18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ucięcie palca wywołuje zainteresowanie jednego z gapiów

floverinho • 2017-01-18, 15:09
Mężczyzna pozbawiony więzi z palcem poprzez ucięcie siedzi cały w skowronkach w Chrzanowskim szpitalu



Na harda jak za dużo krwii
:idzwch*j:

darex99

2017-01-18, 15:12
Hola hola młody kawalerze, ale za próbę podrabiania opisu należy się murzyński ku*as między poślady.

A tak na marginesie, kiedyś już nawet o tym wspominałem. Te SORy w Polsce to jet masakra. Kiedyś byłem z Kobitą na SORze Wrocław, czekaliśmy około 10 godzin. Niektóre osoby mdlały z bólu w poczekalni, a tam u lekarzy sielankowa atmosfera, co chwilę ktoś na fajeczkę wychodził, wszystko w spacerowym tempie. Nawet do tych co stracili przytomność dopiero po jakimś czasie ktoś z personelu podchodził. Apokalipsa...

pakicito

2017-01-18, 15:13
@up
jesteś menadżerem @fantastico?

tarcer123

2017-01-18, 15:15
Z serdecznymi pozdrowieniami od NFZ. Rozdaje się pieniądze na 500+ tymczasem nasza służba zdrowia jest w takiej kondycji, że człowiek z uciętym paluchem, krwawiący czeka sobie jakby miał tylko kaszel. Co za kuriozum. A znam gorsze przypadki. Gość po zawale czekał 7 godzin zanim został przyjęty.

Koleżanka niedawno zachorowała i musi czekać ponad pól roku na naświetlania. A prywatnie żeby iść to 2 tygodnie czekania ale nie ma pieniądzy.

Efekt jest taki, że opłacasz wysokie obowiązkowe składki zdrowotne a jak zachorujesz to musisz liczyć sam na siebie i na własne fundusze.

sezamkowyRozpierdol

2017-01-18, 15:19
Może to jest @fantastico, który specjalnie założył nowe konto by sprawdzić swój fejm na sadolu :amused:

ProVVe

2017-01-18, 15:43
tarcer123 napisał/a:

Z serdecznymi pozdrowieniami od NFZ. Rozdaje się pieniądze na 500+ tymczasem nasza służba zdrowia jest w takiej kondycji, że człowiek z uciętym paluchem, krwawiący czeka sobie jakby miał tylko kaszel. Co za kuriozum. A znam gorsze przypadki. Gość po zawale czekał 7 godzin zanim został przyjęty.

Koleżanka niedawno zachorowała i musi czekać ponad pól roku na naświetlania. A prywatnie żeby iść to 2 tygodnie czekania ale nie ma pieniądzy.

Efekt jest taki, że opłacasz wysokie obowiązkowe składki zdrowotne a jak zachorujesz to musisz liczyć sam na siebie i na własne fundusze.




Dlatego Korwin dobrze gada... Zmniejszyć podatki i sam sobie gospodarzysz własnymi dochodami. Kupujesz sam sobie ubezpieczenie, odkładasz lub nie bo jak sami wiem i tak prywatnie do lekarza idziesz z jakimiś problemami... Chyba, że czekasz jak w kazdym kurewskim przypadku...

mygyry

2017-01-18, 16:24
gdyby się naj***ł i zadzwonił na policje to by od razu trafił do fachowców...

ro...........24

2017-01-18, 16:38
dzięki bogu płacił składki do zusu

marmurowychuj

2017-01-18, 17:00
to powinno być na głównej a nie tutaj

BDrummer

2017-01-18, 17:25
tarcer123 skończ pie**olić, amputacja wskazującego, środkowego i subtotalna kciuka dłoni lewej.. i k***a wozili mnie Rzeszów-Jasło uj***łem 0 8:30 a po 18 miałem operacje. Tyle ile zarabiają lekarze to nie jesteś w stanie sobie człowieku wyobrazić a wierz mi, wiem co mówię. Tak wiec 500+ czy nie 500+ i tak cie maja w dupie bo sk***ysynom w dupie poprzewracało

Zielllony

2017-01-18, 17:49
Za mało krwi jak na harda

tarcer123

2017-01-18, 19:39
BDrummer napisał/a:

tarcer123 skończ pie**olić, amputacja wskazującego, środkowego i subtotalna kciuka dłoni lewej.. i k***a wozili mnie Rzeszów-Jasło uj***łem 0 8:30 a po 18 miałem operacje. Tyle ile zarabiają lekarze to nie jesteś w stanie sobie człowieku wyobrazić a wierz mi, wiem co mówię. Tak wiec 500+ czy nie 500+ i tak cie maja w dupie bo sk***ysynom w dupie poprzewracało



Treść twojego postu utwierdziła mnie jaki jest powód tego że uj***łeś sobie palce... :amused:

olo1990pl

2017-01-18, 20:25
@BDrummer
A ja jestem sobie w stanie wyobrazić ... A nie, nie muszę, bo to jest odgórnie przez Ministerstwo Zdrowia ustawione: http://www2.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_struktura/docs/ramachrezydent_20121220_rozpo.pdf
Kwoty dla Rezydentów (czyli jakieś 70% wszystkich lekarzy jakich spotkacie w szpitalach, POZetach, i NPLach.
Od 2012 r się nie zmieniły. Wszystkie to kwoty brutto. A tu masz ile to netto: https://netto-brutto.eu/brutto/3600
Ja jako stażysta zarabiam dokładnie 2007 zł brutto plus niecałe 500zł brutto za 4x10h dyżury miesięcznie. Czyli mniej niż aktualna minimalna krajowa w przeliczeniu na godziny. Tylko, że nie leczę, ale zapie**alam głównie jako sekretarka medyczna/pielęgniarka/salowa i w teorii uczę się jak leczyć.

Jak mi zaczniesz pie**olić, że zawsze można dyżurować - to ty możesz k***a co trzeci dzień (lub częściej) brać 16h nadgodzin. Bo dyżur od 7:00 do 7:00 następnego dnia, a potem albo do domu (i potrącona pensja za dzień nieobecny) albo siedzisz kolejne 7h 35min.

A bogaci to są profesorowie/doktorzy hab. którzy mają własne prywatne kliniki lub POZ - jak księciunio Radziwiłł, Chazan i inni.

peniseusz

2017-01-18, 20:43
marmurowych*j napisał/a:

to powinno być na głównej a nie tutaj


Raczej niestety w dokumentalnych

BDrummer

2017-01-18, 21:50
olo1990pl hahahahahaha hahahahah ahahahahahahaha hahahahahahahahaha....ok... hahahaha chłopak skończ :D :D nie osmieszaj sie

tercer jak pracujesz sam na siebie, to wypadki się zdarzają, mama opłaciła już internet?

olo1990pl i jeszcze jedno chłopczyk gdzie tobie k***a "rezydentowi" do lekarza.. k***a skończ