18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczta na półwyspie Jamał

Brzeszczot w dupie • 2012-11-19, 09:53
"Jemy 5-6 razy dziennie, zazwyczaj mięso i ryby: surowe, solone, gotowane, wędzone. Zabicie rena to wielka radość i uczta dla całej rodziny, a gość dostaje najsmaczniejsze, jeszcze ciepłe, bo przed chwilą wyciągnięte z brzucha renifera kąski: nerki, suto zasoloną wątrobę, szpik. Serca nie można kroić w poprzek, bo będzie bolało serce tego, kto kroił. Koniuszkiem języka trzeba się podzielić z ogniem.
Latem świeżego renifera je się na trawie. Krew zbiera się jak w wazie, w przekrojonym na pół wypatroszonym zwierzaku. Dorośli i umazane krwią dzieci, nawet te najmniejsze, siedzą naokoło i każdy własnym nożem ucina kawałki mięsa. Taki kawałek chwyta się za jeden koniec zębami, z drugiej strony trzyma się w ręku i kroi nożem od spodu, tuż przy samych ustach. W czasie pierwszej takiej uczty wszyscy mnie obserwują i dają dobre rady."



Reszta będzie w komentarzach.

An...........kh

2012-11-19, 09:57
Bo mają noże -100 do ewolucji.

rockface123

2012-11-19, 10:20
piją krew, jedzą serca... ja pie**ole :wtf:

preliator

2012-11-19, 10:22
I prawidłowo. Gdyby każdy z nas musiał sobie sam upolować zwierzynę i oprawić, to pewnie 90% przeszłoby na wegetarianizm. A kupując wędlinkę zapominamy, z czego tak naprawdę jest zrobiona i w jaki sposób.

Sz...........an

2012-11-19, 10:35
@up Dlaczego tak sądzisz? Nie jadłeś nigdy surowego mięsa (np. "tatar") ? To spróbuj zaręczam ci że odpowiednio przyprawione pieprzem solą i surowym żółtkiem 100 razy lepsze niż jakaś wędlina.


A co do wegetarianizmu. Rozmieszają mnie ludzie którzy są wegetarianami, chcą żyć w zgodzie z naturą nie mając świadomości jak łamią zasady natury. Człowiek z dziada pradziada je mięso i ma to we krwi, nie można ot tak po prostu jeść samą zieleninę bo można dostać niedoboru żelaza. Wegetarianizm jest sprzeczny z naturą, to tak jakby psa nauczyć miauczeć jak kot.

squ87

2012-11-19, 10:42
zabawa na całego... mocni są.

kufel01

2012-11-19, 10:46
Wiecie ile kreatyny jest w czerwonym mięsie, małe koksy z nich powyrastają. Zapewne wiele zdrowsze niż dzieci z cywilizowanych rejonów gdzie co 2 jest uczulony na powietrze

MaKiPL

2012-11-19, 12:33
Mała sadystyczna gówniarzeria.

itemeczek

2012-11-19, 12:43
ja tu głodny a obiadu jeszcze nie ma :emo:

myha

2012-11-19, 12:52
Oni nie jedzą surowego mięsa dlatego że im smakuje czy nie umieją go ugotować. Jedzą surowe mięso ponieważ w klimacie w którym mieszkają mają problem z niedoborem warzyw, a przez to witamin i minerałów. Jedzenie surowego mięsa i przede wszystkim picie krwi pozwala im te niedobory weliminować

bez sensu wyszło powinno być "Oni jedzą surowego mięso nie dlatego że im smakuje czy nie umieją go ugotować"

Adrianadernew

2012-11-19, 13:00
PIERWSZE ZDJĘCIE -mysłałem ze to hard i że wpie**alają swoje usta :O

hogg

2012-11-19, 13:02
Strasznie ciężko się sra po takiej diecie mięsnej. A gdzie błonnik?