18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradli jej samochód a następnie porzucili uszkodzony ...

Halman • 2020-09-03, 07:22

takie zgłoszenie otrzymała policja w Bełżycach od 66 latki...
natomiast zapis z monitoringu... kłamstwo ma krótkie nóżki.

więcej konkretów tutaj

youzeck1984

2020-09-03, 07:35
Ktoś zapomniał zostawić samochód na biegu, albo na ręcznym... czemu mnie to nie dziwi że kobieta :amused:

piterzaut

2020-09-03, 07:50
Próba ucieczki samochodu od durnej właścicielki

janlew

2020-09-03, 08:09
Hehe, najlepsze że ona chyba faktycznie uwierzyła w tę kradzież

castagir

2020-09-03, 08:15
Jak ja nie lubię tego dziennikarskiego mambo jambo.
"niefrasobliwa właścicielka" - Zwykła stara k***a oszustka, która nie chciała ponieść odpowiedzialności za swoją głupotę.

TRQPL

2020-09-03, 08:46
Ta baba to zwykły szczurek bez odwagi osobistej, obwiniający innych za swoje błędy.
Tacy są gorsi niż katopatola 500+

Eknen

2020-09-03, 08:59
youzeck1984 napisał/a:

czemu mnie to nie dziwi że kobieta



Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.

Cz...........as

2020-09-03, 10:02
@Eken Z tym parkowaniem to pojechałaś :roll:

Barnellini

2020-09-03, 10:13
Eknen napisał/a:

Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.



Te statystyki to chyba na stronie feminoteki znalazłaś. W to, że mężczyźni powodują więcej wypadków śmiertelnych mogę uwierzyć bo ciężko kogoś zabić jak się jedzie 30km/h jak c**a i blokuje normalny ruch, ale że kobiety lepiej parkują prostopadle albo jakkolwiek inaczej to w to nigdy nie uwierzę.
Oczywiście są różne powody wypadków. Faceci mają ułańską fantazję i wydaje im się, że potrafią więcej niż w rzeczywistości a kobiety po prostu nie mają "smykałki" do prowadzenia. Mamy po prostu różne talenty i nie widzę w tym nic złego. Widać to gołym okiem i każdy logicznie myślący człowiek to wie. Żadne przytoczone przez Ciebie statystyki tego nie zmienią. Nie dziwi mnie zresztą Twój post bo ty przecież zawsze musisz być na przekór innym i co gorsza zdrowemu rozsądkowi :facepalm:

Umiem_modować

2020-09-03, 10:20
Ogólnie nie tylko ona ma tam problemz parkowaniem.

35i

2020-09-03, 10:23
Halman napisał/a:

więcej konkretów



Dzięki za link do strony, nie znałem. Dziennikarstwo na poziomie Faktu, ale niektóre przypadki ciekawe. Po przeczytaniu paru artykułów, stwierdzam, że odsetek idiotów w narodzie jest spory. Polecam dział głupota.

Umiem_modować

2020-09-03, 10:26
Eknen napisał/a:

Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.



Poza wybiórczym stylem parkowania (mierzonym chyba tylko na teście) te statystyki potwierdzają, że meżczyźni są lepszymi kierowcami. Pewnie poza porównaniem wielkości liczb nie przeanalizowałaś co dana statystyka moze oznaczać.

Halman

2020-09-03, 10:31
35i napisał/a:

Polecam dział głupota.



wiem; co niektóre tytułu;

Mijając policjanta zbluzgał go przez szybę w aucie. Chwilę później zatrzymali go z narkotykami
Dwa lewusy chciały obrabować kantor. Rzucali cegłówką w szybę pancerną
Rowerem po drodze ekspresowej. Policjantom powiedział, że jedzie do Zakopanego

:-D

bakus1233

2020-09-03, 10:40
Eknen napisał/a:

Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.



Podaj źródło, bo pisać to sobie można :-P

beeveer

2020-09-03, 11:34
kłamstwo ma krótkie nóżki?? to cały nasz rząd i 98% polityków musiałoby na ch*jach chodzić