18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UDUSIŁA, UGOTOWAŁA i ZMIELIŁA dziecko

Swirussss • 2012-07-30, 20:49
Czy o Ilonie S. można jeszcze mówić jak o człowieku. Ta kobieta urodziła dziecko i w obawie przed reakcją męża udusiła maleństwo. Potem, by zatrzeć ślady... ugotowała je w garnku. By całkowicie pozbyć się zwłok, zmasakrowane ciałko zmieliła w maszynce do mięsa. Prokuratura nie wniosła o areszt i matka... siedzi sobie w domu.




Do tej koszmarnej zbrodni doszło na przełomie maja i czerwca. Ilona S. od początku nie chciała tego dziecka. Ukrywała ciążę przed mężem na tyle skutecznie, że ten nie zorientował się nawet, że jego żona jest brzemienna. Czy trzymała to w tajemnicy, bo bała się reakcji męża?

Gdy przyszły bóle porodowe, postanowiła, że urodzi w domu. Dzieciątko nawet godziny nie cieszyło się życiem, bo ledwie wydało pierwszy krzyk, gdy potworna matka udusiła je. Najgorsze jednak zrobiła potem...

W godzinę po porodzie postanowiła pozbyć się ciała dziecka. Wsadziła maleństwo do garnka, zalała wodą i... po prostu ugotowała. Potem zmasakrowane ciało noworodka wsadziła do maszynki do mięsa i zmieliła.


Kilka dni później najpewniej dotarło do niej, co zrobiła. 11 czerwca zgłosiła się więc na komisariat nr 3 w Radomiu i wszystko opowiedziała. Pokazała policjantom nawet miejsce, gdzie wyrzuciła resztki zwłok.

Natychmiast trafiła na obserwację do szpitala psychiatrycznego, a Prokuratura Okręgowa w Radomiu wszczęła śledztwo.

- Śledztwo prowadzone jest w kierunku zbrodni dzieciobójstwa. Nadal jednak w tej sprawie więcej jest pytań niż odpowiedzi - mówi Andrzej Stojak (37 l.) z PO w Radomiu.

- Nie wykluczamy, że zarzut może się zmienić na przykład na zabójstwo - dodaje.

Kobieta była w szpitalu ze względów medycznych. Kiedy lekarze uznali, że jej stan poprawił się... wypuścili ją do domu. Jak to możliwe, że po tak potwornej zbrodni wróciła do domu?

- Nie zachodzą przesłanki do jej aresztowania. Nic nie wskazuje, by kobieta próbowała mataczyć w śledztwie. Sama się zgłosiła i pomagała w trakcie czynności - dodaje Stojak.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/radom-ilona-s-udusia-ugotowaa-i-zmielia-dziecko-matka-potwor-jest-na-wolnosci_270308.html

T-Will

2012-08-01, 19:36
Dla takich stworzeń powinna zostać wprowadzona kara śmierci.

Arek_e38

2012-08-01, 19:56
Ale bym jej wyk***ił w ryj.

Miranda

2012-08-01, 20:43
soban2100 napisał/a:


Czy ja gdzieś napisałem to co mi zarzucasz w ostatnim zdaniu? Dorabiasz sobie własną ideologię? Jesteś feministką?
To kobieta powinna myśleć bardziej o antykoncepcji, bo to ona może być w ciąży a nie jej facet. Nie znaczy to również, że facet nie powinien korzystać z prezerwatywy, jednak czasami jedno zawodzi i mamy wpadke. Zawsze lepiej mieć alternatywe.



Nie jestem żadną pie**oloną feministką, a ty w swojej poprzedniej wypowiedzi ewidentnie sugerujesz, że wina jest po stronie baby, no ale do płodzenia dzieci potrzeba niestety spermy z ku*asa męskiego, a wk***ia mnie niemiłosiernie kładzenie nacisku na te zj***ne tabletki tylko po to, żeby facet mógł sobie zalewać formę, bo mu tak wygodniej. Swoją drogą (nie usprawiedliwiając babsztyla) nie chcę nawet myśleć, co ona miała w głowie, że wolała ugotować noworodka, żeby mąż się o nim nie dowiedział

soban2100 napisał/a:


A co do ch*ja murzyńskiego w dupe - nie wnikam w twoje upodobania seksualne, ale zachowaj te teksty dla siebie, bo jak na kobiete to nie przystoi. Ja cie nie obraziłem nigdzie, więc ty może też mnie nie obrażaj. Szanujmy się nawzajem, to jest sadistic, ale to nie znaczy, że każdy ma każdemu dosrywać.



No proszę cię! nie po to założyłam tutaj konto, żeby nadal być związana jakimś sawuar wiwrem i robieniem "tego, co kobiecie przystoi" :/

Paskudny Stary Dżon

2012-08-01, 21:34
angel napisał/a:

- Kochanie co dziś na obiad?
- Mielone k***a!

Obrazek



To chyba Tyberiusz u Szekspira wymyślił ;) Lektury szkodzą po prostu :)

Albo znudziło jej się stare mieszkanie,

Adder

2012-08-01, 22:16
To teraz co... nowe mieszkanie praca i trochę kasy na nowy początek życia ?;/

lith

2012-08-01, 22:28
Ta... nikt nie zauważył ciąży, nie ma śladów po porodzie, gotowaniu mieleniu... no ja pie**olę. Równie dobrze każdy może iść na komendę i stwierdzić, że zgwałcił i zaj***ł tasakiem wielką stopę, a potem porwali ją kosmici. Baba pewnie ma coś naj***ne w bani, a stary przepił kasę na leki i się jej pogorszyło.

pieto90

2012-08-01, 23:07
soban2100 napisał/a:



Przysrałeś się o jedno słówko z błędem jak jakiś k***a gimnazjalista, który wszędzie musi podkreślić swoją wyższość intelektualną, słabo jak na 22 latka.
W tym kraju są prawie sami katolicy i to nie z wyboru, tylko z przymusu. Więc skończ pie**olić.



Hm... Powiadasz, że gimnazjaliści tak dbają o polszczyznę i to oni wytykają błędy? Ciekawe. Widać dobrze poruszasz się w tych sferach.

I widzisz tu pada magiczne słówko "prawie", czyli jak nie wiesz to japa...

Cytat:

Taki właśnie mamy ogłupiony kościołem naród katolików. Nie wezmę tabletek to nie po Bożemu, za to zabiję swoje dziecko tuż po urodzeniu. Hipokryzja w ch*j.



Baaaardzo generalizujesz, wysuwasz daleko idące wnioski nie mając do tego podstaw :lodowka:

A tego co napisałeś kto ma bardziej dbać o antykoncepcje już nie skomentuje, bo to jakieś opinie ze średniowiecza. Tak do wiadomości tylko: życie poszło dalej...

sa...........os

2012-08-03, 21:50
Ale emocji w tym artykule. Ktoś z FAKTu to pisał? ;-)