18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

UDUSIŁA, UGOTOWAŁA i ZMIELIŁA dziecko

Swirussss • 2012-07-30, 20:49
Czy o Ilonie S. można jeszcze mówić jak o człowieku. Ta kobieta urodziła dziecko i w obawie przed reakcją męża udusiła maleństwo. Potem, by zatrzeć ślady... ugotowała je w garnku. By całkowicie pozbyć się zwłok, zmasakrowane ciałko zmieliła w maszynce do mięsa. Prokuratura nie wniosła o areszt i matka... siedzi sobie w domu.




Do tej koszmarnej zbrodni doszło na przełomie maja i czerwca. Ilona S. od początku nie chciała tego dziecka. Ukrywała ciążę przed mężem na tyle skutecznie, że ten nie zorientował się nawet, że jego żona jest brzemienna. Czy trzymała to w tajemnicy, bo bała się reakcji męża?

Gdy przyszły bóle porodowe, postanowiła, że urodzi w domu. Dzieciątko nawet godziny nie cieszyło się życiem, bo ledwie wydało pierwszy krzyk, gdy potworna matka udusiła je. Najgorsze jednak zrobiła potem...

W godzinę po porodzie postanowiła pozbyć się ciała dziecka. Wsadziła maleństwo do garnka, zalała wodą i... po prostu ugotowała. Potem zmasakrowane ciało noworodka wsadziła do maszynki do mięsa i zmieliła.


Kilka dni później najpewniej dotarło do niej, co zrobiła. 11 czerwca zgłosiła się więc na komisariat nr 3 w Radomiu i wszystko opowiedziała. Pokazała policjantom nawet miejsce, gdzie wyrzuciła resztki zwłok.

Natychmiast trafiła na obserwację do szpitala psychiatrycznego, a Prokuratura Okręgowa w Radomiu wszczęła śledztwo.

- Śledztwo prowadzone jest w kierunku zbrodni dzieciobójstwa. Nadal jednak w tej sprawie więcej jest pytań niż odpowiedzi - mówi Andrzej Stojak (37 l.) z PO w Radomiu.

- Nie wykluczamy, że zarzut może się zmienić na przykład na zabójstwo - dodaje.

Kobieta była w szpitalu ze względów medycznych. Kiedy lekarze uznali, że jej stan poprawił się... wypuścili ją do domu. Jak to możliwe, że po tak potwornej zbrodni wróciła do domu?

- Nie zachodzą przesłanki do jej aresztowania. Nic nie wskazuje, by kobieta próbowała mataczyć w śledztwie. Sama się zgłosiła i pomagała w trakcie czynności - dodaje Stojak.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/radom-ilona-s-udusia-ugotowaa-i-zmielia-dziecko-matka-potwor-jest-na-wolnosci_270308.html

Anders Breivik

2012-07-30, 22:00
jak na dzień dzisiejszy to wygrywa plebiscyt na matkę roku

No bo jak wyjaśnić to że sama (głupia k***a) poszła na komendę i im o tym powiedziała? Główną nagrodę chciała na 100% bo do pierdla to chyba nikomu się nie śpieszy. :samobojstwo:

Mr.Slurrpy

2012-07-31, 00:15
I to jest kobieta sadistica !

Groem

2012-07-31, 01:13
Tak bardzo staram się nie interesować pudelkowymi stronami jednak mają one tak wielkie zainteresowanie , że są wszędzie.

Sir Cover

2012-07-31, 12:21
Matki morderczynie, nie ludzie a świnie...

Nabić k***ę na pal publicznie, obedrzeć ze skóry i solą sypać... I te pie**olenie, że to szok po porodowy. Gdzie ten matczyny instynkt? To nawet zwierzęta bronią własnych małych. Znajdź kota albo psa który nie będzie bronił swoich młodych... Czasami wydaje mi się, że zwierzęta są bardziej ludzkie od samych ludzi...

Rafal1757

2012-07-31, 14:56
:evil: :evil:

raktut

2012-08-01, 14:21
pewno teraz pozostała dwójka dzieci patrzy na matkę dość podejrzliwie jak ta mówi, że na obiad będą mielone :evil:

Te...........ed

2012-08-01, 14:33
Gdyby aborcja była legalna i łatwo dostępna nie byłoby takich sytuacji...

pieto90

2012-08-01, 14:40
@up, gdyby k***a ludzie mieli mózgi to by o aborcji nie było mowy. :wisielec:

blendziooh

2012-08-01, 14:43
Trzeba było powiedzieć tempej dzidzie, że istnieje coś takiego jak tabletki antykoncepcyjne. Taki właśnie mamy ogłupiony kościołem naród katolików. Nie wezmę tabletek to nie po Bożemu, za to zabiję swoje dziecko tuż po urodzeniu. Hipokryzja w ch*j.

Alonso

2012-08-01, 14:46
Pener666 napisał/a:

czego to ludzie nie zrobią żeby zostać celebrytą...




Przyznaj, że przebiła numer z kocykiem i progiem.

pieto90

2012-08-01, 14:51
soban2100 napisał/a:

Trzeba było powiedzieć tempej dzidzie, że istnieje coś takiego jak tabletki antykoncepcyjne. Taki właśnie mamy ogłupiony kościołem naród katolików. Nie wezmę tabletek to nie po Bożemu, za to zabiję swoje dziecko tuż po urodzeniu. Hipokryzja w ch*j.




"tempej"? co ty k***a chciałeś napisać? Że tempo rzuconej dzidy niby tak?

pie**olisz jak potłuczony:
Ci katolicy, którzy są naprawdę katolikami, stosują jakiś kalendarzyk dni płodnych i myślę, że nawet jeśli wpadną to dziecko pokochają naprawdę, a nie wsadzają je do gara. Zresztą skąd wiesz, jakiego ta kobieta jest wyznania? Skąd wiedza o tym, że jest katoliczką?

Sam nie chodzę do Kościoła, nawet w żadne święta, ale generalizowanie to k***a debilizm :idzwch*j:

Miranda

2012-08-01, 15:10
@Sir Cover
chomiki czasem wpie**alają swoje młode.

@soban2100
a tobie ch*j murzyński w dupę z takim światopoglądem! A jej mężulek nie mógł kondomów zakładać? Kobieta to nie wiadro na spermę, ja pie**olę!

Colossus

2012-08-01, 15:52
No to już wiemy co będzie odwracać naszą uwagę od nieudolnych rządów rudzielca przez następne 3 miesiące.

K_T

2012-08-01, 15:56
widzę, że matkę roku już wybraliście, to ja proponuje debila roku jej męża. Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem koleś nie zorientował się, że jego żona jest w ciąży ? :homer:

blendziooh

2012-08-01, 16:49
pieto90 napisał/a:




"tempej"? co ty k***a chciałeś napisać? Że tempo rzuconej dzidy niby tak?

pie**olisz jak potłuczony:
Ci katolicy, którzy są naprawdę katolikami, stosują jakiś kalendarzyk dni płodnych i myślę, że nawet jeśli wpadną to dziecko pokochają naprawdę, a nie wsadzają je do gara. Zresztą skąd wiesz, jakiego ta kobieta jest wyznania? Skąd wiedza o tym, że jest katoliczką?

Sam nie chodzę do Kościoła, nawet w żadne święta, ale generalizowanie to k***a debilizm :idzwch*j:



Przysrałeś się o jedno słówko z błędem jak jakiś k***a gimnazjalista, który wszędzie musi podkreślić swoją wyższość intelektualną, słabo jak na 22 latka.
W tym kraju są prawie sami katolicy i to nie z wyboru, tylko z przymusu. Więc skończ pie**olić.

Miranda napisał/a:

@Sir Cover
chomiki czasem wpie**alają swoje młode.

@soban2100
a tobie ch*j murzyński w dupę z takim światopoglądem! A jej mężulek nie mógł kondomów zakładać? Kobieta to nie wiadro na spermę, ja pie**olę!


Czy ja gdzieś napisałem to co mi zarzucasz w ostatnim zdaniu? Dorabiasz sobie własną ideologię? Jesteś feministką?
To kobieta powinna myśleć bardziej o antykoncepcji, bo to ona może być w ciąży a nie jej facet. Nie znaczy to również, że facet nie powinien korzystać z prezerwatywy, jednak czasami jedno zawodzi i mamy wpadke. Zawsze lepiej mieć alternatywe.

A co do ch*ja murzyńskiego w dupe - nie wnikam w twoje upodobania seksualne, ale zachowaj te teksty dla siebie, bo jak na kobiete to nie przystoi. Ja cie nie obraziłem nigdzie, więc ty może też mnie nie obrażaj. Szanujmy się nawzajem, to jest sadistic, ale to nie znaczy, że każdy ma każdemu dosrywać.