18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ujek chujek.

Lol1982 • 2014-04-06, 21:54
Piłka i tak jest pedalska, ale to jest spoko nawet.


pr...........ec

2014-04-06, 21:57
bardzo pozytywny piłkarz, wielki szacun dla niego !

blackluck

2014-04-06, 22:20
ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak :amused:

Nie interesuję się ekstraklasą, czasami obejrzę mecz na najwyższy poziomie, ale od czasu kręcenia przy losowaniu w grupach we wszelkiej maści turniejach europejskich i światowych, straciłem wiarę w ten sport, teraz to biznes, bukmacher a nie umiejętności. Sam lubię poganiać za piłką, ale nie wiem co się dzieje w tabelach i nie wiem jak niektórzy mało orgazmu nei dostają jak o tym rozmawiają, zrozumiem jeszcze kiedy mówią o najlepszych klubach i pięknej grze, a nie o tych naszych.
Pozdro

ahmatw

2014-04-07, 00:08
@up
Najpierw się dowiedz w jakiej klasie rozgrywkowej gra Polonia, a potem mów o 20k miesięcznie.

szzycha

2014-04-07, 00:09
No już się nie posrajcie. Miał kamerę za plecami to się tak zachował. Poczytajcie sobie o nim. Facet sprzedawał mecze, to jest oszukiwanie kibiców. Za takie coś dożywotni brak szacunku.

mYOUsick

2014-04-07, 00:12
Mariusz ch*jek :amused:

cbcb

2014-04-07, 00:15
Pedalskie to może być kibicowanie na trybunach siatkówki gdzie spiker puszcza dźwięk a małpki mają klaskać.

Co do Ujka to wiadomo, sprzedawał mecz, ale myślę że dla tej dziewczynki w tym momencie to nie było najważniejsze.

porter

2014-04-07, 00:16
blackluck napisał/a:

ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak :amused:

Nie interesuję się ekstraklasą, czasami obejrzę mecz na najwyższy poziomie, ale od czasu kręcenia przy losowaniu w grupach we wszelkiej maści turniejach europejskich i światowych, straciłem wiarę w ten sport, teraz to biznes, bukmacher a nie umiejętności. Sam lubię poganiać za piłką, ale nie wiem co się dzieje w tabelach i nie wiem jak niektórzy mało orgazmu nei dostają jak o tym rozmawiają, zrozumiem jeszcze kiedy mówią o najlepszych klubach i pięknej grze, a nie o tych naszych.
Pozdro



pie**olisz aż w ch*ju strzela.

_Azazel

2014-04-07, 00:20
Przecież to ewidentnie jego dziewczyna, nawet mówił do niej "kochanie" :amused:

NightWing92

2014-04-07, 00:21
hahaha "ujek ch*jek" rozj***ło mnie to :D

judasz1234

2014-04-07, 00:22
blackluck napisał/a:

ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak :amused:


no tak, bo już bardziej szlachetnym byłoby spuszczenie wpie**olu temu dzieciakowi, prawda?

Zdzisław2002

2014-04-07, 00:34

polonia k polonia s polonia zawsze k***ą jest!

mi...........dz

2014-04-07, 00:42
ustawione k***a! warszawiakom to nie można ufać!

ma...........pa

2014-04-07, 00:44
Spoko to mało powiedziane. Oby ich tylko nadmiar kasy nie zepsuł.

Misza123

2014-04-07, 01:01
No szacunek w ch*j, szczegolnie za wszytkie sprzedane mecze