18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucieczka Janukowicza z Willi

sz...........95 • 2014-02-23, 16:11


Zdjęcie z willi Janukowicza już były, to teraz dorzucę filmik z jego ucieczki.

qulanogilewej

2014-02-23, 19:37
czekam na filmik "janukowycz sra ostatni raz na tronie" "ostatni posiłek janukowycza na ukrainie" "janukowycz i jego dz**ki" "ja .. ja.. janukowycz" itd napiszcie książke - ja pierd#$^#$^ dacie spokój - jankowcyz to PIONEK - tak trudno to zrozumieć ? prawdziwych panów i ich "tronów" nigdy nie zobaczycie"

xts

2014-02-23, 19:48
qulanogilewej napisał/a:

czekam na filmik "janukowycz sra ostatni raz na tronie" "ostatni posiłek janukowycza na ukrainie" "janukowycz i jego dz**ki" "ja .. ja.. janukowycz" itd napiszcie książke - ja pierd#$^#$^ dacie spokój - jankowcyz to PIONEK - tak trudno to zrozumieć ? prawdziwych panów i ich "tronów" nigdy nie zobaczycie"



true dat, nawet putin to "pjonas" w rączkach większych panów oligarchów.

wrobel102

2014-02-23, 19:58
Nie dziwie się, że uciekł, ponieważ "Historia jest pisana przez zwycięzców."

suhyyy

2014-02-23, 20:07
@woofer51 bo stare kamazy na Ukrainie nie rzucają się w oczy "ciszej jedziesz dalej zajedziesz"

mateuszhnr

2014-02-23, 20:08
jeszcze tam wroci

i zdobedzie korone

wojniz2

2014-02-23, 20:08
@szymko1995,
dokładnie tak piszę. A czy to jakaś zbrodnia być przeciwko protestującym? Jako Polak, nie zamierzam popierać potomków UPA. Popatrz na zdjęcia z tych "pokojowych" demonstracji. Co kawałek widać czerwono-czarne flagi.

I z jakiego powodu niby mam popierać tych "protestujących", co przejęli władzę? Tymoszenko wygwizdana, Kliczko tak samo. Oni się tam nie liczą. W takim razie kto tam teraz rządzi? Odpowiedz sobie sam.

Panie, przecież tam obie strony się lały. Nie jest tak, jakbyś chciał widzieć. Pokojowa demonstracja krwawo stłumiona przez władzę. Jakby ktoś w ciebie cegłą rzucał, to byś się nie bronił? A jak butelka z benzyną leci to co? Znaczy się jak, jak jedna strona morduje to jest ok, a jak druga to jest zbrodnia? Dziwna logika. Obie strony są tak samo winne.

Protestujący mogli poczekać do wyborów i pokojowo przejąć władzę. Aaaaa no tak, nie mają aż takiego poparcia na Ukrainie. To przejmą władzę siłą. Poczekajmy tylko co po następnych wyborach. Jeśli nie wygrają Ci co trzeba to co, kolejne zamieszki? To gdzie jest k***a ta demokracja o którą podobno walczą.

Jeszcze co do Janukowycza. Mówisz, że doby by nie przeżył. A ja twierdzę, że wystarczy, żeby pojechał na wschód Ukrainy i może dalej spokojnie żyć. Ludzie go tam popierali jeszcze zanim Juszczenko do władzy doszedł, tamci ludzie go wybrali na prezydenta i tamci ludzie dają mu dalej swoje poparcie. Prosta przyczyna. Wschód Ukrainy jest prorosyjski, więc popiera prorosyjskiego prezydenta. A tych co dzisiaj przejmują krwawo władzę mają za banderowców. I nie ma się im co dziwić.

go...........ek

2014-02-23, 21:02
wojniz2 napisał/a:

Autorze tematu. "Ucieczka" brzmi, jakby przestępca musiał przed konsekwencjami swoich zbrodni zmienić miejsce położenia. To nie była ucieczka. To była ewakuacja. Janukowycz jest legalnie wybranym prezydentem. W nielegalny sposób przestał nim być. Teraz w nielegalny sposób (dekretem władzy? WTF) sprywatyzowano jego willę. Legalnie byłoby, gdyby sąd skazał go za przekręty, jak Tymoszenko.

Tymoszenko to też oddzielna bajka, rząd ją wypuszcza, czyli podważa wyrok sądu. Znaczy się jak, rząd skupia w sobie teraz wszystkie trzy władze? Kpina.



tak i legalnie wydał rozkaz na zabijanie protestantów :-?

Bartors

2014-02-23, 21:06
up, nie protestantów tylko rebeliantów i terrorystów. Rebeliantów się zabija, mnie tylko zastanawia dlaczego robił to na tak małą skalę.

wojniz2

2014-02-23, 21:07
@2xup, protestantów to zabijano kilka wieków wcześniej.

Na Ukrainie za to Ci protestujący nie byli bez winy, jeżeli mówimy o rozlewie krwi. Sami z bronią latali, butelki z benzyną. To jest pokojowy protest? Nie wydaje mi się.
Co innego, gdy po pokojowo protestujących ludziach przejadą czołgi, a co innego gdy obie strony się leją równo. W drugim przypadku nie jestem taki pewien, czy całą winę możesz zwalić na jedną stronę.

SztywnyDrąg

2014-02-23, 22:58
wojniz2 napisał/a:

@szymko1995,
dokładnie tak piszę. A czy to jakaś zbrodnia być przeciwko protestującym? Jako Polak, nie zamierzam popierać potomków UPA. Popatrz na zdjęcia z tych "pokojowych" demonstracji. Co kawałek widać czerwono-czarne flagi.



Następny... Masz jakiś inny argument oprócz tego UPA, UPA...?
Aż mi się nie chce powtarzać po raz tysięczny, że jest to dla nich symbol oporu, wolności a nie zbrodni dokonanych na polakach.
Jako Polak powinieneś chcieć jak najlepiej dla Polski. A najlepiej dla Polski będzie jak Ukraina dołączy do UE.

Info 100% pewne: Mieszkańcy Gniezna zamordowali w 1000r. dwóch twoich przodków. Zamierzasz organizować świętą krucjatę w imię sprawiedliwości? Obecni mieszkańcy Gniezna to zupełnie inni ludzie kiedyś. Tak samo Polacy ogółem - porównaj tych z 1939 i obecnie. To samo tyczy się Ukraińców.

stalowyszczur

2014-02-23, 23:56
Generalnie od jakiegoś czasu Ukraina umila mi oczekiwanie na nowy sezon Gry o Tron, tematyka bardzo zbliżona.

wojniz2

2014-02-24, 01:03
@SztywnyDrąg, panie, co też pan opowiadasz. Jeśli dla nich symbolem oporu jest człowiek, przez którego ginęli Polacy, to ja tym bardziej nie mogę ich popierać. To tak jak bym popierał kogoś, dla kogo wzorem jest Hitler.

Co do argumentów innych niż UPA, czemu mam popierać ludzi, którzy zamiast za pomocą demokratycznych instrumentów, do których mieli dostęp (Janukowycza wybrali w sposób demokratyczny), wolą iść z butelkami benzyny po władzę?

Jako Polak nie widzę interesu w tym, żeby Ukraina była w UE. Możesz mi powiedzieć, co dokładnie zyskam na ich wejściu do UE?

Złe porównanie z 1000 r. Ile pokoleń od wtedy minęło? A ile pokoleń minęło od 1945r? Do dzisiaj żyją ludzie, którzy albo byli świadkami tamtych wydarzeń, albo stracili kogoś bliskiego.

SalvaCzoko

2014-02-24, 13:19
Kiedy polityk mówi, że czegoś nie zrobi to ma zamiar to zrobić. Ja pie**olę, czy na tym świecie jest jakiś pojeb, który wierzy w choć jedno słowo polityka?

p4nk1

2014-02-26, 12:23
Spoko, wróci z Putinem :)