18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujek chujek.

Lol1982 • 2014-04-06, 21:54
Piłka i tak jest pedalska, ale to jest spoko nawet.


dwakilo

2014-04-07, 01:09
Lol1982 napisał/a:

Piłka i tak jest pedalska, ale to jest spoko nawet.



Bardzo "inteligentny" opis...

Stefanesko

2014-04-07, 01:13
Gość się świetnie zachował, szacun. Swoją drogą to ten sam zawodnik, który kiedyś zasłynął ciekawą wymianą zdań z sędzią :)


Roman393

2014-04-07, 02:13
j***niec chcial zar*chac...

DeepInLove

2014-04-07, 03:13
po minitaruce myslalem, ze ten typ bedzie sie smial z malego zza krat, ze jest ujek ch*jek ale sie zawiodlem

dyda1999

2014-04-07, 06:41
nie wiecie czy wolny ? meza szukam :)

~żułw

2014-04-07, 07:03
dyda1999 napisał/a:

nie wiecie czy wolny ? meza szukam :)

ja moge cie wyr*chać, jakby co to pw

Eleir

2014-04-07, 07:14
żułw napisał/a:

ja moge cie wyr*chać, jakby co to pw


Zobacz rocznik w nicku. Pedofil na sadolu to jak pinokio w krainie termitów.

Murekkk

2014-04-07, 08:28
@UP

Według prawa od 15lat już można, z tego co mi się wydaje :D

Petruss

2014-04-07, 08:42
A autografy na pewno dla dziecka.

blackluck

2014-04-07, 09:13
ahmatw napisał/a:

@up
Najpierw się dowiedz w jakiej klasie rozgrywkowej gra Polonia, a potem mów o 20k miesięcznie.



No właśnie ani mi to grzeje, ani ziębi :kawa: Mam wyj***ne 1 słowem, dla mnie może nawet grać w bundeslidze. A tą lige to bym nazwał ROZRYWKOWĄ, a nie rozgrywkową :amused:

porter napisał/a:



pie**olisz aż w ch*ju strzela.



Jak ci w ch*ju strzela, to może być reumatyzm ! Wybierz się do lekarza !

judasz1234 napisał/a:


no tak, bo już bardziej szlachetnym byłoby spuszczenie wpie**olu temu dzieciakowi, prawda?



No znając bydło na stadionach, co nazywa się kibicami , pewnie by tak zrobili :amused:



szzycha napisał/a:

No już się nie posrajcie. Miał kamerę za plecami to się tak zachował. Poczytajcie sobie o nim. Facet sprzedawał mecze, to jest oszukiwanie kibiców. Za takie coś dożywotni brak szacunku.



TRAFIŁEŚ W 10 szzycha

I tu dochodzimy do sedna sprawy. Podniecacie się jaki to dobry piłkarz, że dziecku autografy przyniósł od kolegów z zespołu i murzyna na dodatek ! Halo Sadol, on przyniósł coś dla murzyna, nie odwrotnie
ale już tego , że owy pan sprzedawał mecze, zarabiał gruby hajs, a wy chodziliście na mecze i jak takie naiwne dzieci kibicowaliście, oprawy, srawy, a oni was w dupe dymali, a wy się cieszycie że możecie to robić i że jesteście 12 zawodnikiem... a oni was w dupie mają i kręcą na tym hajs :amused:

Podziwiam ludzi którzy mają hobby, jakieś zainteresowania, ale nie k***a skorumpowany sport, żeby jakieś wyniki jeszcze były, a to ch*j, nawet lidze europejskiej z grupy wyjść nie mogą. Dodam ,że wyniki jak z kortów tenisowych i boisk hokejowych ( Lech 6:1 Jagiellonia ) to śmiech na sali. Ciekawe czy ten mecz był ustawiony? Ktoś mógł na zakładach ładną sumę strzelić za atki wynik.

PS. Nie dawajcie mi maści na wiadomo co. W dalszym ciągu nie rozumiem co jest w tym filmiku takiego nadzwyczajnego, że się tak podniecacie. Dla mnie ręce opadają jak to widzę.

Miłego dnia ! 8-)

Masteroo

2014-04-07, 10:44
@up
a w lidze hiszpanskiej malo to razy byl wynikik np 5-0? ostatnio w lidze angielskiej chyba chelsea z arsenalem wygrala cos kolo 6-0, to tez bylo ustawione?

blackluck

2014-04-07, 12:00
@up
Oczywiście, zdarzają się takie wyniki nie ma co polemizować. Zwłaszcza jeżeli gra RM albo Barca kontra zespół mniejszej rangi.

Novik

2014-04-07, 13:00
myślałem że czarny podpisuję się na 3 kartach ;D

juby0001

2014-04-07, 14:18
:) znam Mariusza osobiście, bardzo ale to bardzo zajebiscie pozytywny człowiek :)

Polonia to klasa sama w Sobie, nie to co buraczane chłopaki z łazienkowskiej :D w 4 lata wrócimy do Ekstraklasy! :)

Jarvis

2014-04-08, 13:34
Sprzedawał mecze, sprzedawał kumpli przed komisją, a teraz sprzedaje się przed kamerą.

Przeciętny piłkarz, który przez całą karierę próbował robić z siebie wielkiego gwiazdora.