenty w stylu że ja nie jestem Polakiem, to szkoda mojego czasu na ciebie.

neo001

2023-08-27, 22:22
CzerstWybut napisał/a:

Dalej nas nie przekonałeś do swojej ruskiej strony



Ruskiej? A do Polskiej banderowcu dasz się przekonać, czy może wypad na dział wojna i dla nas po banie?

Jak już w tym temacie napisałem - nie uwierzę że to byli Gruzini! j***ć bandere/banderowców i ich potomków na równi z kacapami i szwbami, co byś się nie obsrał fajnopolaczku.

CzerstWybut

2023-08-27, 22:52
neo001 napisał/a:

Ruskiej? A do Polskiej banderowcu dasz się przekonać, czy może wypad na dział wojna i dla nas po banie?
Jak już w tym temacie napisałem - nie uwierzę że to byli Gruzini! j***ć bandere/banderowców i ich potomków na równi z kacapami i szwbami, co byś się nie obsrał fajnopolaczku.



Ja pie**ole następny intelekt wkradł się do rozmowy.

No dalej siriuz dawaj te twoje argumenty...
X