18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uduszenie na ulicach Brazylii

Ga...........al • 2014-09-14, 11:19
Wedle zrodla dwoch kolegow poklocilo sie. Otrzymujacy wpie**ol chlopak nie przewidzial, ze walka zakonczy sie dla niego biletem w jedna strone do Szeolu. Pod koniec filmiku kamerzysta dopinguje duszacego slowamii "Zabij go szybko, zabij, zabij"


spoiler

sn...........r9

2014-09-14, 13:52
@up racja. To w sumie nie jest "duszenie" tylko ucisk na tętnice i normalnie grozi kilkunastominutową nieprzytomnością. Ale gość go przytrzymał nie wiadomo ile, a na liveleak w komentarzach pisze, że to było morderstwo.

DmNQ

2014-09-14, 13:55
Fajnie w końcówce nogami wierzga,ale szkoda chłopaka.

Co...........an

2014-09-14, 14:38
Najgorzej że ciemna rasa za kilkaset lat zdominuje wszystkie inne rasy. Tak bardzo się ciesze, że tego nie dożyje :->

karthadaszt

2014-09-14, 14:55
Wiadomo coś jak się skończyło? :shock:

Ver0

2014-09-14, 15:41
podaj ktos nazwe utworu :D

avic

2014-09-14, 15:51
Pomijając już inteligencje tego ciemnego zwierzaka z filmu, to zastanawiam się jak długo po zakończeniu tego filmu gość musiał go jeszcze dusić. Przecież to nie jest możliwe, żeby gość go zabił przez 30 sekund. Ile razy widziałem na treningach, jak jeden z drugim "nie odklepali, bo samuraje nie klepią" a potem dostawali drgawek po kilku(nastu?) sekundach. Poleżeli, poleżeli, wpadli medycy - goście wychodzili o własnych siłach. Coś mi się zdaje, że gość go trzymał jeszcze sporo po zakończeniu nagrywania..

Seboolek

2014-09-14, 15:53
Pokłócili się, pobili, udusił go a potem wstał i powiedział "I co k***o? mówiłem że to mój lizak!"

Sq...........el

2014-09-14, 16:45
FryzjerZG napisał/a:

Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.



I temu PANU należy się tysiące piw. Jestem za i jak jakieś ścierwo z rządu będzie chciało ukarać tego PANA za to, że napisał prawdę za rasizm to napiszę o moim żalu w internecie :mrgreen:

Catacombe

2014-09-14, 17:15
FryzjerZG napisał/a:

Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.



Dodał bym do tego jeszcze że podludzie zamieszkują także Ameryke Północną, Australie, Azja i prawie całą Europa. Poza Polakami bo to nadludzie są, i gdyby nei oni to by gówno było.

Pan_Doktur

2014-09-14, 19:57
FryzjerZG napisał/a:

Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.



k***a Fryzjer pierdyliard piw dla Ciebie, ale któryś z ch*ji mi podobnych (avatar + opis)Ci zaproszenie wyśle nie ma bata i to k***a za prawdę

Catacombe napisał/a:



Dodał bym do tego jeszcze że podludzie zamieszkują także Ameryke Północną, Australie, Azja i prawie całą Europa. Poza Polakami bo to nadludzie są, i gdyby nei oni to by gówno było.



i widzisz gadać z dupą to cie osra. ssij męski członek

PatrolZG

2014-09-14, 23:52
W internecie można wszystko napisać, bo nie ma sposobu na udowodnienie że to akurat ty pisałeś. Zawsze znajomy mógł wejść na komputer, złodziej sobie wszedł na sadola, złośliwy sąsiad itp.

W każdym razie jeśli się nie pisze o żydach to generalnie każdy u góry będzie miał to w dupie.

Asmodean

2014-09-15, 02:56
Tajulek napisał/a:


Widzisz i to jest rasizm. Generalizowanie. A jak doskonale wiemy, generalizują tylko idioci niezdolni do głębszego przemyślenia sytuacji. Gdybyś dodał, że "w większości"- zgodziłbym się. A tak, to nawet piwa Ci nie postawię.


Jak tam na skłcie lewaku? winko dobre?