18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Uczciwy sprzedawca

MichaU • 2014-01-13, 16:45
Opowieść z serii "Cool Story".


BongMan

2014-01-14, 02:25
Skoro takie ch*jowe, to czemu takie drogie?
No nic, dobrze wiedzieć, dzięki :)

-a...........a-

2014-01-14, 12:02
BongMan napisał/a:

Skoro takie ch*jowe, to czemu takie drogie?
No nic, dobrze wiedzieć, dzięki :)



Nie no, trafia w gusta wielu kobiet, ale raczej tego starszego pokolenia. Jeżeli młode siksy się nim pryskają to tylko dla szpanu, bo to Chanel 5!

_............._

2014-01-14, 13:07
@andromeda&memengwa

Napiszcie od razu, że wam słoma z butów wystaje, zamiast sadzić takie kocopoły. Z drugiej strony, wasz wymarzony chłop powinien się pewnie pryskać Brutalem czy innym Adidasem.
Ja nie twierdzę, że ten zapach się każdemu musi podobać, bo to kwestia gustu (i jednak bardzo wielu kobietom się podoba, niekoniecznie starszego pokolenia). Ale k***a litości, akurat te perfumy to jest klasyka, pewien kanon powszechnie akceptowany w szerokim świecie. To tak jakbym powiedział, że dajmy na to Vacheron Constantin robi zegarki dla nudziarzy i starych dziadów, a młody to go chyba ubierze tylko dla szpanu, bo przecież za tę cenę mógłby sobie kupić 50 G-Schoków z miliardem bajerów.

Przypomnieli mi się czereśniacy z byłej roboty, którzy na kawalerskim szefa dorwali się do 12yo single malta (łojąc na "co dzień" krupnik i od święta czerwonego Jasia tudzież JD) i zaczęli pie**olić jaki to syf, że bimbrem zajeżdża i jak to w ogóle można pić.

-a...........a-

2014-01-14, 22:01
@de Sade

słoma z butów mi nie wystaje, chyba tobie, skoro uważasz, że tylko dlatego, że coś jest klasyką to powinno się przed tym stawać i robić ukłon do 90 stopni. Mam prawo uważać, że Chanel 5 śmierdzi jak "ciotka z Wałbrzycha". Co z tego, że historia, marka etc., ja bym się z takiego prezentu nie ucieszyła. I tym samym koledze Bongmanowi z koleżanką staramy się wytłumaczyć, że otoczka (historia, marka) to jedno, a zapach to drugie. No chyba mam prawo do własnego zdania, czy nie?

_............._

2014-01-14, 23:08
@andromeda

Polecam przeczytać ze zrozumieniem to co napisałem. Jak nie pomoże to jeszcze raz. A jeśli mimo wszystko ilość wyrazów w moim poście okaże się przeszkodą nie do przejścia, to zwrócić chociaż uwagę na ten fragment, który musiał ci gdzieś umknąć:
Cytat:

Ja nie twierdzę, że ten zapach się każdemu musi podobać, bo to kwestia gustu


-a...........a-

2014-01-14, 23:53
de Sade napisał/a:


Ale k***a litości, akurat te perfumy to jest klasyka, pewien kanon powszechnie akceptowany w szerokim świecie.



Najpierw patrz na siebie, potem oceniaj innych. ;)

_............._

2014-01-15, 00:03
@andromeda

Zapach może ci się nie podobać, ale z przytoczonym cytatem nie możesz się nie zgadzać. To jest fakt i temu nie zaprzeczysz.

mo...........id

2014-01-18, 20:42
Psikac perFUmami Kraba? Lepiej malego zUlwika plastikowego co ma wyebane!

narbe

2014-01-19, 00:25
zUlwiaszczozaury nigdy nie maja wyebane!żółw-Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi w świecie zwierząt, oraz wyjątkowej długowieczności żółwie budziły w wyobraźni człowieka podziw i uznanie. Dlatego zaczęto przypisywać im wiele ludzkich cech, takich jak miłość i mądrość. Symbolika związana z żółwiem jest bardzo bogata, a jej korzenie sięgają do dawnych cywilizacji. W niektórych ludach żółwie były traktowane na równi z bożkami, a w innych miały niezwykłe moce!!!!!!!!!!