18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczeń uczy nauczycielke

Tuiq • 2013-05-09, 00:36
Amerykański uczeń nie wytrzymał tego jak beznadziejną edukację otrzymuje na lekcji i postanowił wygarnąć nauczycielce co mu leży na sercu. Jest płynny angielski, gość mówi prostym językiem, więc nawet podstawy wystarczą żeby zrozumieć, że gość ma racje.



Dla totalnie niekumatych; koleś jest sfrustrowany tym jak naucza jego nauczycielka - bez polotu, nieciekawie, jakby odbębniała swoją robotę w oczekiwaniu na wypłatę.

kih0n

2013-05-09, 19:07
wróci ze strzelbą...

Aberon

2013-05-09, 19:15
Jay and Silent Bob: The Begining

oskar82

2013-05-09, 19:37
a moze to po prostu wieczorówka , a koles sie nacpal i sie spuszcza

WidziszINieGrzmisz

2013-05-09, 20:30
1) W stanach jak nauczyciel zgarnie 2 nagany to wylatuje z hukiem. Jezeli ten gosciu pojdzie i sie poskarzy to nauczyciej ma przej***ne, zwlaszcza, ze mial racje.
2) Studia w stanach za 60-100k to prywatne uczelnie. Panstwowe uczelnie to ok 2.5k-3k USD za semestr.
3) Nikt w stanach nie idzie na studia i nie bierze jakiejkolwiek pracy po nich. Ci ludzie zaczynaja pracowac juz w high school. Bardzo czesto spotyka sie "uczniow" ktorzy juz pracuja i studiuja kierunek taki, ktorego potrzeba w ich zawodzie.
4) Duze firmy czesto placa za studia osobie, ktora ma dostac awans, by sie doksztalcila/wyksztalcila w danej dziedzinie.

NORDBERT

2013-05-09, 20:30
a mnie martwi ta grupa ktora on nazwal "przyszloscia narodu"... banda brudasow :/ :/ :/ on chyba jedyny bialy jest w tej klasie ;/ i widac ze tylko jemu zalezy

Eliot Imperio

2013-05-09, 21:44
Ale piwo poszło. Typ ją tak elokwentnie rozpie**olił na atomy tym przemówieniem, że wstałbym i bił brawo. Zasłużył na piwo, a babsko za pie**olenie w stylu "wyjdź już, zamknij drzwi" powinna wylecieć. Do k***y nędzy, chłopak miał racje.

lepussy

2013-05-09, 22:09
<do wywalenia>

MorbidEmpire

2013-05-09, 23:07
k***a mać, dawno mnie tak nic nie ruszyło jak ten filmik. Moja podstawówka była ok, najlepsza w mieście, klasa dla szczególnie uzdolnionych, także wszystko było jak należy. Ale gimnazjum i liceum to droga przez mękę. Nic mnie tak nie boli jak system nauczania. To co się dzieje w szkołach woła o pomstę do nieba. Nie trzeba już nam mówić o tym jak ch*jowi ludzie siedzą na najwyższych stołkach. Trzeba też krytycznie spojrzeć na to, co odpie**alają nauczyciele. Jedno wielkie niechlujstwo, wszystko na odwal się, siedzenie na dupie, brak jakiegokolwiek zaangażowania w pracę. Tak jak ten chłopak powiedział, to nauczyciel ma zainteresować swoich uczniów, od tego on tam jest. Ma sprawić, że każdy jeden uczeń w ławce zakocha się w danym przedmiocie. Zachęcić do nauki, żeby sam w domu poczytał coś więcej, bo nauczyciel wzbudził w nim takie emocje. To oni mają jakoś ukierunkować swoich podopiecznych, żeby znaleźli oni swoją życiową pasję jak najprędzej. Żeby wiedzieli, co lubią w życiu robić i co chcą robić. Żeby jak najszybciej potrafili sobie odpowiedzieć na to zajebiście ważne pytanie. W tej chwili maturzysta nie wie co lubi w życiu robić, poza waleniem browca i imprezowaniem. Jeżeli jakiś młody człowiek ma pasję, to tylko dlatego, że sam do tego dążył. Czy to jest normalne? k***a jego w te i nazad. I przez tych j***nych nauczycieli, z chłopca, który rozpie**alał matematykę, uwielbiał historię i język polski, zrobił się cyniczny i zgorzkniały 20-latek. Kiedyś, jak chciało się komuś źle życzyć, to mówiło się "obyś cudze dzieci uczył". Większość grona pedagogicznego chyba te słowa usłyszała. Jak to jest chore, że kilkunastu, bądź kilkudziesięciu nauczycieli potrafi sp***olić cała chęć do poznawania świata przez swoje zachowanie. Oby kiedyś było lepiej.

szejq

2013-05-09, 23:09
A czarna na końcu siedzi sama... Haha