18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczeń uczy nauczycielke

Tuiq • 2013-05-09, 00:36
Amerykański uczeń nie wytrzymał tego jak beznadziejną edukację otrzymuje na lekcji i postanowił wygarnąć nauczycielce co mu leży na sercu. Jest płynny angielski, gość mówi prostym językiem, więc nawet podstawy wystarczą żeby zrozumieć, że gość ma racje.



Dla totalnie niekumatych; koleś jest sfrustrowany tym jak naucza jego nauczycielka - bez polotu, nieciekawie, jakby odbębniała swoją robotę w oczekiwaniu na wypłatę.

~CanesPL

2013-05-09, 00:47
Jeśli się już zdecydowałeś coś robić, to rób to dobrze, nawet jeśli ch*jowo ci płacą... Dla młodego też piwo.

zippedin

2013-05-09, 00:59
k***a, dlaczego nikt nie wstał i nie zaczął bić mu braw?
:glowawmur:

Trimeresurus

2013-05-09, 01:20
Gdyby było lepsze podejście do pracy nauczyciela, a nie rozdawanie roboty tej na lewo i prawo to i u nas by się polepszyło. Teraz nie chcę zawalić, ale w którymś kraju skandynawskim (Dania lub Norwegia, nie chcę ściemnić przypadkiem) stawiają nauczycieli na równie z prawnikami i lekarzami, bo jednak edukacja to klucz do sukcesu. A nie kucie formułek i wbijanie się w klucz tylko po to, żeby zdać i mieć spokój.

Koniec Świata

2013-05-09, 01:22
@zippedin

Bo mają wyj***ne. Skończą budę, pójdą na jakieś ch*jowe studia, odpękają je poprzez r*chanie, ćpanie i chlanie, po czym pójdą do roboty i będą żyć 5x lepiej niż przeciętny Polak.

nakimesis88

2013-05-09, 02:37
Z polotem czy bez... widać, jak wyk***ione na to mają te dzieciaki w klasie. Po co się w ogóle starać?

[Magik]

2013-05-09, 03:13
Na spokojnie , bez bicia , bez skakania jak to robia murzyny , bez darcia mordy , wytlumaczyl dla nauczycielki jak naprawde jest , a ona nie chciala sie przy calej klasie skompromitowac , bo ona wie ze on mowil prawde ,ciekawy jestem jak to sie skonczylo ?

blazejudo

2013-05-09, 03:15
k***a....gościu ma głos zajebisty.
Mógłby w filmach podkładać

raistpol

2013-05-09, 04:00
To nie materiał na sadola...


Z nauczycielami/uczniami to my chcemy coś w stylu


RapujacyToster

2013-05-09, 04:07

chrap

2013-05-09, 06:06
Koniec Świata napisał/a:

@zippedin

Bo mają wyj***ne. Skończą budę, pójdą na jakieś ch*jowe studia, odpękają je poprzez r*chanie, ćpanie i chlanie, po czym pójdą do roboty i będą żyć 5x lepiej niż przeciętny Polak.



No akurat tu się mylisz. System szkolnictwa w Stanach wygląda inaczej niż u nas. Żeby móc pójść na studia musisz mieć albo rodziców, którzy będą mieli chęć przez jakiś czas poodkładać dla Ciebie pieniądze (~60-130tys. $), albo dostawać stypendium za wybitne osiągnięcia.

Na studia idą Ci, którzy (których rodziny) bardzo tego chcą i są zdeterminowani, a nie wszyscy bo tak wypada. Niestety poj***ło się u nas w kraju i naj***ne jest tylu tych magistrów, że każdy pracodawca przyjmując na jakiekolwiek stanowisko inne niż fizyczne czy zawodowe, wymaga wykształcenia wyższego (bo może i wie, że znajdzie). No i kolejne sp***olone pseudouczelnie się otwierają, bo jest na nie popyt, poziom szkolnictwa wyższego jest coraz niższy i w takim błędnym kole tkwimy.

głodny_toster

2013-05-09, 06:31
RapujacyToster napisał/a:




To było raz śmieszne, dwa razy, max 3 razy...ale nie k***a pierdyliart pięćdziesiąty k***a!!


P.S. Dla łebka mega wielkie piwo :)

raistpol

2013-05-09, 06:41
i mówi to typ co ma w avatarze gościa który naprawdę się zdenerwował

job_twaju_mać

2013-05-09, 07:27
W mojej szkole identycznie. Tylko jeden nauczyciel wśród 12-14 potrafił tak zaciekawić, że czasami wolało się iść na jego lekcje niż na WF. Wystarczyło podejść do lekcji z dystansem, zażartować (nie mam na myśli suchych żartów matematyków) od czasu do czasu i być wyrozumiałym, bo nauczyciel też był kiedyś uczniem. Teraz z nauczycielami jest tak jak z rasowymi pracownikami państwowymi. Wyj***ne na wszystko, poczucie bezkarności, najważniejsze są tylko własne interesy i to, aby nażreć się za wysoką pensję.