18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ukradli jej samochód a następnie porzucili uszkodzony ...

Halman • 2020-09-03, 07:22

takie zgłoszenie otrzymała policja w Bełżycach od 66 latki...
natomiast zapis z monitoringu... kłamstwo ma krótkie nóżki.

więcej konkretów tutaj

BrunerOvned

2020-09-03, 13:23
Słup ogłoszeniowy w kształcie ch*ja wygrywa.

zwierzak30

2020-09-03, 13:38
Babciu,babciu.
Babcia start.
Babci z nosa leci para. :)

mazga50

2020-09-03, 15:52
Przestępca miał ksywę "skleroza" czy "demencja"?

35i

2020-09-03, 16:19
BrunerOvned napisał/a:

Słup ogłoszeniowy w kształcie ch*ja wygrywa.



Idź coś zjeść, głodny nie jesteś sobą. Taki wzór słupa jest stosowany od dawna. Warszawa 1931:


piesokej

2020-09-03, 18:48
Eknen napisał/a:

Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.




Świadome łamanie przepisów a brak umiejętności jazdy to dwie różne kwestie.

dżonyłojlker

2020-09-03, 20:56
piesokej napisał/a:

Świadome łamanie przepisów a brak umiejętności jazdy to dwie różne kwestie.



Dokładnie k***a.

pankruk

2020-09-03, 21:20
StalowyNożyk napisał/a:

Dokładnie k***a, dla mnie łamanie przepisów to swoistego rodzaju hobby. Co ciekawe, mam od wielu lat w aucie kamerkę, ale nie po to żeby podpie**alać jak ktoś nie zatrzymał się na strzałce, tylko do uwieczniania własnych wyczynów. Mam w kolekcji dwie ucieczki przed milicją (w sumie to 3, ale to było zwykłe auto leszczy z antynarkotykowej, więc się nie liczy, bo to jak ucieczka przed wozem z gnojem). Jakby ktoś miał wątpliwości, to tak, śmigam kapucyna pod te nagrania.



Coś mi się nie chce wierzyć, że od tak im uciekłeś i nawet Cię po blachach nie znaleźli.

dżonyłojlker

2020-09-03, 21:45
Kriuk napisał/a:

Coś mi się nie chce wierzyć, że od tak im uciekłeś i nawet Cię po blachach nie znaleźli.



Przykro mi, nie pomogę.

wujek123

2020-09-03, 23:20
Eknen napisał/a:

Statystyki są nieubłagane dla mężczyzn , nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że mężczyźni pokonują 70% wszystkich kilometrów w ciągu roku. Mężczyźni są głównymi sprawcami wypadków śmiertelnych (92%,tylko 25% mężczyzn potrafi prawidłowo zaparkować prostopadle do 52% kobiet (sic!) . Można wyliczać bez końca : zasypianie za kierownicą , jazda po pijaku i narkotykach , ogólnie łamanie przepisów ruchu drogowego. Nie bez przyczyny płacą większe składaki na ubezpieczenie. Na pocieszenie dodam , że faktycznie jeśli kobieta spowoduje kolizję to w 4 przypadkach na 7 będzie to kolizja z drugą kobietą . To oznacza, że taka teza, że gdyby wszyscy kierowcy byli kobietami ,to na drogach byłoby bezpieczniej , jest fałszywa.



To teraz koleżanko litościwa podaj na ile mężczyzn, a na ile kobiet te wyliczenia^^ Będzie chociaż 1/4 liczebności kobiet względem mężczyzn czy to aż za dużo?