18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uduszenie na ulicach Brazylii

Ga...........al • 2014-09-14, 11:19
Wedle zrodla dwoch kolegow poklocilo sie. Otrzymujacy wpie**ol chlopak nie przewidzial, ze walka zakonczy sie dla niego biletem w jedna strone do Szeolu. Pod koniec filmiku kamerzysta dopinguje duszacego slowamii "Zabij go szybko, zabij, zabij"


spoiler

kenzol

2014-09-14, 11:37
Jak ja nienawidzę tego chwytu. Uważam że jest niehonorowy i śmiertelnie niebezpieczny. Nigdy go nie stosuję i zaj***łbym gdyby ktoś na mnie go zastosował...

manch012

2014-09-14, 11:37
typek padl a ten go trzyma dalej ... takim to z przyjemnoscia bym odcial leb

PeterZ

2014-09-14, 11:39
Brazylia - syf, dzicz i bandyctwo.

FryzjerZG

2014-09-14, 11:45
Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.

Forczman

2014-09-14, 12:12
Cytat:

Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą.


Wygrałeś dzisiaj :mrgreen:

sn...........r9

2014-09-14, 12:17
A teraz pytanie dla was za 100 punktów. Jak to się dzieje, że te gnoje wrzucają do internetu filmik z ryjem jednego z nich i nawet nie próbują ukryć zbrodni?

No właśnie najlepsze jest to, że w Brazolii mając poniżej 18 lat nie odpowiadasz za nic. Jakiś jełop zamordował swoją dziewczynę w wieku 17 lat i 363 dni i jeszcze się pochwalił tym radośnie na jakimś pejsbuku. Za karę musiał przez 3 lata chodzić na zajęcia terapeutyczne. Potem morderstwo nawet wykreślają z kartoteki, czyli delikwent może zostać np policjantem. A jak dorosły pozabija takich osrusów, jak zażyczą sobie jego dziengi i mobilnik to pójdzie siedzieć.

Kiedyś wydawało mi się, że lewaki osiągnęły Rów Mariański paranoi i fantasmagorii gdzieś tak w 1918, gdy tow Lenin i spółka zakładali dyktaturę proletaryatu. A tu się okazuje, że oni cały czas fedrują pracowicie w mule.

~Beny

2014-09-14, 12:23
@FryzjerZG zapomniałeś dodać, że sraczka sama w sobie jest zjawiskiem rzadkim. Btw coś jest w tym co napisales. Niedawno czytałam jakiś artykuł właśnie o inteligencji wśród ras, i wniosek był dokładnie taki jak napisales.

marcincore

2014-09-14, 13:11
UP Każdy to wiedział już od dawna, ty po prostu od niedawna zaczęłaś myśleć i czytać. Co juz nie masz ochote na czarną palę?

padi666

2014-09-14, 13:11
kenzol:
facet się nawet nie bronił a jest wiele opcji żeby z tego chwytu wyjść cało. Musiał żdziebko przeskrobać. Dużo gorszy jest Nelson pod pachą - nie ma opcji żeby się wyrwać jak umiesz to założyć. Chłopaka szkoda. Temu duszącemu bym po prostu zaj***ł.

Ciesin

2014-09-14, 13:12
Zabić człowieka gołymi rękami na ulicy. Ciężko nazwać takie coś zwierzęciem. W takim przypadku nie powinno być sądu, a uliczne obdarcie ze skóry, posypanie solą, a na końcu spalenie żywcem. Żałowałby tego co zrobił do ostatniej chwili swojej egzystencji.

Tajulek

2014-09-14, 13:23
FryzjerZG napisał/a:

Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.


Widzisz i to jest rasizm. Generalizowanie. A jak doskonale wiemy, generalizują tylko idioci niezdolni do głębszego przemyślenia sytuacji. Gdybyś dodał, że "w większości"- zgodziłbym się. A tak, to nawet piwa Ci nie postawię.

cola1111

2014-09-14, 13:37
Tajulek...przecież FryzjerZG napisał, że spośród ciemnoskórych są WYJĄTKI. Więc to nie jest generalizowanie, idiotyzm czy rasizm, tylko stwierdzenie faktu...
Gdyby nie cywilizacja białych albo żółtych to reszta świata dalej biegałby z kijami i maczugami...

Desuuu

2014-09-14, 13:41
@Tajulek
No tak bo gdyby dodał tam "w większości" to wcale rasizmu by nie było... :roll:

Browaryt

2014-09-14, 13:49
Przecież takie przyduszenie nie jest śmiertelne? gośc stracił przytomność ale nie zdechł... grałem w hitmana to wiem